שאלון!

../images/Emo204.gifשאלון!

קודם כל קרדיט לפורום סקרים [URL='http://']ושאלונים[/URL]! וזה אכן שאלון למשועממים!
התחלה
שם: גיל: מה נשמע? איך החיים? הכל טוב? מה קורה? מה המצב? מה העיניינים? הכל בסדר? מה ככה? מה חדש?
שינה
באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? אתה מתקשה להירדם? עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? האם אתה מסוגל להירדם עם אור? האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? האם אתה ישן עם מנורת לילה? אתה מתעורר באמצע הלילה? אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : - שחלמת חלום רע? - שאתה צמא? - שאתה חייב לשירותים? האם אתה זוכר חלומות שלך? מה מעיר אותך בבוקר? באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? האם קל לך להתעורר בבוקר? כמה שעות אתה ישן ביממה? אתה אוהב לישון?
זה או זה
אריק איינשטיין או רמי פורטיס? דבש או ריבה? חגים או שבתות? פרפרים או ציפורים? בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? בורקס או טוסט? רכבת הרים או ספינת פיראטים? נסיעה איטית או מהירה? שניצל או עוף? שם לבן-מתן או נתן? מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? סלט חצילים,או סלט טונה? מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? רוב הזמן אתה עצוב או שמח? לילה או צהרים? ביסלי או במבה? ים או בריכה? אבטיח או מלון? מנגו או אפרסק? מתוק או מלוח? חם או קר? גופיה או חצי שרוול? לחם או פיתה? כלב או חתול?
כללי
1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? 7.יש לך הרבה חברים? 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: 9.אוהב ילדים? 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה:
תענו, השקעתי בעריכה

KiShKooSh

New member
עונה../images/Emo194.gif*קטע עם איבגי בציפורלה*

(
מוטי)התחלה(
מוטי) שם:ביקי גיל:16 וחצי מה נשמע?ככה איך החיים? ככה הכל טוב?לא משהו אבל שורדים מה קורה?מיציתם מה המצב?נהייתם יהודה
? מה העיניינים?
הכל בסדר?לא מה ככה?
מה חדש?
שינה
באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה?מאוחר אתה מתקשה להירדם?כן עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה?ברור שדובי
בודי שליטה!(יש לי אותו מאז גיל 0) האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון?לעיתים פסיפלורה האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך?יותר טוב
האם אתה מסוגל להירדם עם אור?לא האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך?תלוי מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון?שואלת את עצמי למה אני כבר לא ישנה האם אתה ישן עם מנורת לילה?לא אתה מתעורר באמצע הלילה?לפעמים אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל :אין לי מושג, בעיות יקיצה מוקדמת, עכשיו זה רק השאריות, זה קורה רק לעיתים רחוקות - שחלמת חלום רע?לעיתים - שאתה צמא?כן - שאתה חייב לשירותים?כן האם אתה זוכר חלומות שלך?כן מה מעיר אותך בבוקר?כלום באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? אני שונאת לקום מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר?כואב לי הראש
מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם?כלום מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם?מצחצחת שיניים האם קל לך להתעורר בבוקר?לא ממש לא כמה שעות אתה ישן ביממה?לא יודעת תלוי אתה אוהב לישון?לא
זה או זה
אריק איינשטיין או רמי פורטיס?אינשטיין דבש או ריבה?לא ולא
חגים או שבתות?חגים פרפרים או ציפורים?פרפרים, ציפורים זה יונים
בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש?תלוי למה, להנות זה מסיבה לרומנטיקה זה מקום שקט ופסטורלי בורקס או טוסט?בורקס עם תפו"א וקולה רכבת הרים או ספינת פיראטים?רכבת הרים נסיעה איטית או מהירה?איטית שניצל או עוף?עוף שם לבן-מתן או נתן?לא ולא מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה?רגישות סלט חצילים,או סלט טונה?לא ולא מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט?לא יודעת רוב הזמן אתה עצוב או שמח?עצוב, תקופה רעה לילה או צהרים?לילה ביסלי או במבה?ביסלי ים או בריכה?בריכה אבטיח או מלון?אבטיח מנגו או אפרסק?אפרסק מתוק או מלוח?מלוח חם או קר?חםםם
גופיה או חצי שרוול?גופיה, אני חיה על גופיות לחם או פיתה?פיתה כלב או חתול?כלב
כללי
1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה?לא יודעת 2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן?נרקסיזם 3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך?או שחקנית במה או לעסוק בפסיכולוגיה או פשוט שניהם(פסיכודרמה) 4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל?לא יודעת 5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך?חיוך, ואתם לא יודעים כמה זה תכונות, וגם תלתלים(זה ההיפר
) 6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי?משונה 7.יש לך הרבה חברים?אפשר לומר 8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד:תכלת ושחור, אדום ושחור וסקוטי(הכובע, כמה שבא לי גם חצאית) ושחור
9.אוהב ילדים?מאוד 10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה...אתם באנת רוצים שאני שוב אספר את זה?! 11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך?האהבה 12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)?לא צופה, לא אוהבת 13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים?הקשה להסביר 14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים?התנשאות 15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה:לא יודעת, נראה

Rioter

New member
ששששלום לכם שלום לכם שלום לכם שלוםם

שם: שיר
מה נשמע? הכל מצויין
איך החיים? מדהימים
הכל טוב? הכל טוב ומעבר לטוב
מה קורה? שום דבר מעניין
מה המצב? חביב
מה העיניינים? לא רעים
הכל בסדר? בהחלט
מה ככה? מה ככה מה?
מה חדש? הייתי בגן העיר בשבוע הספר, היה מקסיםםםם
שינה
באיזה שעה בערך אתה הולך לישון בלילה? 2-3
אתה מתקשה להירדם? לפעמים
עם מה אתה נירדם? דובי/מוזיקה? שקט וחושך
האם אתה לוקח כדורי שינה/ כדור שונה שעוזר לך לישון? לא ממש O:
האם אתה מסוגל להירדם כשמישהו שוכב לצידך? יאם
האם אתה מסוגל להירדם עם אור? אם אני עייפה מאוד - אז אני נרדמת בכל מצב.. הייתי עייפה ונרדמתי פעם בבת מצווה של חברה :X
האם אתה ישן עם כרית/ מעיף אותה בהמשך? שלוש כריות ושתי שמיכות פוך [אחת בקיץ]
מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני שאתה הולך לישון? מצחצחת שיניים
האם אתה ישן עם מנורת לילה? מעדיפה שלא
אתה מתעורר באמצע הלילה? לפעמים
אם כן; למה אתה מתעורר באמצע הלילה בגלל : שאני נעקצת, לרוב
- שחלמת חלום רע? לפעמים
- שאתה צמא? בד"כ לא
- שאתה חייב לשירותים? אני בשירותים לפניי שאני הולכת לישון
האם אתה זוכר חלומות שלך? כמעט תמיד
מה מעיר אותך בבוקר? שעון מעורר\אחי\אבא
באיזה מצב רוח אתה קם על הבוקר? מנומנמת
מה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כשאתה מתעורר? "מה אני אלבש היום?"
מה הדבר הראשון שאתה אומר כשאתה קם? "עוד חמש דקותתתתתתת"
מה הדבר הראשון שאתה עושה אחרי שאתה קם? חוזרת לישון
האם קל לך להתעורר בבוקר? תלוי אם מתחשק לי לקום או לא
כמה שעות אתה ישן ביממה? בלילה או ביממה? בלילה בין 4-6
אתה אוהב לישון? מאוד
זה או זה
אריק איינשטיין או רמי פורטיס? וואו, שאלה קשה.. אני חושבת שאני אבחר באריק
דבש או ריבה? אף אחד
חגים או שבתות? חגים
פרפרים או ציפורים? ציפורים
בילוי במקום שקט ופסטורלי,או במקום רועש? מקום שקט
בורקס או טוסט? טוסט
רכבת הרים או ספינת פיראטים? אף אחד X:
נסיעה איטית או מהירה? איטית
שניצל או עוף? סלט?
שם לבן-מתן או נתן? מתן
מה יותר חשוב לך בבן/ת הזוג-יופי או חכמה? חכמה, כי אם הוא חכם הוא יידע לטפח את עצמו
סלט חצילים,או סלט טונה? טונה O_O
מה עדיף להיות-פראייר או אגואיסט? אגואיסט
רוב הזמן אתה עצוב או שמח? שמחה לאללה
לילה או צהרים? צהריים
ביסלי או במבה? במבה
ים או בריכה? בריכה
אבטיח או מלון? אבטיח
מנגו או אפרסק? מנגוווו
מתוק או מלוח? מתוק
חם או קר? קר
גופיה או חצי שרוול? גופייה
לחם או פיתה? פיתה
כלב או חתול? כלב
כללי
1.מה הן לדעתך התכונות החשובות ביותר שאדם צריך בכדי להגיע לגדולה והצלחה? רצון, השכלה וביטחון עצמי
2.מה הן לדעתך התכונות שעלולות למנוע מאדם להצליח ואסור שבשום פנים ואופן יהיה לו אותן? חוסר ביטחון עצמי, טיפשות וחוסר החלטיות
3.מה תרצה להיות בעתיד בחייך? לעסוק בפסיכולוגיה, משפטים וכתיבה
4.וממתי יש לך את החלום הנ"ל? מאז שאני מתעניינת בפסיכולוגיה
5.מה הן התכונות הדומיננטיות ביותר אצלך? חכמה [וצניעות, כמו שאתם שמים לב..]
6.מה דעתך על התופעה שבה אנשים מדברים על עצמם בגוף שלישי? שיהיה להם בכיף
7.יש לך הרבה חברים? המון
8.תן כמה וכמה דוגמאות לשילובים בין שני צבעים(שחור ולבן,כחול ולבן,וכ"ו) שלדעתך הם יפים במיוחד: שחור הולך עם הכל, באמת עם הכל
9.אוהב ילדים? כשהם רחוקים ממני X:
10.האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... הומו נחשב?..
11.מה הוא הרגש הדומיננטי ביותר אצלך? אופטימיות
12.מה דעתך על הסדרה ה"אלופה"?(אם אתה צופה)? לא צופה בה
13.מה גורם לך יותר מכל לאהוב בן אדם מסויים? כשהוא שואל בשלומי מתוך התעניינות, ולא מתוך הרגל
14.מה גורם לך יותר מכל לשנוא אדם מסויים? מעשים ספציפיים
15.ספר בקצרה מה הן תכניותיך לשנה הקרובה: אני באמת לא יודעת מאיפה להתחיל.. שאלון מגניב לאללה D:

../images/Emo6.gif

התשובות שנכון לגייבך:
איך קוראים לך?שיר XD .האם היתה לך פעם התאהבות ממש מוזרה?אם כן,ספר טיפה... הומו נחשב?
הכל בהומור כן ?!

מהההההה?../images/Emo2.gif

אני אל מאמינהה שזה קרהה לייי
דווקאא עכשיוו..
זה כזהה מעצבןןןןןןןןן!!
טוב אין לי כח לרום את מה שרשמתייייי!!

Rioter

New member
ראיתי את הגייבויזזזז!!1111

[לא, לא שכחתי את המ'] - מכרתי ספרים עם חברים מהתנועת-נוער בגן העיר בראשל"צ, וצרחנו מלא והכל. פתאום אני רואה את ידיד שלי לירז, שהוא י"בניק וילדותי ומשעשע כזה. XD אז הכרחתי אותו לקנות ספר. *לירז עובר על הספרים ושואל אם יש לי ספר שמתאים לו* אני: "כן, לירז כפרההההה, תראהההההה" - הושטתי לו ספר מתקפל כזה עם תמונות של גמלים. לירז: "האמת היא שאני קראתי את זה." אני: "אבל לא כתוב בו כלום." לירז: "סורי שיר, הספר לא מתאים לי. הוא קצר מדי והוא בכלל לא מתקפל (זה ספר נפתח כזה XD)" גאד, היה כלכך מצחיק. ואז טל, חברה שלא ראיתי שניםםםםםםםם הגיעה עם חברה שלה בשם דריה. חיבוקים וזה וזה, ופתאום ראינו חבורת פקאצות ענקיתתתתת רצה בהיסטריה וצורחת. אני, חובבת צרחות מטבעי, מתחילה לצרוח: "אעעעעעע, עאאאאאא!111" ודריה מתחילה להקרע ואומרת לי לשתוק
תפסתי את טל ורצנו ביחד עם הפקאצות, בלי לדעת לאן. פקאצה 1: "אמייגאגדדדדד
הם פהה!111" אני: "מי פה?" פקאצה 2: "הגאימבויסססס
" ואני וטל התחלנו להקרע. שאלתי את פקאצה 1 איך קוראים לבחור עם הצהוב והיא אמרה לי אושרי. אז לקחתי סימניה אחת שמכרנו בחצי שקל, וצרחתי: "אושריייייייי תעשה לי ילדדדדדדדדדדדד אווווווווועשרייייייייי, ועאאאאאאאאאאאא" וטל צורחת יחד איתי: "אעעעע אומגידאגדאעמחלדדדדד!11 אושריייייייייייי
" ואז שקד וסיוון הצטרפו. באמצע ההמוניות הלא נורמלית, הבלאגן העצום - חמש בנות, ואני ביניהן, מחליטות להתיישב על הרצפה ולצרוח. (אני, שקד, סיון, טל ודריה) "גייי-בויזזזזז!111 גייייי-בויזזזזזז!111" אתם לא מתארים לעצמכם מה קרה לנו. אני חושבת שבלי טל, אני כבר לא הייתי פה O: היא פשוט דפקה ספרינט ומשכה אותי אחריה. הפקאצות הסתכלנו עלינו בדיוק כמו האייקון ההמום של המסן הזה: ":|" ככה. הן היו בשוק, ובמקום ללכת לבקש חתימות הן רדפו אחרינו והתחילו להרביץ לו. כולי מלאה שריטות, שקד נחבלה. XD אבל זה היה שווה את זה. הן היו בשוק ואשכרה נעלבו בשמם! XD אנחנו, אמיצות עד מאוד, לא ויתרנו. הלכנו לצד השני. שאלתי אחת שם מי זה האיש עם המשקפיים, אז היא אמרה לי שהיא לא יודעת, הוא לא מהלהקה. אבל הוא נראה כזה סטייליסט. לא זיהיתי אותם בכלל. ראיתי אחד עם קוצים וחולצה כהה עם משקפי טייסים, עומו כזה O: אז שאלתי טל אם היא יודעת איך קוראים לו. טל אמרה לי שלא. אז צעקנו: "עידןןןןןןןן, עידןןןןןן" (סתם ניחשנו שם XD) והוא הסתובב אלינו O: והפקאצה ההיא שהרביצה לנו קודם [אחת מבין רבות] התחילה להתעצבן ולבכות שם: "מטומטמתתתת, קוראים לו לירןןןןןןןןןןןןןן, את מעליבה אותוווווווו *בכי* " אני התחלתי להקרע. כאילו, זה ממש רע מצידי O: אבל הן כאלה דפוקות X: אני צחקתי כמו שלא צחקתי בחיים. וטל כזה: -משתעלת-גייבויז-משתעלת-גייבויז-משתעלת. גאד. ואני צרחתי שם כמו הפקאצות האלה, בטון גבוה: "ווהההההההההההההההההה" ודריה נקרעה ממני XD אוף. היה כזה כיף ומצחיק. גייבויז רולזזזזזזז!1111

Rioter

New member
אעעעע

והם לא רצו לחתום לי
אז הייתי בדיכאון
וצרחתי 'גייבויז רולז'
אוף
רציתי למכור סימניה שהם חתמו עליה ב-200 שקל
איזה זונות הם

למעלה