הסירטון על סער בגיא פינס

רקלוש

New member
../images/Emo45.gif אין ספק שאופיה האמיתי התגלה שהתחילה

עם רצח האופי שעשתה לאלירז בחדר האח הגדול לפני כל עם ישראל ושיתוף הפעולה להשמצת אלירז עןד בבית עם שרה וסער כולל התתנהלות שלה גם אחרי שיצאה מהבית... היא קיוותה וציפתה שסער ימשיך את המשחק שלהם גם מחוץ לבית ושהם ימשיכו למכור לעם ישראל את סיפור "רומיאו ויוליה" אך לרוע מזל סער שמרוכז רק בעצמו לא קרא נכון את המפה שבר את הכלים והפסיק את המשחק ברגע שיצא מהבית...ועכשיו שנייהם מלקקים את הפצעים של הפדיחות של עצמם... הכי מקסים מבחינתי שבתכנית הזו הצדק הפואטי קרה....הטובים נצחו והרעים קיבלו עונש...מה שלצערנו די נדיר למצוא בעולמנו...

איילה היתה מודעת כל הזמן לבחירות שהיא עושה...

תסתכלי על הפרומו שלה - כבר אז היא טענה שהיא אוהבת לפלרטט עם גברים ולסובב אותם והיא יודעת מה זה גבר. איילה בחרה בסער כי היא ידעה שאחרי שאביב הודח הסיכויים שלה נמוכים מאוד. גם בלי קשר למתח הקבוע שבין איילה סער ואלירז - לאורך כל העונה ההתנהלות של איילה עם שאר הדיירים היתה מתחת לכל ביקורת . כך שאי אפשר להטיל את כל כובד האחריות להתנהלותה על סער , איילה היא חרא של בן אדם וזה מה שראינו במהלך כל העונה.

gilriv

New member
../images/Emo207.gif ../images/Emo240.gif אייל רשף תיהיה בתוכנית התבוריס

-כפי שכתוב באתר MAKO איילה תשתתף ותנחה בגמר אצל משפחת תבורי'ס הנכבדה ביום ראשון ערוץ {24 }
משעה16.00

רקלוש

New member
../images/Emo243.gif גילוי נאות: שפטתי את איילה לחומרה

אך לאחר שיצא לי להראות שידורים חוזרים בברור ניתן לראות בדיעבד את כל השתלשלות מערכת היחסים החולנית של סער ואילה מהתחלה ואין שמי שאחראי לכ מה שקרה שם הוא סער.. שלא הניח לאיילה שצעירה ממנו ב-יותר מ-10 שנים הוא השתמש בנסיון החיים הרב שיש לו עם נשים ואין ספק שיש לו הוא האכיל הרבה מאד נשים בול שיט... סער עשה הרבה מאד מניפולציות רגשיות והן שכליות ולא הניח לאיילה.., איילה ביקשה ממנו מספר פעמים שיניח לה אך הוא לא הרפה...הקטע הכי צורם לצפות בו שנית היה עוד לפני תחילת הקשר שהתהדק ביין שנייהם שאיילה מתחננת לפניו שיפסיק להכאיב לה פיזית ואז יצא לו מין חיוך נבזה ג'י הגיע כדי להרגיעה ולתמוך באיילה אך הוא הוא סילק את ג'י... לפי הקטע מהזה ניתן בפירוש לקלוט על סער שהוא נהנה להכאיב לנשים... גבר שפוגע בנשים באופן כל כך אכזרי יכול להעיד להעיד על שנאה לנשים ויש סיכוי סביר להניח שהוא בארון...אם מישהוא יכול להוריד את הקטע לכאן יהייה נהדר, כדאי לחזור ולצפות בקטע הזה הוא חזק!!! ולגבי אילה ואלירז בהתחלה היו להם יחסים מאד נחמדים וחבריים והתחילה קרבה מסויימת בינייהם, מי שבברור הרס להם היה סער הקנאי שלקח בעלות על איילה והצמיד אותה טוטאלית אליו תוך כדי הפעלת מניפולציות ושקרים. הפרקים שבם מדובר הם 7 -8 ואולי 9 לא זוכרת...

את רואה?אין לך חיים!!ממשיכה לצפות בפרקים של

האח הגדול, עצוב, רקלוש, דיייי תמצאי לך חיים!

רותי167

Well-known member
רקלוש,תודה על מה שכתבת,אלה בדיוק

הסיטואציות שנחרטו לי והיו עוד כמה כאלה של פגיעה באיילה . אני מודה לך שכתבת וידוי מהלב .

אני שמחה לתובנה שלך

אם תמשיכי לצפות תראי בפרק שבו היא מועמדת בפעם הראשונה והיא מרוסקת סער אומר לה לא לבכות ליד כולם ודוחף אותה שתבכה בשירותים. בפרק אחר מייד אחרי המריבה של אלירז וסער תראי איך איילה וסער רבים ואיילה רוצה להתנתק ממנו ולעבור צד וסער אומר לה שהיא לא יכולה ולא יקבלו אותה בצד השני. לאורך התכנית כשהיא ניסתה שיהיו לה עוד חברים מהצד השני, סער לעג לה ונעלב מכך. כשהיא היתה מועמדת ונזקקה לתמיכה שלו הוא הפנה לה את הגב. באלימות במשפחה אחד הדברים הראשונים שעושה התוקפן - הוא לבודד את הקורבן ממקורות תמיכה - חברים, משפחה וכד'. אני לא בטוחה שסער עשה את זה בכוונה. אבל זו התוצאה. לא סתם איילה חזרה אל אלירז פעם אחר פעם. הוא היה היחידי בבית שגילה כלפיה חמלה גם כשלא היה בניהם קשר (ע"ע הטישו). היא חיפשה את העזרה שלו אבל חזרה תמיד אל משענת הקנה הרצוץ שלה, סער. כמה עצוב. זה לא שאיילה נשמה טובה היו לה קטעים של רוע. ובכל זאת, איילה היתה המתמודדת הכי בודדה בתכנית ולדעתי גם הכי אומללה. אני יכולה לרחם עליה ואפילו לבכות עבורה (מטפורית כמובן) בקטעים מסוימים.

GILA42

New member
רקלוש יש לך טעות הכל היה אסטרטגיה שלה ושלו

והראיה החותכת לכך ראינו כאשר היה להם את המשימה של הצעצועים שהם כרגיל היו בברוגז , ברגע שצעקו להם בחוץ אל תריבו משו בסיגנון היא ישר רצה להתלקק עליו כאשר רחץ כלים . ונזכיר כל מריבה שלהם שהם אמרו זה לא נראה טוב וכו'. איילה לא טיפשה , איילה ידעה בדיוק לאן היא נכנסת ומה היא עושה . איילה עוסקת ביחסי ציבור , איילה ידעה או חשבה שידעה שרומן יקנה את לב הקהל. הטעות היחידה שלה הייתה זה לחשוב שאחרי שיצאו עוד ימשיכו קצת את המשחק עד לגמר ה15 דקות תהילה. לומר שהיא המסכנה זו בדיחה רעה מאוד.

anonimit75

New member
לא הגזימו בכלל. הוא מקבל מה שמגיע לו!

הוא גרם עוול והשפיל הרבה אנשים... הוא לא ריחם על אחרים אז ממש לא צריך לרחם עליו,סוף מעשה במחשבה תחילה .סלחנו לו פעם פעמיים שלוש עד שהבנו שזה דפוס ההתנהגות הקבוע שלו. הוא תמיד מסכן וכולם אשמים וצריך להבין אותו ....סוף סוף הוא מקבל את אותו היחס שהוא נתן לאחרים..

לא טענתי שהוא לא עשה מעשה נבלה

הוא קיבל תגובות קשות מרגע שיצא מהבית ועד היום בכל מקום אפשרי...אני בטוחה שיותר מקשה לו. זה לא פשוט. מה שאני מנסה להגיד זה, שלכל דבר יש את המינון שלו, ולהמשיך ולמרר את חיו בלי סוף, זה לא תורם לאף אחד. אני תוהה מה אנשים רוצים להשיג בזה, ומה בעצם יספק אותם? כלומר, באיזה מצב הם רוצים לראות אותו כדי להגיד לעצמם..עשינו לו את זה!! נקמה לא תורמת לאף אחד, זה רק מרעיל את הנשמה. זו דעתי האישית.

bobo2008

New member
צריך להמשיך עד שהוא יפסיק לשקר לעצמו

ויכיר בזה שהוא חלאה מטונפת

נאש

New member
מה שעומד מאחורי הנאום בגיא פינס

לירון ויצמן חברה של איילה (זה מה שאיילה אמרה בזמנו), והיא עשתה לה את העבודה השחורה. (לא סובלת לא את איילה ולא את סער מגיע להם אחת את השני).

האחות 2

New member
עכשיו הכל ברור!רוצות לנקום את עזיבתו מאיילה.

ואיילה מחזירה בתוכנית מתחרה לפינס , ככה זה עובד בעולם התיקשורת!

האחות 2

New member
ברור כשמש!חברה שלה רוצה לטהר את איילה.

אבל זה לא יעזור להן ראינו כמה אהבה אותו עד לרגע שזרק אותה, ואז כל חברותיה התהפכו נגדו.אבל הגועל היה בצורת ההגשה להכפיש את סער במקומה!

anonimit75

New member
האחות 2 , לא נעים להגיד אבל

כנראה רק כאשר תתאהבי באחד כמו סער גבר שישחק ברגשות שלך ,ישלח לך מסרים כפולים ,יבגוד בך ויאשים את כולם רק לא את עצמו , ישחק בך וינצל אותך להשגת הגחמות שלו ...רק אז כנראה תביני.. בינתיים תמשיכי להעריץ את האגואיסט חסר המודעות הזה..

האחות 2

New member
בנתיים התאהבתי ואני נשואה

שנים עם אדם שמעולם לא שיחק וישחק בריגשותי, לכן יש לי ראיה ואבחנה לגבי אנשים אמיתיים או לא. בנתיים לא התבדתי בקשר להתנהלותו של סער ולא ראיתי לרגע שהוא משחק ברגשות של מישהו. לגבי חברתו שניפרד ממנה לפני, כי לא ידעו מה יהיה בתוכנית וברור שלא היו לו כל התחייבויות כלפיה. לגבי הקשר שניכפה עליו בגלל האובססיה של איילה כלפיו, והודעתו כלפיה שהיא רק חברה למשחק אין להלין עליו אלא עליה שהיתה מוכנה לקשר שכזה. זה שהם שניהם נהנו אחד מחברת השני , מראה שאכן חיבה מסויימת נוצרה בנייהם . אך סער מעולם לא הבטיח לה מה יקרה בהמשך בעוד שהיא מתעלמת לחלוטין מזה שיש לו משהי מהעבר שאולי יש לו עדין רגשות כלפיה.כשהודחה הבין את טעותו לגבי הקודמת ורצה לשוב אליה. אז מי בדיוק האגואיסט וחסר המודעות ? שממהר לארגן חבורת בחורות מגוחחות שמופיעות בתוכנית חטטנית ומכפישים את סער בשם ה"ניפגעת". במקום שהמסר יהיה הפוך , וילמדו את בנות ישראל לא לרדוף אחריה האהבה בכוח.

anonimit75

New member
טוב,את ממש שוביניסטית

אם את לא מסוגלת לראות את ההתנהלות הרקובה של סער אבל מוצאת פגם רק בהתנהלות של איילה. צר לי שיש נשים שחושבות כמוך...

למעלה