שרשור פרק 13 ואחרון לעונה

היה די מאכזב...

אני באופן אישי לא מבינה מה הקלאוז'ר הגדול, בכיף היה אפשר להמשיך עוד כמה פרקים... הפרידה הכי לא מובנת זאת הפרידה של שירן ואהרל'ה. רגע אחד הם קוצ'י מוצ'י, אז היא צעקה עליו, וזהו לא שמענו מהם יותר. מה הוא גבר או ילד? ואחר-כך היא ניסתה להתקשר אליו להסביר ולהתנצל. כלום. הבן-אדם קיר. לא אהבתי את הדמות. המשפט שהכי אהבתי, "אודי נוהג באאודי" משפט מצחיק! וגם... "עם כל הנשים כבר יצאת, עם רובם הגדול גם התחתנת" (בערך) השחקנית הכי טובה: הילה פלדמן!!! לוקחת את כולם בסיבוב, למרות שאת אורלי זילברשץ אני מאוד אוהבת. הפרק הכי טוב: הפרק של העבר וההווה... אין על הפרק הזה. והכי הזוי: שבסוף, אהרלה ונירה ביחד, מאיפה זה הגיע פתאום???

עדיב4

New member
טוב אז ככה../images/Emo9.gif

קראתי כאן את התגובות של כולכם וראיתי שדי התאכזבתם.. אני ממש לא התאכזבתי, הדבר היחיד ש"אכזב" אותי זה שהיה אפשר להמשיך את הסדרה עם עוד כמה פרקים כי זה לא היה מספיק סוף. אבל, חוץ מזה היה פשו מדהים! באמת, מאוד נהנתי.. תשאלו את יעל (יולקה פולקה)
אגב תודה רבה לך!
הגשתי את העבודה היום
בפרק הצליחה להיות אוירה שעשתה לי את זה ממש:] אודי היה חמוד מאוד והצחיק אותי
גם ארל'ה פיצה על הדברים שלא אהבתי בו, בת שבע - פשוט מותק, אפילו את אילן התחלתי לחבב
ותמר חמודה :) בקיצור, נורא נהנתי והלכתי לישון עם חיוך על הפנים!
היה מצויין!
משמורת
! - אי אפשר לומר שלא נהנתי מכל פרק!

אני מככבת היום איזה כייף

שטויות אמא שלי עשתה את זה בכייף,אבל על זה אני אדון איך במסנג'ר (ברגע שנתחבר באותן שעות כמובן...) ואני ממש ממש מסכימה עם מה שכתבת!

בכריתוש

New member
לדעתי היה אחד הפרקים הטובים!

חבל כמובן שהוא לא ממש סופני חח אבל ממש אהבתי אותו ואת הסגירה ככה.. זה משאיר טעם טוב ולעוד רק חבל שלא יהיה
באמת שנהנתי מהסדרה! אני לא אגיד שלפעמים לא ציפית לקצת יותר אבל אהבתי אותה ממש!
וכמובן שאת הפורום! הפורום הכי שולט שיש

אושRתי

New member
מסכמת.

קודם כל הפרק של אתמול היה ממש נחמד! ולגבי השאלות- איזה סצנה הכי הכי אהבתם בין כל הפרקים:כל סצנה מיוחדת בפני עצמה מי הדמות שהכי אהבתם?תמר ובת שבע השחקן שהיה הכי מעצבן:מנהל בית ספר השחקן שגרם לכם לצחוק:כולם אבל בעיקר אודי השחקן הכי טוב:כל אחד היה טוב- זה משתנה לפי הסצנות השחקן שהכי התחברתם אליו:תמר המשפט האהוב אליכם: יש כל מיני.. לא זוכרת במדוייק.. אהבתי את השיר של תמר עם הבנות ששרו.. הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם:לא השתעממתי .. הפרק אהוב:הראשון ואחרון וגם הפרק שמראים קטעים מהעבר ומהווה במקביל.. כל דבר אחר שהייתם רוצים להוסיף על הסדרה ציינו כאן:סדרה מעולה! חבל שלסדרה כזאת יש רק 13 פרקים נקווה לעונה שניה למרות שהסיכוי קלוש...

הסיכום שלי

היה ממש יפה ממש ממש התרגשתי מהפרק ושיר סיום לא יודעת מה איתכם אני ממש בכיתי.. אני חושבת שזה לא היה צריך להיגמר כככה היה צריך עוד איזה 8 פרקים אבל קשה לי אני שונאת להיפרד מדברים. והנה השאלות: איזה סצנה הכי הכי אהבתם בין כל הפרקים: של גורי עירום (לא חוכמה אני משוחדת) ואז הסצנה מהפרק האחרון שתמר אומרת לארלה שהיא עם ים רק בשביל הסקס מי הדמות שהכי אהבתם? האמת שבת שבע השחקן שהיה הכי מעצבן:עדן הראל.. קצת מאולצת... השחקן שגרם לכם לצחוק:ואו יש מלא, אודי בת שבע אילן תמר השחקן הכי טוב:הילה פלדמן,גורי אלפי ,נתן דטנר, יונתן ברק השחקן שהכי התחברתם אליו:הילה, גורי, יונתן- השילוש הקדוש המשפט האהוב אליכם: "אודי נוהג באוודי ", "אני עם ים רק בשביל הסקס", "בשתי בואי תראי איזה הפתעה יש לי בשבילך", "ההורים שלך לא קראו לך שירן את בטח ברכה". הסצנות של איזה דמיות בדרך כלל שיעממו אותכם:אממ לא יודעת זה העיניין במשמורת שלא משמעם לרגע הפרק אהוב:כולם! כל דבר אחר שהייתם רוצים להוסיף על הסדרה ציינו כאן:שהיא מדהימה ואני מתפללת לעונה שנייה, למרות שכנראה לא תהיה..

עדיב4

New member
חח נכון שהשיר סיום היה ממש מרגש?../images/Emo7.gif../images/Emo23.gif

יואו, הם שמו את זה בול בזמן! לא היה זמן יותר טוב מזה כדי להכניס את השיר!

בכריתוש

New member
חח אני גם מכורה אליו

וקרן פלס שרה אותו מדהים!
האמתהיה כיף ךסיים ככה את הסדרה

בכריתוש

New member
חח כל היום אני שרה

"אני נוהג באאודי אני נוהג באאודי אודי נוהג באאודי.."

עדיב4

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

להצחיק אנשים אוכלים זה מסוכן
חחחחחחח יוו כל כך הצחקת אותי!!!!!!!!!!!:)

idanoosh17

New member
חכו חכו......

אני בטח יראה את זה מחר ורק אז יצחק.... אבל תנו לי לנחש?...אודי ינהג באוודי?!
גאון! אני פשוט גאון!

למעלה