המצעד השבועי שלי

../images/Emo204.gifהמצעד השבועי שלי../images/Emo204.gif

1. סרט הודי – דנה אינטרנשיונל ועידן יניב
2. קרב איגרוף – אפרת גוש 3. חופשייה – שרית חדד 4. Victoria Beckham – Full Stop 5. Avril Lavigne – Hot
6. Britney Spears – Gimme More 7. אני זוכר – איציק שמלי 8. אחת, שתיים, שלוש – מטרופולין 9. Natasha Bedingfield – Say It Again 10. Jennifer Lopez – Do It Well מה קורה במצעד
ההרכב מטרופולין יורד אל המקום ה-8 עם הסינגל החדש שלו, לאחר ששהה איתו בפסגה שבוע אחד. למקום השני נכנסת אפרת גוש בצורה מרשימה עם הסינגל החדש שלה.
שרית חדד
עולה אל המקום ה-3, בעוד שויקטוריה בהקאם דורכת במקומה (תודה לקארין
).
דנה אינטרנשיונל ועידן יניב
נכנסים היישר אל הפסגה, בעוד שג'ניפר לופז יורדת מקום אחד.

הביקורת השבועית../images/Emo63.gif

מטרופולין – הסליל
"בין כל הבלאגן של המוסיקה הישראלית, עומד לו בצד, מתחת לפנס באפלה, ההרכב "מטרופולין" כדי להציל את המצב. ביצת הזהב הזו בקעה כשהלהיטים "לא אומרת כלום" ו"לישון בלי לחלום" חרכו את המצעדים וההרכב קודם אל מרכז הבמה. אלבום הבכורה שלו מיצב אותו סופית בשורה אחת עם ההרכבים המובילים בישראל. כל מה שקשור למוסיקה של ההרכב, חדשני – הוא עושה דברים שלא נעשו לפניו, ולכן הוא כל כך אהוב עליי. השבוע יצא אלבומו השני של ההרכב. ליציאתו של האלבום לוו ציפיות חסרות תקדים – האם הן התנפצו לאלפי רסיסים?" הביקורת המלאה http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1087724 יאללה, רוצו לקרוא ולהגיב!

העכביש2

New member
ולמי שלא יודע -

גלוש זכתה באלבום החדש של מטרופולין במסגרת חידון שנה ל-DTM

yrutoo

New member
באמת שכחתי להגיד לך על זה...

מטוס זעיר ללא טייס

galoosh33

New member
פעם ראשונה שאני רואה מצעד של 10 שירים

זה דווקא טוב, ככה אתה מכניס רק את השירים באתה באמת אוהב. לגבי השירים, זה טיפה פחות טעמי (ע"ע Gimme More) אבל יש פה כמה שאני לא מכירה - החדשים של אפרת גוש, אבריל ונטשה בדינגפילד. אז אני אשמע אותם. תודה :)

העכביש2

New member
בלשון המעטה. אני ממש לא אוהב את דנה...

השיר הזה פשוט מגוחך...(בלי לגרוע מטעמו של עודד
)

דווקא האלבום החדש שלה ממש קצבי

לא בדיוק כוס התה שלי אבל נחמד לרקוד לצלילים שלו

העכביש2

New member
מגיב ../images/Emo27.gif

דעתי על השירים: 1. סרט הודי – דנה אינטרנשיונל ועידן יניב-- מציק ומעצבן. 2. קרב איגרוף – אפרת גוש -- שיר טוב מאוד שלה דווקא אחרי שמיעה וחצי. 3. חופשייה – שרית חדד
4. Victoria Beckham – Full Stop אנמי למדי 5. Avril Lavigne – Hot לא מכיר... 6. Britney Spears – Gimme More סה"כ דיי מאכזב שלה 7. אני זוכר – איציק שמלי הוא יותר לא טוב מאשר טוב. 8. אחת, שתיים, שלוש – מטרופולין מצויין
9. Natasha Bedingfield – Say It Again לא מכיר 10. Jennifer Lopez – Do It Well לא מכיר הטעם שלך כבר שונה משלי ואת זה אנחנו כבר יודעים, ולמרות זאת יש דברים שאני מאוד אוהב

Edgar Davids

New member
שיר אחד מתוך המצעד לא יצא לי לשמוע אפילו

פעם ראשונה שזה קורה לי..

למעלה