הסירטון על סער בגיא פינס

itzik531

New member
הקשר ניכפה עליו ?

אני לא ראיתי שם אדם חלש שאפשר לכפות עליו משהו ולא ראיתי שם תמימה שאפשר לעבוד עליה ראיתי שתי בני אדם מנופולטיבים ששחקו את המשחק כדי להתקדם ביחד כי הם חשבו שרומנטיקה מזוייפת תקדם אותם

סער

כול הזמן היסתובב באח הגדול בלי חולצה בקור בגשם להראות שהוא סקסי בסוף היתברר שהוא סקס מניאק

gily9

New member
זהו סער האמיתי, הנבל, הנצלן, שמשחק ברגשות !

כבר אין לו את מי להאשים, שבועיים אחרי התכנית, כל ראיון איתו, כל מילה שהוא מוציא מפיו, מעוררת בחילה, כל חיוך מזויף למצלמה, מעורר סלידה וקבס בציבור, איש לא לא יכול לשאת אותו, לא מאמין למילה שיוצאת מפיו. מקודם התקשרה אלי חברה שראתה היום את השידור החוזר של סער מתארח אצל "מה קשור" , היא היתה המומה, "הוא מגעיל, דוחה, עלבון לנשים ולגברים ,בושה איך הגיע למקומות הראשונים.." גם אנחנו שתמכנו בו, מתנערות ממנו כעת. הוא יכול היה להיות מלך היום, אילו היה מתנהג אחרת, יכל לנסות את הקשר עם איילה, לסדר דברים עם האקסית, להתנהל בצורה אחרת, אבל את הבחירה הוא עשה, וזהו סער האמיתי, כמו שאמרת, סקס מניאק, בבית רצה כל הזמן שעתיים ללא מצלמות, בחוץ הכל "עבר" לו כמו שאמרה לירון ויצמן, גיא פינס היטיב לבטא את תחושותיו לנוכח בקשת הסליחה המזוייפת מהאקסית: "זה לא נשמע רומנטי.." אכן, כלום לא נשמע אמין ממנו, אדם שמשקר לאסי עזר ולארז טל, ואומר "שאי אפשר לזייף"..ושהתאהב מההתחלה, מול כל עם ישראל, בערוץ 2, ומתנער מהכל שניה אחרי, שלא נדבר על מה שראינו בערוץ 20, וחושב שהעם טיפש, ולא ראה ולא שמע,הוא לא קולט שכולנו היינו שם, בבית האח הגדול, ראינו ושמענו , הוא באמת לא מבין! בטוחני שאיילה המקסימה, שאכן התאהבה בו אהבת אמת, רואה כעת את פרצופו האמיתי, ומבינה, שניצלה ממנו, ההפסד הוא אכן שלו כי בחורה כמו איילה כבר לא תהיה לו את ההזדמנות הזאת הוא פספס. , כעת נותר רק לומר לו שוב, יחד עם לירון ויצמן ובנות ישראל בוזזזזזזזזזזזזזזזזז! שלא נדע עוד סער!!!!ויפה שעה אחת קודם! ואת איילה נחבק ונעודד ונפרגן כי אוהבים אותה את אצילותה ואת רגישותה איילה היא האמיתית!!!

דינה122

New member
גילי9*

אני אוהבת מאוד את איילה ובערב הדחתה הירגשתי כלכך רע שכמעט שלקחו אותי למיון.אבל,אין צורך להשמיץ את סער!!! סער פועל עלפי ריגשותיו ובל נשפוט אותו כי אנחנו לא נמצאים במקומו .אנא.כבדו את האדם ותנו לו את הזמן שהוא צריך כדי לעשות את ההחלטות שלו אף אחד שלא נמצא במקומו לא יכול להבין אותו!!! היום פגשתי אותו ,במקרה בקניון בכפר סבא והוא נראה לי במציאות בחור מקסים והקהל הקיף אותו והירעיף עליו ים של אהבה .וזה מה שצריך לעשות.מי שאוהב אותו ,סבבה!!! ומי שלא בל ישמיץ!!! זה לא טוב ,לא בריא ולא מועיל לאיש!!! אולי רק מזיק או יזיק!די לשינאה ולטינה!!! אני לא אוהבת את אלירז .אך מהיום שזכה זהו אין לי עניין בו יותר "לא מדובשו ולא מעוקצו"ואני בטוחה ורואה שמעריציו מרעיפים עליו ים של אהבה!!! סבבה!!! איילה מקסימה וסער מקסים ושיתליחו!!!

gily9

New member
סער בביב שפכים כי זה המקום המתאים לשקרנים!

הוא לעולם לא יהיה מלך, הוא יכול היה להיות במקום הרבה יותר טוב , אילו היה בוחר להישאר עם איילה, תראו איפה היא ואיפה הוא....היא פורחת ומתקדמת, פופולרית ואהובה, וטוב שין לה את ה"חטוטרת" סער , שרק יכול היה להזיק ולהפריע לה. לעומתה תראו את סער, מאז יצא מהבית, כולנו נחשפנו לפרצופו המכוער, לרמתו הנמוכה, מנאץ את באי הבית ללא בושה, מאשים את כולם במקום לבדוק את עצמו, והכי נורא, מה שמתברר כעת, שכל שהותו בבית הייתה "תרגיל מסריח" פרי תכנון מוקדם לבולבולון, לביים רומן כדי להגיע למיליון, בדרך לפגוע באיילה, להונות מיליוני צופים, אבל אלו דברים של מה בכך עבור צמד הנוכלים עו"ד במדינת ישראל, איזה ביזיון!!!! הטיפוס הנאלח הזה, צריך ליעלם מהעיניים אחרי שירד על ארבע ויבקש סליחה מאיילה, ומכל הציבור שנפגע מהשקרים והמניפולציות שלו. כל המדינה רוחשת וגועשת, סביב הידיעות על התרמית הגדולה, התביעות נגדו ונגד ערוץ 2 בדרך.....

תראי.. אם רוצים לתת לו עכשיו תכנית של ייעוץ..

הענייני "הוא והיא"... אני מניחה שאת מבינה את הפארדוקס שבכך...
חשוב להתריע שסער בשום פנים ואופן אינו מהווה דוגמא לשום צורה של איזשהו קשר בין גבר לאישה...
אם לא נתריע על כך - בסופו של דבר נהיה שותפים, בעקיפין... לנזק שהוא עלול לגרום לאנשים תמימים... שאולי אינם חכמים במיוחד, או שאולי לא ראו את התכנית המלאה... ועלולים להאמין לו ולקבל את עצותיו ואף לראות בו כמודל חיקוי...

סער

סער ניפנפתה לנו שבצבא נילחמת לנו פה ונילחמתה שם בא. ב. של החינוך לומדים איך להיות בן אדם ואיך להיתנהג עם אנשים ולנשים לא לנצל אותן וליזרוק אותן כמו פח זבל אני מתארת שאצלך זה כבר שיטה רק שאיילה היא כבר מפורסמת וזה בא לך כמו בומרנג בפרצוף איילה הפתיה והנאיבית ניפגעה נפשית ואתה בעיקר ציבורית מקווה שמהסיפור הזה תלמד לקח ותתקן את מעשיך

סער ואיילה

ההפקה עשתה טעות שהכניסה אתסער לתוכנית זוכרים בפרומו הוא אמר שאם לא הייתי עורך דין הייתי עבריין וזה היה צריך להדליק נורה אדומה אצל ההפקה ולא לקבלו לתוכנית אז מה היה לנו אדם עם ניצוצות של עבריין בעטיפה של עורך דין ובחורה נאיבית כמו איילה שנפלה שדודה לרגליו והמשך הסיפור כבר ידוע.

איילה סער

איין ספק שאיילה הייתה אובייקט אסטרטגי בדרך למיליון של סער 1שמתם לב שהדיירים בבית לא ידעו שמעיין מחכה לו בדירה אני מתארת לעצמי שגם איילה לא ידעה אנחנו הצופים ידענו הם לא 2 לאיילה הוא היתיחס בתור גורם השייך לטרטוריה שלו ולכן הרחיק אותה מהחבורה וכעס עליה שהיא ניכנסה להם לחדר והיתישבה אתם בחצר וזה לא היה קינאה מתוך אהבה אלא הוא פחד כול הזמן שהיא תעבור קבוצה והוא ישאר בילעדה במישחק. זוכרים ביום שארז הודח הוא הריח את התפילין של מעיין והיו טוקבקיסטים שנידהמו הרוב החליק את זה ביגלל השפעת הבכי והרחת הסדינים והשיר שהוא היקדיש לה בשידור הרדיו הוא טען שזה למישהיא שתחזור הבייתה תאר לעצמו שניפגעה ונטשה את ביתם היתאהבות ריגעית הוא אמר אפילו על זה אני לא עושה לו הנחה הכול אסטרטגיה להגיע למיליון הבכי היה שהוא הבין שהוא עומד להפסיד או לאלירז או לאלין זוכרים זה היה הטענה שלו בחדר האח הגדול שאם העם רוצה את 2 אלה אז הוא לא מישתתף במישחק והרחת הסדינים היה הצגה בהיתגלמותה למצלמות חשב שזה יביא לו קולות וזהוא בתמצית המזימה שסער רקם לעבוד על איילה ועל דעת הקהל.

ואני כבר מזמן צפיתי את ההתנהגות הזאת שלו

והנה תגובה שכתבתי ואני כבר לא זוכרת למי: אף אחד לא הורס לסער את החיים 02/03/10 19:51 מאת: ציפור מטורפת2 מספיק לרחם על אנשים אכזרים. לא יקרה כלום לחיים שלו תאמיני לי. הוא יצא מבית האח הגדול ויחייך כמו שאיילה חייכה וינפנף לאוהדים שלו, ויחזור לחיים שלו וימשיך להיות מגעיל בבית המשפט וימשיך להפחיד את השופטים, ועם ישראל ישכח ממנו אחרי יומיים. אני חושבת שאת לוקחת את המשחק הזה יותר מדי ברצינות. האוהדים של סער הם לא מסכנים כי הם נהנים להשמיץ לא פחות מהאוהדים של אלירז. אף אחד לא הרס לאף אחד את החיים. היחידה שיצאה מופסדת זאת איילה כי הסרטונים שלה כשהיא ערומה חצי גוף תחתון וכן מתעלסת בלילה עם סער מסתובבים ברשת והם לא הכי נעימים לצפיה, אוליי היא היחידה שתצטרך לחיות עם העובדה שנתנה לאיש מגעיל ומגודל להתעלל בה נפשית וגופנית אבל היא תבין את זה רק כשתתבגר ותתחתן ויהיו לה ילדים וילדות והיא לא תרצה להיזכר בסצינות המכוערות שלה. אני מקווה בשבילה שהיא תתגבר על זה. סער לא מסכן כי הוא אמלל אנשים אחרים בבית האח הגדול והוא נראה כמו אחד כזה שייקח את כל מה שכתוב עליו וישים על ה*** שלו כמו שהוא רגיל לעשות. אל תדאגי. זה רק משחק ותצביעי למי שהכי ריגש אותך ולמי שגרם לך להזיל דמעות כי הוא היה בן אדם ולא עורך דין אלים בפעולה. לצערי, סער מסרב לרדת מסדר היום הציבורי ורק עכשיו הציבור מבין, כלומר המסכנים שהצביעו במיטב כספם עבורו, שהוא עבד על כולם בעיניים. חבל שאני לא יכולה להביא עוד ציטוטים מדברים שכתבתי כאן ובהם אמרתי שסער תיכנן מראש את הרומן עם איילה (היא לא היתה שותפה למזימה) וכל ההתנהלות שלו בבית האח הגדול היתה משחק מהתחלה ועד הסוף. הוא בא בשביל לקחת את המיליון (כן, בדיוק כמו אלירז) ומבחינתו כל האמצעים היו כשרים כולל התעלסויות עם איילה, איומים, סצינות, שירים וריקודים ועוד כל מיני זוועות מבית שיינפיין. שלא נדע עוד סער.

אם סער היה יוצא והיה מודה שטעה ומתנצל...

גם הצופים וגם העיתונאים היו מניחים לו. הבעיה שהוא ממשיך לרוץ ממצלמה למצלמה ולספר שקרים על גבי שקרים. אז למה צריך לטפל בו בכפפות של משי ? הבן אדם שקרן פתלוגי ושיתמודד עם הביקורת הציבורית כמו גבר !

להכפיש את הסער

לגמד אותו.בן בליעל המלבין פני אנשים ונשים ברבים. לגמוז אותו. לרמוס אותו. לעלוב בו בכל דרך אפשרית

יולנדה4

New member
טוב מאוד שעשו לו ככה בגיא פינס..שלושה חודשים

הוא זילזל בצופים באלין בגואל בהילה באלירז במי לא אז הגיע הזמן שהוא ישמע את האמת לא רק מה שאנחנו העם חושב עליו אלא גם התקשורת וזה מגיע לו הוא ביקש את זה והביא את זה על עצמו בלבד ומעיין תתרחקי ממנו כמו אששששששששששששששש גם אם הוא ישיר לך סרנדה מתחת לחלון זה הכל משחק כדי להשיג אותך שוב כרגע את בלתי מושגת עבורו

סער הבוגדני

ראיתם בגיא פינס קרא לרומן עם איילה היתאהבות ריגעית אייזה עלבון לאיילה איילה תגידי בירכת הגומל שניצלת מהכריש הזה

אלירז

כול החירטוטים שלו לאלין על פנינה בתוך צדפה בסוף נישאר עם פרחה שמנצלת אותו מינית כמו שהוא טען בפרומו.

למעלה