התפקדות דצמבר

../images/Emo203.gifהתפקדות דצמבר../images/Emo203.gif

כל חודש עושים התפקדות תכלס.. שם: גיל: מקום מגורים: הדבר שעשה את החודש: משהו שמצפים לו חודש הבא: תפרגנו בתמונה מגניבה..

מתפקד

נעם 15 מרכז מה עשה את החודש? נראה לי שהקמתי להקה.. משהו שמצפים לו חודש הבא: שתיגמר השנה :)

אני חופרת. ../images/Emo10.gif

שם:מירב גיל:15 מקום מגורים:ירושלים הדבר שעשה את החודש:הופעות, חברים, ת"א. משהו שמצפים לו חודש הבא:הופעות. תפרגנו בתמונה מגניבה.. היחידה שיש לי והיא חרושה

Chen Shesek

New member
[][][][][][][][][][][][][][][][][][]

שם: חןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן גיל: 13 מקום מגורים: הדבר שעשה את החודש: מה, להתחיל להיזכר? משהו שמצפים לו חודש הבא: בבקשה בבבקשה בבקשהההההההההההההה שהשביתה תיגמר. תפרגנו בתמונה מגניבה.. הלוואי והייתה לי

Lady In Blues

New member
Anyway the wind blows...

שם: אוֹרי. גיל: 16 וחצי. מקום מגורים: חולון. בוהו
הדבר שעשה את החודש: הרבה ריגושים. משהו שמצפים לו חודש הבא: סילבסטר! ווהו~! התמונה המגניבה שלי- סנטרל פארק, לפני כשנה.

Oyster Girl

New member
../images/Emo54.gif

שם: מיכל גיל: 17 מקום מגורים: כפר סבא הדבר שעשה את החודש: האנשים שאני אוהבת משהו שמצפים לו חודש הבא: אולי להתחיל לצלם את הסרט, לא יודעת..גם הסרט של טים אמור לצאת מתישהו בקרוב
תפרגנו בתמונה מגניבה - אני אוהבת את התמונה הזאת

דצמברדצמברדצמבר ../images/Emo9.gif

שם: הוד גיל: 16.5 מקום מגורים: יבנה הדבר שעשה את החודש:
משהו שמצפים לו חודש הבא: שייקרה סופסוף משו טוב תפרגנו בתמונה מגניבה..

A t z a

New member
הופהופ טרללה../images/Emo80.gif

שם: דנה גיל: 17 ומשהו מקום מגורים: הדבר שעשה את החודש: הרבה דברים! משהו שמצפים לו חודש הבא: לא הרבה דברים! תפרגנו בתמונה מגניבה..
לא ממש.

אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה!

שם: דני! גיל: 18 מקום מגורים: כפר סבא ההורסת.
הדבר שעשה את החודש: היתה יום הולדת, והיתה שביתה...[שקצת נמאסת כבר] משהו שמצפים לו חודש הבא: הופעה של עברי שלא אהיה בה. אבל אני בכל זאת מצפה לה
תפרגנו בתמונה מגניבה...... למי שמכיר..

אין לך מושג איזו נוסטלגיה התמונה הזו עושה לי

אני כל כך אוהב את הסרט הזה ויש לי ולאחותי מסורת לראות אותו כל שנה ביום האחרון של החופש הגדול.. וזו נוסטלגיה לחופש הגדול הכי מדהים שהיה לי בחיים!!!

Ronushnush

New member
אייאייאיי

שם: רוני גיל: 17 בשבת הקרובה מקום מגורים: ת"א הדבר שעשה את החודש: לא היה ביצפר משהו שמצפים לו חודש הבא: ... תפרגנו בתמונה מגניבה.. אני על מהירה

../images/Emo195.gif

שם:תמר. גיל:14. מקום מגורים:י-ם. הדבר שעשה את החודש:הופעה של מאור כהן ופיטר רוט ות"א. משהו שמצפים לו חודש הבא: הופעות.

../images/Emo13.gif

שם: אילאיל גיל: 14. מקום מגורים: הדבר שעשה את החודש: אממ... תנו לי לחשוב על זה... משהו שמצפים לו חודש הבא: הרבה דברים, ורק טובים!

למעלה