דרמות יפניות - מה מצפה לנו החורף?

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifדרמות יפניות - מה מצפה לנו החורף?

כפי שאני מכירה את היפנים,התקופה החזקה של דרמות היא בעונת החורף ואוגוסט/תחילת סתיו. לרשימה המלאה של הדרמות,הינכם מתבקשים ללחוץ על הקישור הבא: target=_blank rel=nofollow>http://wiki.d-addicts.com/Upcoming_JDrama דרמות שכדי לשים
עליהן
Code Blue 2 - התחלה ב11 לינואר.בFuji TV. אני לא יודעת מי ראה אבל העונה ה1,אבל אני סיימתי לפני כמה שעות לצפות בספיישל. "Doctor Helicopter" - זוהי שיטה שנכנסה לתוקף ב2007 ביפן,והמטרה היא להגיע למקום אירוע במהירות המירבית בשביל להציל חיים - כי כל שנייה יקרה,ואת אותה השנייה יכולים לתפוס רופאי ההליקופר. 853 - 14 לינואר בTV Asahi. למרות שלא מצאתי תקציר רשמי לדרמה,נראה כי הרבה אנשים מחכים בציפייה לדרמה הזאת.מה גם,הקאסט נראה מבטיח Angel Bank - התחלה ב14 לינואר בTV Asahi. נשמע כמצב קומי - בן אדם שמחליט לשנות את מקום עבודתו במהירות ובשביל כך שוכרת מישהו שמתמחה בשינוי מקום עבודה של אנשים. Perfect Girl Evolution - התחלה ב15 לינואר בTBS. תגידו יפה שלום לKamenashi Kazuya [אכן כן,הזה מKAT-TUN וזה ששיחק את יוקי ב...יוקי!~].הוא חוזר בקומדיה שנשמעת מבטיחה לחלוטין. PEACE MAKER - התחלה בינואר [לא מצוין התאריך] בTBS. וואנאבי לייב אקשן - דרמה מבוססת על מנגה מאותו השם. כמישהי שמכירה את המנגה עליה מדובר,אני מצפה לדרמה ומקווה כי הדרמה לא תהרוס את ההנאה שלי מהמנגה
Bloody Monday 2 -התחלה ב23 לינואר בTBS מכירים את הסדרה האמריקאית 24?בהתחלה הדרמה קיבלה את השם "24 היפנית" אבל שינו את השם לבסוף. זוהי העונה השנייה לדרמה,מה שאומר שלפני הצפייה תצטרכו להשלים את העונה הראשונה [המומלצת גם היא]. Ryoma den - התחלה בינואר [לא ידוע תאריך,אבל צפויה להימשך עד דצמבר] בNHK. דרמת טאיגה [AKA דרמה היסטורית של NHK]. התפקיד הראשי Fukuyama Masaharu [כן!בדיוק!זה שביצע את השיר הנושא של majo saiban].

jul sho

New member
mokona modoki

אין לי שום מושג על דרמות החורף של היפנים . יש לימידע לגבי משהו קוראני בנוגע ל JIN JIN HEE השחקן ששיחק לצידה של LEE YOUNG AIE ביהלום שבכתר מה את יודעת על כך ?

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gif

לפי מה שהבנתי הוא הולך לשחק בדרמה בשם Dong Yi שזאת דרמה היסטורית,אני לא בטוחה באיזה תפקיד ישחק אבל הדרמה אמורה להתחיל ממרץ~

jul sho

New member
כשהייתי ביוון צפיתי באיזה תחנה יוונית

בסידרה PAINTER OF THE WIND משגעעעעעעעעעע מדהיםםםםםםם....חזק מהחיים ...

jul sho

New member
אז ככה

מי שצפה ואהב את הסידרה המלך סאן . בודאי זוכר את הרפורמה של המלך סאן לעודד לקדם ולחזק את מעמד הציירים האומנים . וגם את סיפור הקונספירציה של אביו .המלכה החצר השרים וכל אלה שהביאו למותו של הנסיך סדו . כאן התסריטאית עשתה עבודה נפלאה והיא שילבה את שני המאורעות . השחקן הראשי הוא כוכב על ידוע בקוריאה park-shin-yang (כיכב בסידרה LOVERS IN PARIS ) הוא מורה שהיה בגלות שנוי על ידי מנהלי הלשכה לציור - ומדוע יש סיפור ענק סביב זה . הוא מגיע בצו המלך גם כאן יש מלך חינני - הנסיך סאן שאותו מגלם שחקן מעלףBae Soo Bin שמוכר יותר מ-Temptation of an Angel המורה מגיע כדי לחשוף זהותו של צייר צעיר שהמלכה מבקשת להעניש ולחתוך את ידו בשל עבירה חמורה שביצע המורה מגלה שהתלמיד הוא מחונן אומן הכי כשרונו שנתקל בחייו (מדובר בבחורה שמחופשת לבן) סיפור מרתק ..עצוב שמח קצת פוליטיקה אבל שווה כדאי ותמהרו להוריד ולשמור .כשתראו תזכרו .... מה אומר לכם תודה לקוראה ואני קדה להם קידה עמוקה שבת שלום לכם

למעלה