איך שגלגל מסתובב...

hopeful1

New member
../images/Emo204.gifאיך שגלגל מסתובב...

אני בופרום כבר כמה חודשים לפעמים נסתרת לפעמים גלויה. ומה שמדהים אותי לראות כאן זה התמיכה האדירה- אם דפוס חוזר בנות שהם לפני טיפול תומכות בבנות שקיבלו את השלילי בנות שקיבלו את השלילי תומכות בבנות שבהמתנה וכולן מנחמות ומעודדות את כולן מי אמר שבנות זה "עם" לא תומך?? רק שייכנס לפורום הזה ויראה מה זה אהבת אחיות
אז שניה לפני שהסופ"ש מתחיל : לבנות שקיבלו שלילי- שהדמעות שלכן ייהפכו לדמעות אושר לבנות הממתינות- שסבלנות ואופטימיות תהיה מתנת השבת שלכן ולבנות שמתחילות טיפול- אומץ, כוח, ואופטימיות. שבת שלום HOPEFUL

אכן פה ניתן לראות אחוות בנות נעימה!

וברוח דברייך המקסימים,אני רוצה לחזק אותך גם להמשך,לטיפול אחד מנצח וקל! כל הכבוד על שירשור אחוות בנות,אנחנו עושות הכללללל כדי לחזק ללטף לרגש לעמוד אחת לצד השנייה אני מקדישה לכן את מה שבטוח כולכן מכירות,אבל תמיד נחמד להיזכר בדברים נחמדים. ממש ברגע זה… מישהו גאה בך, מישהו חושב עליך, מישהו איכפת לו ממך. מישהו מתגעגע אליך מישהו רוצה לדבר איתך מישהו רוצה להיות לצידך. מישהו מקווה שאינך במצוקה, מישהו אסיר תודה לך, מישהו רוצה לאחוז בידך. מישהו מתפלל שאצלך הכל בסדר, מישהו רוצה באושרך, מישהו משתוקק לפגוש אותך. מישהו חוגג את הצלחתך, מישהו רוצה לתת לך שי, מישהו חושב שאת/ה "מתנה" בחייו מישהו אוהב אותך, מישהו מעריץ את כוחותיך, מישהו חושב עליך, ומחייך, מישהו זקוק לקרבתך. מישהו צמא שתאמר/י לו זאת…
אתן מוזמנות להעלות דברים נחמדים ונעימים כאלו. ותודה ל- hopeful1 שהעלת לי חיוך.

hopeful1

New member
חלב וניל....

לא הצלחתי להקפיץ- כתבת דברים יפים שממש חיממו את הלב להדפיס ולשמור בארנק (יחד עם הכרטיס קופה)- כך תמיד נזכור את זה ברגעים המותחים והקשים.

חלב וניל יקרה

הצלחת לגרום לי לבכות, אחרי הרבה זמן. ממש כייף לחשוב על זה שגם בימים הכלכך קשים האלה, של הטיפולים, יש מישהו שאוהב אותנו, חושב עלינו מתגעגע ותומך. אני אוהבת אותך בעלי היקר. בלעדיך לא הייתי מצליחה לשרוד את התקופה הזאת. אתה הנשמה שלי, האור בקצה המנהרה. ממי שלי, אני כל-כך רוצה כבר להגשים לך את החלום. שלך תמיד, שירי.

דווקא אנחנו נעשות רגישות יותר

אני יודעת לספר ,שאני כל הזמן דואגת "לשמר" את הזוגיות שלנו. דווקא התקופה הזו,היא הכי רומנטית וזוגית,הכי להשתולל ולטייל וללכת לכל מיני מקומות שלא יכולנו אילו היו ילדים,וזה כל הכייף בלהנות מהזמן יחד,אפילו שזה בא על חשבון צפייה למשהו טוב. ואם כבר אנחנו טובות,גם אל הסביבה שלנו,(אני לפחות,נעשיתי מאוד רגישה מכל הטיפולים האלו,אני חברותית יותר,בוגרת יותר) ולכן גם מפה באה לי,החברות הזו איתכן. ולך ,שירי מאמינה,תמשיכי להאמין,כי את מתקרבת לזה חזק מאוד,אוטוטוטו את תהיי אמא! הכל עניין של זמן. איזה כייף שיש המון חברות! תודה שאתן מקסימות כאלו! חלב וניל

מסתערת

New member
את כל כך צודקת

הפורום הזה הוא מקום מדהים! בהתחלה כל מה שרציתי מהפורום זה עוד ועוד ידע... בעיקר הייתי צריכה עזרה עם הבירוקרטיות בקופה... עם הזמן מצאתי כאן עוד עיניין, עוד דעות, עוד סגנונות והיום אני גאה לומר שגם חברות! הפורום הזה כל כך יקר לליבי {אולי בגלל זה אני "נכנסת" בכל מיני טיפוסים שמעלים תגובות שלא מתאימות לפורום שלנו... זה לא בגלל שאני עצבנית, אלא בגלל שאיכפת לי
} האווירה כאן נעימה. למרות שיש כאן בנות שונות מאד אחת מהשנייה, כל הדעות מתקבלות, האווירה הטובה כל כך. התמיכה כאן אמיתית וכנה. תודה לכל אחת ואחת מכן... כולכן מקסימות כל כך! תודה למנהלות של הפורום שמשקיעות מעצמן כדי לשתף את כולנו בידע שלהן! תודה!

למעלה