סופ"ש קסום

../images/Emo13.gif../images/Emo187.gif

שיר השבוע של נייטוויש: ~מהרהרת~ אה, לא יודעת >< שיר השבוע לא של נייטוויש: לא יודעת גם
המלצת השבוע: לא להחזיק חמוס מפוחד ולחוץ, זה עלול להתסיים בנשיכה.
(אני עדיין בטראומה מזה ;; ) קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: אין משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: להיפגש כבר עם חברה שלא ראיתי חודש ;; חווית השבוע: שלשום בערב, ערב משעשע עם חברים. :] ציטוט השבוע: "אנדרה הוא אופוסום זועם! D:" (סלובי
) ספר השבוע: לא קראתי כבר הרבה זמן סרט השבוע: לא ראיתי סרטים לאחרונה P: תכנית טלוויזיה: מכושפות שאני רוצה שידורים חוזרים של העונות הראשונות, ובנות גילמור שאני רוצה כבר עונה שישית ;[ (איזה עצוב זה
) תמונת השבוע: ראיתי אותה עכשיו כשחיפשתי תמונה לשים. מוקדש לסלובי
*המחשב שלי דפוק ועושה ריסטים מדי פעם, במיוחד כשהמדיה פלייר פועל. לכן כבר די הרבה זמן אני שומעת מוזיקה רק ברדיובלוג ובMP4, ובשלב מסוים נמאס מהפלייליסט של רדיובלוג (אוזניות זה לא נוח ><) אז רוב הזמן אני בלי מוזיקה. לא כיף במיוחד.

קריייייייזיייייייייי

שיר השבוע של נייטוויש: Stargazers שיר השבוע לא של נייטוויש: Skid Row - Youth Gone Wild המלצת השבוע: להשמיד את אור יהודה. קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: לא רואה קליפים. משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: לעבוד את המיונים
חווית השבוע: קיבלתי מיונים!!! ציטוט השבוע: 'יא היפוכונדר!' ספר השבוע: 'להיות אזרחים בישראל' - משרד החינוך
סרט השבוע: היום שאחרי מחר. תכנית טלוויזיה: ורוניקה מארס
תמונת השבוע: משוויץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ מה אתם שומעים עכשיו? Aerosmith - Crazy

בהצלחה במיונים!

(מה זה?
) יא, ורוניקה מארס
בקושי ראיתי את זה, אבל ביום מן הימים יהיו לי כל הפרקים ואני אראה

Cold Heritage

New member
XDDווא תודה ../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif

מסכים בקשר לזה, זאת באמת עיר נוראית... =\

למעלה