היי לכולם!

yonco

New member
../images/Emo204.gif היי לכולם!

קודם כל, מגיעה לכם התנצלות ענקית על ההיעדרות הממושכת שלי מהפורום, שאין לה הסבר, ואני גם לא מנסה להצדיק אותה. אז עכשיו חזרתי, אני שמח שעדיין יש פה כמה חברים נאמנים, אני יודע שזה קשה לחכות כל כך הרבה, והאמת היא שאני גם כבר איבדתי תקווה ואת השידורים החוזרים שהיו בשישי ושבת אף פעם לא יצא לי לראות. אז רק רציתי להגיד לכם שניצלתי את השבת הזאת כדי לעדכן קצת את הפורום, ואני מקווה להמשיך עם השוונג הזה גם במהלך השבוע. אז מה שיניתי?
באזור השאלות הנפוצות - עדכנתי את כל התשובות וגם הוספתי שתי שאלות חדשות. יצא מגניב, אתם מוזמנים ללכת להסתכל.
החלפתי את הסקר. אני יודע שזה די גרוע, אבל זה מה שהצלחתי לחשוב עליו, בפעם הבאה אני אשתדל להיות קצת יותר מקורי. רונית, תודה רבה על ההערה ששלחת לי במסר, אני מצטער שלא הגבתי, פשוט בזמן האחרון לא נכנסתי לתפוז בתדירות מאוד גבוהה. אבל כמו שאת רואה לקחתי את ההערה לתשומת לבי.
עדכנתי את הקישורים. הוספתי כמה חדשים, ביניהם האתר הרשמי של בוורלי מיטשל, שרק לא מזמן גיליתי אותו בעצמי.
שלחתי מכתב להולמרק דרך אתר האינטרנט שלהם, שבו שאלתי אותם לגבי העתיד של הסדרה בארץ. ממש השקעתי וכתבתי אותו יפה, אז אני מקווה לקבל תשובה רצינית ומקווה שזה יהיה בקרוב. אני אעדכן אתכם, כמובן, כשיהיו התפתחויות. בהמשך השבוע אני מקווה לעדכן את הגלריה, שזקוקה נואשות לקצת חידוש. השנה אין תמונות פרומו לסדרה, אבל יש תמונות (רק) משלושת הפרקים הראשונים - מגמת הקמצנוּת ממשיכה מהשנה שעברה. בנוסף אני רוצה גם לעדכן אתכם קצת על העונה ה-11, מהקצת שקראתי הבנתי שיש התפתחויות מעניינות בעלילה. זהו! אז שוב, סליחה, ותודה שאתם עוד פה למרות הכל. ותודה לאפרת על הכל.

היי יונצ'

מגניב... האמת שגם אני לא הייתי פה הרבה.. אבל זה בגלל שפשוט כלכך קשה לי למצוא זמן לעצמי בשנת שרות שלי..

Fragile Dream

New member
יאהו. D:../images/Emo79.gif

נחמד שחזרת. ^^' ותודה על העדכונים, צריך להציל את הפורום. :0

SupeRonit

New member
היי ../images/Emo24.gif Good 2 C U ../images/Emo6.gif

התחלתי לדאוג
ותודה על ההתייחסות למסר והדגשת שמי בהודעה
מקוה שהפורום (..והסדרה
) יקום לתחייה יחד איתך

למעלה