הסירטון על סער בגיא פינס

ממממיק

New member
אני לא חושבת שזה מוגזם,אני חושבת

שזה בדיוק מה שחושבים עליו רוב האנשים.וכאנשים שאוהבים אמת,עדיף לשמוע אמת כועבת,מאשר שקר משמח.וזה שהוא עדיין חי בבועה שלו(שהוא הכי צודק,והעם לא בחר נכון) אז מגיע לו.הוא לרגע אחד לא שופט את עצמו על משהו,וזה כבר נמאס,וזה כבר מגעיל....ואני בכיף מצטרפת לבנות וצועקת``תתקדדדם``

gily9

New member
"שלא נדע עוד סער" אמן!שאפו לפינס ושות'

לטעמי אפשר היה להיכנס בו הרבה יותר, עבד על כל המדינה, ניהל רומן, אמר שאי אפשר לזייף, ו...כעת אומר לנו גיא פינס רץ בתקורת לבקש סליחה מבולבולון, כאילו מי מאמין בכלל למילה שיוצאת מפיו.. גיא פינס הסתלבט עליו ואמר :אממ..זה לא נשמע רומנטי בכלל הקריאה לסליחה..." אכן האיש כולו זיופים, ולאיילה, ולכל הבנות, המסר חד משמעי, די כבר מה"סער-צער" הזה, יודע רק לפגוע, ולשקר, ""מ"פ.. שמעמיד לפניו יעד מבוצר..קרי בולבולון כרגע, איילה בעבר.." די לנו מהסער, תראו את התגובות לראיון במאקו, לכל מה שדיבר שם...

anonimit75

New member
הדרך הטובה לגרום לכך שיעלם מהמסך היא להתעלם

מהכתבות עליו ולהתעלם ממנו.לא להגיב לכתבות שקשורות אליו ולא לצפות בתוכניות שלו... עצם העיסוק בו אנחנו נותנים לו במה...והתקשורת ממשיכה ללוות אותו. הבנו כבר מי הבן אדם. זה מספיק. עכשיו צריך לדאוג שיעלם...

anonimit75

New member
התכוונתי שיעלם מסדר היום שלנו. הוא לא שווה

שנדבר עליו ושנתעסק בו יותר.

יולנדה4

New member
אתם לא מבינים שכל עוד אתם מדברים עליו זה

מה שהוא רוצה?הוא אוהב פירסום רע ככה התדמית העורכת דינית שלו תמריא הוא רוצה שידברו עליו כמה שיותר כדי שיחשבו שהוא עורך דין שקל אז די צריך להתעלם מכל הכתבות עליו הוא לא מחדש כלום והוא פלצן

BLOSOM2

New member
לסער יש בעיה, צריך לרחם עליו לא לתקוף אותו.

הוא פשוט לא יודע מה הוא רוצה מעצמו. הוא מאוד נלחם בקשר עם איילה בגלל שאהב את מעיין, אבל איילה לא רצתה להרפות ובסוף הוא נכנע ונקשר אליה, וכבר כשאיילה הודחה הוא התחיל להבין שהוא עשה טעות וזאת מעיין שהוא אוהב באמת. זהו, מאוד פשוט.

idanoosh17

New member
דווקא אני נהנתי

ממש עשו מחאה נגדו, איך לירון דיברה מול המצלמה נגדו

מה כיף לראות בנאדם מושפל בטלוויזה idanoosh17

ואיפה פה עובר הגבול... קצת הגזימו הבנאדם רצה שנהנה מימנו לתת לאנשים להכיר אותו אז יצא לו לא טוב רצה לעשות לנו שמח על המסך ולפעמים גם הצליח אז idanoosh17 ספרי לי מימה את נהנת כל כך ולמה את עד כדי כך לא אוהבת את סער אני הייתי בעד אלירז ואלין עדיין יש גבול לכמה אפשר לרדת תשאלו את עדנה היא יודעת מתי עובר הגבול
אין לי שום דבר נגד אף אחד
הכל ביקורת בונה

idanoosh17

New member
לא הייתי נגד אף אחד

קודם כל אני בן. זה השפלה? זה כלום! את יודעת איזה משפיל זה שדוחפים לך לפה טישו ממאפרה בפריים טיים בטלוויזיה מול כל המדינה?... זאת השפלה! את יודעת איך זה שהבן זוג שלך בוגד בך מול כל המדינה, בפריים טיים ערוץ 2? זאת השפלה!

עפריטה

New member
דובי של ..אוייש תנוח ומיד ,תגיד אתה בן 2?

הרבה זמן לא ראיתי תגובה יותר מתיילדת מזה , מה זה הלרלרת רצה שנהנה? ממה בדיוק? המדובר במבוגר בן 37 בעל מקצוע אקדמי ,עו"ד ,אדם לכל הדעות שאמור לייצג אפוק ,בגרות וישוב הדעת ומה שקיבלנו זה מתיילד ,פלגמט שחי בפלנטה אחרת ,שאומרת שהוא והמראה שלו שווים יותר בזכות היותם בנאדם שחי על סיסמאות נבובות ריקות מתוכן,שלנצח זאת מעלה נישגבת ודמם של מי שעומד בדרכו מותר, שהשתלח באלירז ואלין השכם וערב ,בשם "החינוך הקלוקל" הגיל והרדיפה למיליון. ואותך הוא שימח מתי בדיוק?כשטמן את ראשו הקרח מבוקר עד לילה בכרית או כשהיה עסוק בלהראות את כוחו הפיזי על איילה ,קלת הדעת והראש. לי ולהרבה כמותי משמחים ומעלים חיוך דווקא אנשים שהפוכים ממנו כגון אלירז ואלין. ואנשים כמוהו מכניסים אותי לדכאון ולעצבים, אז חדל קשקשת אנשים כמוהו צריך להוקיע בריש גלי ולא לעשות לו הנחות .........קאפיש? וכל הכבוד לנשים אמיצות כמו לינוי בר גפן ולירון וייצמן.

עובדה שלינוי בר גפן התנצלה ואורנה דץ התנצלה..

בפני אלירז אז אנשים מדברים יותר מידי נכון שסער ראיתי אותו אתמול ובאמצע שאלה שלאון שאל אותו הוא לא זכר מה לאון שאל אותו ואמרתי לעצמי איזה עורך דין יכול לשבת בדיון ולא לזכור אז נכון אבל יש דברים שאני שומר לעמי ולא כל דבר צריך לטקבק תחשבו על הבנאדם שעומד מאוחרי המסך ועל המשפחה שלו מי שצריך לטפל בסער שיטפל בו אבל לטקבק אני לא חושב שאת הדרך נכון שזה יכול לעזור אבל למה יעזור שהם אומרים למעיין אל תחזרי אליו?למה נראה לך שלבחורה אין שכל אולי נכנס לכל אחד לחיים ונגיד היא תחזור אליו זאת בעיה שלנו? אף אחד לא עשה לו הנחות אז מה את רוצה עד מתי נמשיך לרדת עליו? אני חושב שהוא יודע מה אומרים עליו וכבר נתנו לו את כל הדוגמאות יאללה תתקדמו בכל אופן אני בטוח שעל כל אחד מהמתמודיים היה אפשר למצוא משהו שעשה לא טוב

עפריטה

New member
טוב עכשיו אני לא שואלת אלה מבינה שאתה קצת

יותר מבן 2 . דובי מחמד!! תלמד להבא שכשאתה רוצה לסנגר על אדם כל כך בזוי כמו סער ,כדי שתצטייד במשפטים קוהרנטים ,רציפים ומחוברים לעובדות ראליסטיות . לינוי התנצלה משום שאילצו אותה להתנצל (היא התארחה בתוכנית של האח הגדול) לא בגלל שהדביל ראוי לאיזו התנצלות. מה גם שאדון סער ממש דחף אותה לשאלת הטישיו והאלימות עם התשובות הלאקוניות והמתחמקות שלו. כנ'ל הדצה המדוצדצה ,שקיבלה בראש ממי שמשלם לה ת'משכורת ומצופים זועמים ,על זה שהוציאה את תיסכולה האישי על האדם הלא נכון ,אלירז. ושנית ילדון יקר! להזכירך אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וחופש הביטוי הוא אבן יסוד הדמוקרטיה ולכן כשאדם הולך לתוכנית טלוויזיה ונמדד שם רק על בסיס האישיות והיכולות החברתיים שלו ,רצוי וצפויי שיקבל פיטבק להתנהגותו דרך צופים ומטקבקים ,-זה הרעיון- יתרה מזאת ,אם סער היה מתמודד עם אמיתויות כאלה לפני שנכנס לתוכנית, בטוח שלא היה כל כך מנותק ריגשית וחברתית עם שאר העולם ונשותיו. לסיכום דבובוני! בין ליטוף אחד של הדובי למישנהו ,תלמד שביקורת זה דבר בונה ,מחשל ,ומלמד על טעויות. תאמץ את זה בחום ורק תרוויח -ראה ערך אלירז ,אלין ודומיהם. אנחנו מביעים את דעתינו מה שהאחר עושה עם זה זה נתון לשיקולו בלבד , להזכירך האיש בן 37 ,עם חסכים של מתבגר מצוי ,שיגדל ויתמודד ,פסיכולוג וטיפול תרופתי יעזרו מאוד.

../images/Emo141.gifלעפריטה כתבת יפה לוקח לצומת ליבי../images/Emo19.gif

כתבת ממש יפה אחלה תשובה מפורטת ממש אהבתי תכתיבה שלך ועכשיו נתת תשובות לעיניין כמו שהמורה שלי הייתה אומרת לפני שנים רבות מגיע לך 10 נק בונוס על כתיבה אז ממני קבלי 110:+) הבעיה שאנשים ישר תוקפים ולא נותנים הסברים לדעות שלהם :+) נ.ב. שולח לך מסר אישי:+)

עפריטה

New member
שמחה שהגבת כך../images/Emo8.gifיש משפט של אלין

שאלירז אימץ ואפילו קרא לתוכנית רדיו באח בשם. "פחות לעשות ויותר להקשיב" אני אימצתי
ממליצה גם לך:)

למעלה