תמונות מפרק 7 בעונה 5

מוגלי7

New member
כן, ראיתי אותם אתמול../images/Emo58.gif

זה ידוע שהפרק הזה יתרחש כביכול חמש שנים אחרי שאיימי טיילה עם הדוקטור ושהיא בהיריון וכו'.

noam 500

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif מש"ש

טוב.. אי אפשר להאשים אותה.. הוא מאחר כל הזמן P:

icy tear drop

New member
עונה 5 זו העונה הנוכחית המשודרת ב YES?

כמה פרקים יש בה? זו באמת העונה האחרונה? לא כתבו פה פעם משהו על זה שיהיה ד"ר שחור בעונה האחרונה?

MIDNIGHT SKY

New member
לא.

העונה ה4 שודרה בישראל וביס שודרו הספיישלים האחרונים של הדוקטור העשירי. זאת לא העונה האחרונה. בעונה ה5 ,יהיו 13/12 פרקים. כמו בכל עונה. היו שמועות שאולי יהיה דוקטור אפרו-אמריקאי אבח הן לא היו נכונות.

icy tear drop

New member
למה הכוונה בספיישלים האחרונים של הד"ר העשירי?

מה שמשודר כרגע ביס זה ספיישלים. תוכל להסביר לי מה ההבדל בין ספיישלים לבין פרקים רגילים? ומה הכוונה "הדוקטור העשירי"?

Gal lifrey

New member
בכל עונה יש 13 פרקים

אבל חוץ מהפרקים האלה, יש ספיישלים- שזה מן פרקים "נוספים", שהם לא בהכרח חלק חשוב כדי להבין את מה שקורה בפרקים שבעונות- אבל עדיין מומלץ לראות אותם. בשנת 2009 לא הייתה עונה, ושידרו רק ספיישלים. אבל במקום לעשות רק אחד בחג המולד כמו תמיד, הם שידרו גם עוד 3 במהלך השנה- בפסחא את "כוכב המתים", מתישהו בנובמבר את "מי מאדים" ובחג מולד שידרו ספיישל שחולק לשני חלקים בשם "סוף הזמן". כדאי לראות במיוחד את "סוף הזמן" כי הוא מסביר משהו שמשפיע על העונה ה5 (למקרה ביטחון אני לא אתן לך ספוילר), אבל את השאר גם כדאי לראות אם לא חשוב לך רק להבין את העלילה, כי גם הם יפים וכיף לראות אותם- לפחות לדעתי. מקווה שעזרתי.

מוגלי7

New member
אני לא חושב שכדאי לו לראות "במיוחד"

את סוף הזמן. (ספוילרים לספיישלים בהמשך) גם ב"כוכב המתים" וגם ב"מיי המאדים" שמגיעים לפני סוף הזמן אנחנו מקבלים מידע חיוני שבסופו של דבר עוזר להבנת העלילה של "סוף הזמן". למשל, פעמים רבות בסוף הזמן מוזכרת הנבואה של כרמן מ"כוכב המתים", ומי שלא ראה את הפרק לא יבין על מה הם מדברים, ההגעה של הדוקטור לכוכב האוד אחרי שסיגמה קרא לו, פרט עלילתי שבלי "מי המאדים" אי אפשר להבין וכו'.

למעלה