היום הראשון

כרישונת

New member
../images/Emo204.gifהיום הראשון

בסך הכללי- אני מרוצה. היה לי קצת קשה (כמו שכתבתי בהודעה אחרת), לא יודעת למה.. אולי "חבלי התחלה"?
אבל בסופו של יום- אני טופחת לעצמי על השכם. עמדתי ביום הזה בגבורה. גיליתי שמהשעה חמש אחה"צ אני רעבה לנשנושים בלי הכרה ממש! פשוט הברחתי את עצמי מהמטבח- אחרת כל היום הזה היה הולך לאיבוד מסקנה: ארוחת ארבע שלי צריכה להיות יותר מלאה, אחרת אני מתפתה לנשנש שטויות, ועדיפה ארוחת ארבע "עשירה" מאשר נשנושי לילה ללא הכרה.. לא? על כל פנים, לארוחת ערב אכלתי 3 פרוסות לחם עם סלט ירקות גדול וביצה קשה (מרחתי קצת חמאה, בעוונותיי, אבל לא שמתי שמן בסלט אז אולי זה מתקזז.. ובכלל- זה רק היום הראשון, אז אני סולחת לי!) ושימו לב- אני כותבת פה ממש על רגל אחת כי יוצאת להליכה (כןכן, אני!!!
) אדווח כשאשוב. רק טוב!

דובית26

New member
תהני בהליכה

וקיבלתי המלצה מהתזונאית שלי לאכול 2 ארוחות ערב למי שיש לו בעיה עם נישנושים בלילה, אחת בערך ב4-5 ואחת ב7-8 וככה את יודעת שאכלת 2 ארוחות יותר קטנות ומשביעות וגם פתרת את הצורך בעיסוק בלעיסה. עוד משהו- אמרת שאת מרגישה חוסר בפה- גם לי זה היה בהתחלה אני פותרת את זה עם מסטיקים טעימים או קפה ולפעמים אם אני מרגישה ממש צורך למלאות את הבטן בלי סיבה אמיתית לרעב- אני שותה קצת דיאט קולה, זה תמיד עושה את העבודה.

כרישונת

New member
תודה , מותק

אני אאמץ את השיטה של שתי ארוחות ערב.. וכן, אקנה לי איזה דיאט ספרייט כדי להשתיק "רעב" לא ממש אמיתי. ראית איזו חתיכה שירי שהורידה 50 ק"ג.. סיחררה אותי, בחיי

כל הכבוד! מסקנות נכונות

ואצלי בתפריט של הדיאטנית היתה ארוחת 4 (ביניים) ארוחת ערב (יחסית גדולה) וארוחת לילה קטנה (ביניים מינוס).

shirka

New member
כל הכבוד ../images/Emo24.gif

לגבי נשינושים בערב זה גם הבעיה שלי, אני מנסה להתגבר על הרצון עם מסטיקים ושתיה מרובה (אגב, חשוב מאוד מאוד להרזיה לשתות המון- אני שותה 3 ליטר ליום!) אם אני נואשת אני מכינה לעצמי סלט גזר - מגרדת גזרים דק במעבד מזון +חצי כוס עד כוס מיץ תפוזים טבעי + 2-3 "סוכרה דיאט" (-לא יודעת אם את מכירה, זה ממתיק מדהים בלי טעם לוואי בכלל) ו20 צימוקים למנה (אפשר גם בלי)...נורא טעים ומשביע בלי יותר מדיי נקיפות מצפון
כל הכבוד שאת הולכת

למעלה