בובספוג...
איך מפסלים אותו?

naama1989

New member
../images/Emo206.gif בובספוג...../images/Emo41.gifאיך מפסלים אותו?

תודה רבה. אצרף תמונה בהודעה הבאה..

lzabari

New member
אז ככה

מלבן חום ועליו מלבן לבן ועליו ריבוע צהוב שעשית בו שקעים. מתחת למלבן החום להוציא "שרוכים" שחורים. אני מתכוונת כאילו הוא יושב.... וגם בצדדים בשביל הידיים

חנתו

New member
בבקשה - לקוח מנמשים

http://www.nemashim-cakes.com/9107/פיסול_בובספוג

naama1989

New member
תודה רבה!../images/Emo140.gif ועוד שאלה...../images/Emo35.gif

בשלב הזה
יש קיסם שמחבר בין החלק הצהוב לחלק החום? וצריך לשים CMC? ויש איזו אלטרנטיבה במקום החפץ הזה שגלית השתמשה ליצור את ה'שקעים'? תודה

naama1989

New member
ועוד אחת קטנה...../images/Emo15.gif

איך הידיים כאלה יציבות!? איך מחזקים אותן? ואיך בכלל יוצרים את הצורה הזו של האצבעות? זה נראה קשה

נראה לי שבמקום הכלי הזה את יכולה להשתמש

באחורה של עיפרון או עט עגול ... תנקי אותו קודם.... יש כאלה שמשתמשות ב סמס ויש כאלה לו שלא תעשי מה שאת חושבת .. את הידים נראה לי שיצבו עם קיסם או פסטה ... ואת העצבעות אתת חושבת עושים מעין פיתה כזו ואז חותכים מספרים או סכין ל 4 ומעצבים עם האצבעות.. בטח ירשמו לך יותר מומחיות ממני אבל זה לבנתיים

נימו!!!!

מה המצב? אנחנו חייבות לקבוע פגישה להכין את העוגה לשכבה למסיבת סיום. אז דברי איתי סבבה? אל תשכחי להראות תמונה של בוב ספוג! כל מה שאת עושה יוצא מהמם!

naama1989

New member
כן! ברוך ה' סוף סוף!!! ../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif

אני כבר גמרתי את הבגרויות
איזה אושר זה!
גמרת? תודה רבה על ההסברים..

נשאר לי ספרות

ומועדי ב' ....אני שונאת ספרות..!!!!!! אייך סימת עם הכל ... ? איזה עוגה אתן מכינות?

נשאר לי רק מועד ב' באנגלית

ולהגיש סרט בתקשורת... לא יודעת איך... כל בית ספר מסדר את הבגרויות שונה... אני לא מתגייסת כי אני דתיה. אבל אני שנה הבאה אהיה בשרות לאומי בנתניה (בגן ילדים אוטיסטים.) עוד רגע אני אפתח שרשור התיעצות לגבי העוגה...

למעלה