Buried Myself Alive

../images/Emo204.gif../images/Emo129.gif../images/Emo54.gifBuried Myself Alive

פרק 15. פרטים. אורך: 41,845 מילה על 81 עמודי וורד. שיפ: טום/ג'יואנה, הארי/אשלי, דאגי/אמילי, רייני. ג'ן: מוות. ז'אנר: אנגסט. דארקפיק(*). RPF. דירוג: NC-17, על שימוש בסמים ותיאורי סקס. הצהרה: הבנים לא שלי, בלה-בלה-בלה. [ובפירוט יתר: דני לא שייך לי, אני מתעללת בו להנאות הפרטיות שלי. נטלי קיימת, והיא לא כזאת ביצ'ית. או אולי בעצם כן? רייצ'ל איימס וכל הקונספט שלה – כולל הקופירייטינג – שייכים לסיון. דאגי, הארי וטום נמצאים ברוך השם ברשות עצמם וגם דני, אחרת הוא מזמן היה מתמכר לסמים קשים ודאגי היה שלי.] -------------------------------------------------------------------------------------------- (*)דארקפיק: פיק אפל קודר. לרוב מכיל תכנים מטרידים מסוג כלשהו (התעללות, עינויים, מוות של דמויות וכולי). אפשר להגדיר darkfic כפיק שבו כל מה שיכול להשתבש – ישתבש. מטרתו של הdarkfic היא בדרך כלל לבחון את הדמויות בתוך סיטואציות קיצוניות, זאת בשעה שאנגסט (ע"ע) ממוקד יותר בתגובה הרגשית של הדמות – לרוב לנסיבות פחות חמורות, ובדיעבד. [מתוך מילון אלבוס דמבלדור למונחי ספרות מעריצים מ"הגנזך".]

../images/Emo129.gif../images/Emo54.gifפרק 15

טום הגיע למחרת. הוא התיישב מולי במבט רציני ומעט קודר – דבר שדי הרתיע אותי וגרם לבטן שלי להתעוות – ואמר, "דני, אני צריך לומר לך משהו." "אז תגיד," אמרתי בעצבנות, הרגל שלי רוטטת על הרצפה והלב שלי הופך לג`לי. ראיתי את עיניו של טום מתכהות והבנתי שהוא שוקל שוב בדעתו אם לומר לי את שהתעתד לומר אם לאו. בסוף הוא כנראה החליט שלא – אני חייב לציין שרפרפה בי לרגע תחושת ההקלה לרגע – והוא נשך את שפתיו לפני שאמר, "נטלי ראתה את רייצ` ואדם." הוא נשם לרגע והרים את עיניו, בוחן את תגובתי. קפאתי. "היא.. מה?" פלטתי מבעד לשפתיים חשוקות. "זה לא מה שנראה לך," טום מיהר להרגיע אותי. לא שזה עזר. הזעם געש בחזי והציף את דמי באדרנלין. או שזה היה הקפה. יכול להיות שזה היה הקפה, כשחושבים על זה. סיימתי קנקן שלם לפני שטום הגיע במטרה להימנע מהסיוטים. אוה, בהחלט הקפה. נשמתי עמוק וניסיתי להרגיע את ליבי הדוהר. כשהרגשתי שאני שולט בעצמי מספיק שאלתי בקול שקול, "מה קרה?" טום הביט בי בחשש ואז ירה במהירות את כל הסיפור. אני מתאר לעצמי שהוא השמיט פרטים— הוא השמיט. - שלא הייתי צריך לדעת – אני יכול לספר את הסיפור שלי לבד, בלי הערות ביניים, תודה – וכשהוא סיים הוא הניח את ידו על כתפי וטפח עליה בעידוד. "זה בסדר," הוא אמר בקול מנחם, קול שמשתמשים בו כדי להרגיע חולים בחדרים מרופדים. כנראה שנראיתי ממש מאיים. "כלום לא קרה, והיא גם לא תתקרב אליהם יותר. באמת." הרמתי אליו עיניים מלאות יגון. "אתה מבטיח," שאלתי בשקט, קודח בו במבטי. ידעתי שאם טום מבטיח ונותן את המילה שלו, הוא ידאג לקיים אותה עד מוות. או לפחות עד שאני אוכל לקיים אותה בעצמי. טום החזיר לי מבט חמור ונענע בראשו. "מבטיח." ואז הוא עזב, לא לפני שהוא הבטיח לבוא "לדרוש בשלומי", כמו שהוא ניסח, מדי פעם בפעם. ידעתי שהוא לא יבקר הרבה – הוא היה עסוק עם פיטר וג`יימי והתרפיה בדיבור והיו לו הבעיות שלו – אבל שמחתי שהוא לפחות ישתדל וירים טלפונים. הוא העיף בי עוד מבט חטוף כשהיה ליד דלת הכניסה לפני שנאנח קלות, כמעט בלי לשים לב, ועזב. ~ השבועיים הבאים היו מייסרים. הם עברו עליי במערבולת של תחושות ורגשות, וכל-כך הרבה דברים קרו לאורכו שהכול הסתחרר בראשי כמו במערבולת עצומה שפעם ראיתי בלב-ים. וכמו שהיא העלתה מהקרקעית שברי ספינה, כך שברי הרגשות היטלטלו בתוכי ובקושי הצלחתי לשאת אותם. הדבר היחיד שעזר לי לעבור אותם הייתה כמות הוואליומים שבלעתי בזה אחר זה. כדורי השינה עזרו לי לישון, אבל הסיוטים לא פסקו. הוואליום גרם לי להרגיש כאילו העצמות שלי נמסות ואני מרחף בענן וורוד וצמרירי, שהתפוגג ברגע שהשפעת הוואליום נמוגה. רייצ`ל סירבה לדבר איתי. ניסיתי להתקשר אליה כל יום – הקצבתי לעצמי שיחה אחת ליום, ידעתי שאם אני לא אגביל את עצמי יהיו לה 73 שיחות שלא נענו ועוד שעה וחצי לפחות של דואר קולי – אבל היא לא ענתה. פעם אשלי ענתה לטלפון, ואז הבנתי שזה מכיוון שרייצ`ל לא נמצאת. כעבור שבוע מחשבה חלפה במוחי בשעה שאצבעותיי חייגו את המספר המוכר. חשבתי שבטח נמאס לה שאני מתקשר אליה אז היא פשוט משאירה את הנייד בבית ולא עונה. המחשבה הזאת חבטה בי חזק, ומאותו היום החלטתי להפסיק להתקשר. חוץ מהעובדה שהיא לא דיברה איתי, היא גם דבקה בהחלטה שלה להרחיק ממני את אדם. יכולתי להבין אותה – באותם שבועות (ולמען האמת גם לאחר-מכן) לא ממש הייתי מאופס על עצמי ועל תפקיד האבא שהייתי צריך לגלם – אבל כל-כך התגעגעתי אליו! הוא היה חלק ממני, חלק מהנשמה שלי, וכשהוא לא היה איתי הרגשתי שאני קרוע. אם רייצ`ל הייתה החצי השני שלי – והיא הייתה, אהבתי אותה עד לטירוף, ועד לטירוף הגעתי כשהיא לא הייתה איתי – אדם היה כמו יד ימין שלי. חלק ממני שנעלם והכאיב לי בחסרונו. הרגשתי מאובן, משותק, והוואליום היה הדבר היחיד שהצליח להוציא אותי מזה. כשראיתי את אדם בפעם הראשונה מזה שבועות – רייצ`ל הביאה אותו איתה כי אמרה שהיא צריכה לדבר איתי – הייתי בעננים ללא עזרים מלאכותיים. אבל אז גם צנחתי מהם ללא שום עזרה; אדם היה מרוחק, מסויג, וסירב להתייחס אליי. הוא נצמד לרייצ`ל והביט בי באותם עיניים גדולות וכחולות שלו. גנחתי. "מה העניין, רייצ`?" שאלתי אותה באיפוק. גם היא שידרה ריחוק מסוים, ולא הבנתי למה באה. זה לא שלא התגעגעתי אליהם – כאב לי הלב מרוב געגוע. אבל המחשבה פשוט שכבה בראשי, לא-מובנת. "חשבתי," היא אמרה בפשטות. היא העבירה קווצת שיער אל מאחורי אוזנה, ועיניי נצמדו לתנועה המוכרת, בולעות אותה בשקיקה. היא העבירה מבטה אל אדם. "אדם," היא אמרה לו ברכּוּת, "לך לשחק בבקשה בחדר שלך." אדם הנהן, והמשיך להיצמד אליה. הוא הביט בי בחשדנות ורייצ`ל נאנחה. היא התכופפה עד שעיניה היו בגובה פניו ואמרה בעדינות, "זה בסדר, ילד שלי. אני אהיה פה כל הזמן. אבא ואני לא הולכים לריב שוב." נשימתי נעתקה כאילו מישהו בעט בי. אדם העיף לעברי עוד מבט אחד ואחר ניתק מאימו והלך בזהירות ובאיטיות לכיוון גרם המדרגות, מעיף מדי כמה צעדים מבטים לאחור כדי לוודא שהכול בסדר. רייצ`ל חייכה אליו באישור והנידה בראשה. הוא עלה במדרגות ונעצר בקומה השנייה, פניו צמודים לסורגים, והביט בנו. "שב," רייצ`ל הורתה לי. היא התיישבה על ההדום וצבטה את גשר אפה בעייפות, מחכה שגם אני אשב. התיישבתי בכבדות מולה, על הספה, ונעצתי בה את עיניי. היא הסיטה את מבטה ממני ובלעה את רוקה. "כן." הבטתי בה ברצינות. "אדם צריך אותך," היא אמרה לבסוף, לאחר שתיקה אינסופית שנמתחה על פני דקות ארוכות. "הוא צריך את אבא שלו. וגם אם קשה לי לומר את זה, הוא צריך אותך. הוא צריך את אבא שלו. הוא עדיין אוהב אותך (אם כי אלוהים עדי שאני לא מבינה למה)." "זה לא נראה ככה," אמרתי במרירות. "זה בגלל שהוא מעריץ אותך, ואתה בגדת באמון שלו!" היא הצליפה ואחר נשמה עמוקות, מעיפה מבט חטוף לעבר אדם שעדיין הציץ מבין החרכים. עיניו הגדולות התרחבו והיא הבזיקה לעברו חיוך מרגיע. "בכל מקרה," היא הוסיפה. "חשבתי ש," הקול שלה נרעד לרגע, "תוכל לראות אותו פעם בשבוע. יהיה לך יום איתו." "!" בהיתי בה בהפתעה, וליבי עלה על גדותיו. "באמת?" היא הנהנה, חיוך קלוש על שפתיה. "באמת." לא חשבתי על ההשלכות. אחר-כך, אחרי שהיא ואדם עזבו – אדם העיף בי עוד מבט, הפעם מעט פחות קודר – רק אז חשבתי שזה מרגיש קצת כמו הסכם גירושין. פעם בשבוע לראות את הבן שלי, חשבתי בעצב. פעם אחת למלא את מאגר החוסר ולספוג את הנוכחות שלו עד לשבוע שלאחר-מכן. אבל הגעגועים שלי היו חזקים והתגברו על שיקול הדעת. פחדתי לומר לרייצ`ל משהו – חששתי שגם את זה היא תיקח ממני – והסכמתי לכל דבר שהיא נתנה לי. איך אומר הפתגם? "קבצנים לא יכולים להיות בררנים". וכך ההסכם יצא אל הפועל: פעם בשבוע זכיתי לראות את אדם, ועשר דקות בשבוע – את רייצ`ל.

yardenise

New member
../images/Emo185.gifמדהיייים! ../images/Emo7.gif

שיהיה לך ברור שאת לא מפסיקה לפרסם!!

litey

New member
../images/Emo215.gif

פשוט מדהיםםםםםםםםםםםם קראתי הכל עכשיו בלי הפסקה.. כמה התגעגעתי לריינייייייי למהההההההההההה למההה עשית לו את זה... פשוט לבכות!!!!!!!!!!! את כותבת מדהים ואת זה את כבר יודעת... אבל וואווווו באמת שלבכות... בבקשההההה שיחזרו להיות ביחד=[ והקטע שהיה נראה כאילו היא חזרה עליו ובסוף זאת הייתה נטלי קרע אותי:( מסכן דני שלי:(

litey

New member
../images/Emo215.gif נוגהההה

ממש התגעגעתי לפיקים שלךךךך יש מצב מצבון קטנצ'יק שאת מפרסמת הודעה עם קישור לכל הפרקים של זה?:)

../images/Emo129.gif../images/Emo54.gifפרק 16

(תודות: לכוכבה, שבלעדיה השיחה בצרפתית לא הייתה מתקיימת.
תרגום בתחתית ההודעה.
) כמה דקות אחרי שהם עזבו את הבית, התרוממתי ממקומי שעל הספה והלכתי לחפש את מחבוא הסיגריות שלי. מדי פעם, כשהייתי ממש לחוץ – וכשרייצ`ל ואדם לא היו בבית – הייתי מוציא סיגריה אחת, מביט בה לרגע ארוך ומחזיר אותה למקומה. הפעם, כשהגעתי לשם, הוצאתי את כל החבילה ותחבתי אותה לכיס החולצה, מוציא סיגריה ומצית אותה לפני שהנחתי אותה בין שפתיי ושאפתי ממנה עמוקות. הניקוטין זרם במורד גרוני, מציף את נימי-הדם שלי ברוגע ובשלווה מדומים. אגרתי את העשן בריאותיי למספר רגעים לפני שפלטתי אותו בנשיפה ארוכה ורועדת. שנאתי את עצמי על העובדה שנכנעתי לסיגריה הדקה, אבל הייתי חייב להירגע, ומלאי הוואליומים שלי נגמר. פסעתי בצעד מרושל לכיוון הבר והוצאתי וויסקי נקי, מוזג אותו לכוס זכוכית קטנה ומרוקן אותה בלגימה אחת. רייצ`ל התקשרה שבוע לאחר-מכן. "אדם לא—" היא התנשמה לרגע. "אדם רוצה- - טוב. אדם, בוא תדבר עם—" היא התגמגמה לרגע, "עם אבא." "הלו? הלו, אבא?" הקול הקטן שלו צנח ישירות לליבי. "היי, נמר קטן," אמרתי ברוך. "מה שלומך?" "בסד`ה." הוא שתק לרגע. "עמ, אימא אמרה שאני יבוא לבקרותך ביום שלישי, אבל היא הבטיחה לי שאנחנו נייך למס`דה, ואציתי שגמתה תבוא." הקול שלו דהה לרגע ויכולתי לדמיין אותו תולה את העיניים הגדולות שלו ברייצ`ל, מבקש אישור. רגע לאחר מכן רייצ`ל עלתה על הקו בשנית. "תקשיב, הבטחתי לו כבר לפני הרבה זמן, ואני יודעת שגם אתה – אני מתכוונת, שאדם היה צריך לבוא אליך, אז חשבתי שאולי.. שתוכל," והיא עברה לדבר צרפתית, "Tu devrais venire avec nous comme ça il se rehabitue á toi. [1]" "אוה," אמרתי. לא היה לי משהו טוב יותר לומר. הלב שלי פרפר בחזי כמו ציפור מתדפקת בכלוב מזהב. "Alors, tu viens [2]?" היא עדיין דיברה צרפתית. הבנתי שהיא לא רוצה שאדם יבין אותה, ואולי יתאכזב. "אוקי. אני אבוא." המוח שלי עשה היפוכים באוויר, כשניסה לחשוב על כל-כך הרבה דברים בו-זמנית: מה אני אלבש, איך אני אתנהג, מה יקרה... "רק תסמסי לי לאיפה." "Dacors. Merci [3]." היא אמרה בשקט. "תודה, דני." וזה היה זה. זה היה הרגע בו כמעט קרסתי. הרגע שבו היא קראה לי בשמי. והרגשתי שאני עומד להתרסק על הרצפה מעוצמת הרגשות שגאו בי. "רייצ`—" נאנקתי לתוך השפופרת. "לא, בבקשה." הקול שלה רעד, נפרם בקצוות. "אני אסמס לך. נתראה." והיא נתקה. נשארתי עם השפופרת אחוזה בידי והקול שלה עדיין מהדהד באוזניי: `תודה, דני`. זו הייתה הפעם הראשונה ששמעתי אותה מזכירה את השם שלי מאז.. מאז. צנחתי על הכורסא וקברתי פניי בכפות ידיי. הרגעים בהם רציתי מכונת זמן כדי לחזור לאחור ולשנות הכול היו רבים, אבל זה היה אחד הרגעים בו השתוקקתי יותר מכל לחזור לאחור. הייתי נותן הכול – את ידיי, אפילו (למרות שפעם אמרתי לרייצ`ל שהידיים שלי הם החלק היקר שלי ביותר. "אם הם יצאו מכלל שימוש, עדיף שיירו בי," אמרתי לה ברצינות פעם אחת, מביט בעיניה) – כדי לחזור בזמן, לאחוז את רייצ`ל ואדם בזרועותיי ולא לעזוב את הבית באותו יום רביעי זכור לשמצה. נאנחתי ושלפתי סיגריה מכיס החולצה, ממולל אותה בין אצבעותיי. הצתּי את הסיגריה בתנועה חלקה והנחתי אותה בין שפתיי, נושם את העשן פנימה. הרגשתי איך עם כל נשימה הריאות שלי הופכות שחורות, אבל זה לא ממש שינה לי. המשכתי לעשן בשתיקה, בוהה בחלל האוויר בריקנות, עד שה-sms מרייצ`ל הגיע ולאחר-מכן הלכתי לישון. ביום שלישי התעוררתי מוקדם מאד. לילה קודם ניסיתי להירדם בלי עזרת חומרים ממכרים, ובקושי הצלחתי לעצום עין. נרדמתי בסביבות ארבע בבוקר והתעוררתי בשש ועשרים, מזיע כולי מהסיוטים שהמשיכו לפקוד את חלומותיי. שטפתי פנים ורעדתי. צחצחתי שיניים ורעדתי. העמדתי מכונת כביסה – הייתי צריך בגדים, ושמחתי שהשיעורים של רייצ`ל השתלמו בסופו של דבר – ורעדתי. הפסקתי לרעוד רק כעבור שעה, אחרי שרוקנתי לתוכי שלוש כוסות וויסקי וחצי קנקן קפה שחור חזק. "אני חושב," אמרתי לעצמי בכובד-ראש שמקורו בשכרות הקלה שהושפע מהוויסקי, "שאני עומד להתעלף." סטרתי לעצמי בכוח. "אוקי. תנשום עמוק," הוריתי לעצמי בתקיפות. "תתעשת." ותתפכח! צרח קול קטן בירכתי מוחי. נופפתי אותו בחוסר סבלנות ופסעתי החוצה, דוהר פנימה אחרי רגע כדי לקחת את הארנק, ואחרי דקה שוב כדי לקחת את המפתחות. במחשבה שנייה קפצתי לבית המרקחת וחידשתי את מלאי הוואליומים שלי. כשהרוקחת הביטה בי בתימהון – הייתי שם שבוע קודם לכן וקניתי חפיסה שלמה – אבל הגישה לי בשתיקה מנומסת את הקופסה הלבנה. הגעתי למסעדה חצי שעה מוקדם יותר. חיכיתי מחוץ לרכב, נשען על הדלת, מעשן בעצבנות ומביט באופק בחיפוש אחר הלקסוס הכסופה – והחבוטה מעט – של רייצ`ל. כשהיא הגיע השלכתי את הסיגריה לקרקע הקשה ומעכתי אותה בקפידה, מוחה כל רמז לאש. אדם הציץ מחלון הרכב ונופף לי בביישנות; יכולתי לראות שרייצ`ל חושקת שיניים, ולא יכולתי לומר אם זה מכעס או כדי למנוע את הדמעות. קיוויתי שזו האפשרות השנייה. צדקת. [1] "...לבוא איתנו כדי שהוא יתרגל אליך מחדש." [2] "אז תבוא?" [3] "בסדר. תודה."

../images/Emo129.gif../images/Emo54.gifחלק II

תיארתי לעצמי. רייצ`ל יצאה מהרכב וטרקה את הדלת אחריה, מנידה בראשה לשלום לפני שהלכה להוציא את אדם. הוא הציץ ברייצ`ל בשאלה לפני שהלך אליי, נע בזהירות ובהיסוס וחיבק אותי. התכופפתי אליו ועטפתי אותו בזרועותיי, שואף אליי את הריח הנעים והילדותי שלו. "אתה מריח מעשן," הוא האשים בהתפנקות והרים אליי את המבט הכחול שלו. "אני מצטער," אמרתי בכנות ופרעתי את שערותיו הכהות בחיבה. אדם שחרר אותי במהירות והעיף מבט מלא אשמה ברייצ`ל. היא נשענה על דלת הרכב שלה והביטה בנו כשמבט לא מפוענח על פינה. אדם מיהר לעברה ותפס בידה, מחזיק בה בחוזקה. נאנחתי והתקדמתי לעברה, מברך אותה לשלום. "היי, רייצ`." "היי." קולה היה חרישי והיא הבזיקה לעברי חיוך קצר. "מה שלומך?" "יכול היה להיות יותר טוב," אמרתי ביובש. "ספר לי על זה," היא מלמלה, והיטיבה אחיזתה בידו של אדם. החלפנו מבטים מבינים, ולרגע הרגשתי כמו פעם, שנהגנו להחליף מבטים משועשעים על חשבון החוכמות של אדם.. ואז הרגע עבר כשהיא ניתקה את עיניה מפניי. "שניכנס?" הנהנתי בראשי ושלשתינו נכנסנו. נראינו כמו משפחה מאושרת מבחוץ, אבל אף אחד לא ידע שאנחנו הרוסים מבפנים. כמו מלט מתפורר, המצב אכל בנו באיטיות, וכמה שניסיתי למנוע ממנו להתדרדר – בקושי הצלחתי. כשהתיישבנו ליד השולחן הקטן בפינת המסעדה העפתי מבט סביב. המקום לא היה עמוס; היו בו אולי עוד ארבע משפחות עם ילדים קטנים – שני הורים וילד, כמונו. אדם הביט בסקרנות סביבו, בוחן חברים פוטנציאליים למשחק, וחיוך ריחף על שפתיו כשאיתר ילד בלונדיני קטן שהחזיר לו מבט יציב. הבטתי ברייצ`ל ושקעתי במחשבות. היא נראתה כרגיל, עיניה הכהות מהורהרות, שערה אסוף בזנב סוס קלוש על קדקודה. היא השעינה את סנטרה על כף ידה והביטה באדם בחיבה, שקועה במחשבות. הייתי נותן הכול כדי לדעת מה היא חושבת. רציתי לדעת אם היא חושבת עליי, אם היא חושבת עלינו, אם היא סלחה לי – או אי פעם מתכננת לסלוח לי... "תרצו משהו?" המלצר שהופיע מעלינו כמעט גרם לי להתקף לב. מיששתי בכיסי את הוואליום והעפתי ברייצ`ל עוד מבט מהיר. "כוס מים, בבקשה," אמרתי. "אני רוצה, אמ, המבורגר כפול אחד, המבורגר אחד לילדים, צ`יפס..." היא הביטה בי. "אתה רוצה משהו?" "אה, אחד רגיל." כשרייצ`ל הביטה בי בהפתעה – הרגש הראשון שהפגינה מהרגע שנפגשנו היום – הסברתי, "אני לא כל-כך רעב." וכבר הרבה זמן לא הייתי רעב לאוכל, הרהרתי ביובש. אני רוצה אותך. לא אוכל, חשבתי בייאוש. היא בחנה אותי בקפידה והעוותה פניה. "ופעמיים קולה." המלצר הנהן בראשו והסתלק. אדם המשיך לנעוץ מבט בילד הבלונדיני, ורייצ`ל העיפה בו מבט מהיר. "קר לך?" היא שאלה ברכות. אדם נענע בראשו. "בוא הנה, ילד," היא הוציאה טישו מהתיק שלה וקרבה אותו לפניו של אדם. "עכשיו – תנשוף." אדם נשף פנימה בצייתנות בקול תרועה. רייצ`ל צחקקה ומחטה את אפו בקפידה, מנשקת לו לאחר מעשה. "יופי, ילד." היא הרימה את מבטה והביטה בי ברצינות, והושיטה ידה כדי לגעת בי בקלות. הצטמררתי למגעה – כל-כך הרבה זמן לא הרגשתי אותה. " [4]Tue s sure que tout va bien?" היא שאלה בשקט, בצרפתית. הנדתי בראשי לחיוב. " [5]Tu n’as pas l’air très bien…," היא מלמלה, כמו לעצמה. " Pâle, cones… Tu as l’air tellement fatigué [6]." " [7]Je suis vraiment fatigué," הודיתי. היא לחצה את ידי בחוזקה, פעם אחת במהירות, והרפתה. מזווית העין ראיתי את אדם קם ממקומו בזהירות, שלא להפריע, והולך לכיוון הילד הבלונדי שנראה מוכר. בקול נקישה קטן של זיהוי, של חתיכת פזל שמתחברת למקום, הבנתי שהוא מוכר לי – קמדן לינדן, ילד מהגן שלו. החזרתי את תשומת ליבי אל רייצ`ל וחייכתי בעייפות. הרגשתי איך הוואליום צורב בכיס מכנסי הג`ינס שלי. רייצ`ל נאנחה. "דני.." היא נשמה בשקט. נשברתי. "רייצ`," התחלתי, נואש, "אני—" "ההזמנה שלכם," הגיח המלצר כמו משום-מקום וקטע את הרגע, ממיס את הקסם שריחף באוויר. "עוד משהו?" "לא," רטנתי. תפסתי את כוס המים באלימות וגיששתי בידי השנייה אחר הוואליום, מוציא כדור אחד מהעטיפה לפני שהשלכתי אותו במהירות לפי והורדתי אותו עם לגימה הגונה של מים. "אדם," רייצ`ל קראה לו, מפריעה לו באמצע משחק החלפות סוער בקלפי יוגי-הו עם קמדן. "אני בא," הוא החזיר בקריאה, ונפרד מקמדן לשלום. הוא התיישב בינינו והביט בנו ברצינות. "סיימתם לדבר?" כמעט התחלתי לבכות. הוא נהיה ילד כל-כך רציני, כל-כך שקט, בתקופה האחרונה. פעם הוא היה קופצני, סוער, עם עיניים מבריקות בשובבות ובקונדסות... הבן שלי. כאב לי פיזית לראות אותו כל-כך כבוי, ו, כן, אפילו אומלל. הוא העביר את מבטו בין שנינו, בודק את הגבולות בזהירות, משתדל שלא לחצות שום קו אדום. הושטתי את ידי ונגעתי בפניו ברכות. "כן," אמרתי בקול צרוד. "דיברנו." רייצ`ל הביטה בנו בשתיקה, דמעות עומדות בעיניה. היא מצמצה אותן במהירות ואמרה, קולה מעובה מעט, "שנאכל?" אדם ואני הנהנו, ונפנינו לאכול בשתיקה. ________________________________________ [4] "אתה בטוח שאתה בסדר?" [5] "אתה לא נראה טוב." [6] "חיוור, שקיות שחורות מתחת לעיניים... אתה נראה עייף כל-כך." [7] "אני באמת עייף."

ריהותם

New member
../images/Emo97.gifאוי לי איזה משפט נוראי דקדוקית

סיום הפרק בקטעים אלו הוא ארור.

mcfly6

New member
מושלם../images/Emo23.gif

יאוווו דנייי שובר אותייי ואדם וזה כזה עצוווב שרייצ'ל ודני יחזרו כבר! למרות שזה דארקפיק אז לא נראלי שזה יקרה... הסיפור הזה שובר לי את הלב
ושוב את מדהימה,באמת..
הלוואי ויכולתי לכתוב ככה

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifטוב. השלמתי את כל מה שהפסדתי עד עכשיו

ואני חייבת להגיד לך זה מדהים! אני רוצה לרצוח אותך על כל העצב, אבל מדהים (ואני לא רצח אותך כי הבטחתי לך לפני שהתחלת לפרסם שאני לא אתן לאף אחד לרצוח אותך על זה). אז תמשיכי מהר מהר מהר כי אני לא יכולה לחכות יותר!

../images/Emo204.gifאמרתי לך שזה עצוב. ../images/Emo11.gifא

ת לא האמנת לי. ותודה רבה! מחרתיים בע"ה פרק חדש.

למעלה