שודדי הקאריביים 4[?]

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifאבל רגע

לא אמרו:
10 years at sea, one day at shore​
??
אני הבנתי את זה ככה שלקפטן של הפליינג דאצ'מן יש כל 10 שנים יום אחר להיות ביבשה, ואחרי זה הוא צריך לחזור לעוד 10 שנים בים, ואחרי 10 השנים יש לו עוד יום אחד ביבשה וכו' וכו' וכו'... לא הבנתי את זה שהוא משתחרר אחרי 10 שנים
מתי אמרו את זה?

g a l4

New member
גמאני לא שמעת את זה../images/Emo12.gif

אבל חברה שלי כן שמעה את זה! וגם אמרו בראיון... בגלל זה הוא רצה לכלוא אותה וכל זה...כי בגללה הוא היה צריך לחיות את כל החיים על הספינה,כי היא לא חיכתה לו 10 שנים. אבל בגלל שאליזבת' כן חיכתה לוויל 10 שנים אז הוא יותר לא צריך להיות בספינה... זה לפי מה שהבנתי...

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifיש קישור לראיון?../images/Emo12.gif

אני הבנתי פשוט שהיא לא חיכתה לו ולא היתה שם ביום היחיד [אחרי ה-10 שנים הראשונות] שיש לו להיות על האדמה, והתפקיד שלו הוא לתמיד בלי קשר
ואליזבת' חיכתה לוויל 10 שנים זה נכון, ויש להם בן, אבל אני הבנתי שהוא צריך לחזור אחרי זה
אני מקווה שאני טועה אבל, ושהם ישארו ביחד

nitzan s

New member
אני לא ראיתי את הקטע הזה

וגם לא שמעתי את הראיון אבל לפי מה שהבנתי ממה שכולכן אמרתן בכללי הוא 10 שנים הוא בים ויש לו יום אחד ביבשה. עכשיו אם יש לו אהובה ואחרי עשר שנים היא מחכה לו הוא משוחרר לתמיד, אם יש לו והיא לא מחכה אז הוא עדיין ממשיך ככה 10 שנים בים ויום אחד ביבשה. אם אין לו אהובה הוא ממשיך ככה 10 שנים בים, יום אחד ביבשה. מקווה שהבנתי נכון ועזרתי לכן להבין =]

NoAmItA ChAn

New member
נראה לי שאת צודקת D:

ואם למישהו יש את הקישור לריאיון שיביא אותו!!1

tali44

New member
אהההה באמת...???

אני הבנתי שכל 10 שנים יש להם יום אחד ביחד, ככה לעד. כי הרי גם ג'ונס היה ככה והוא נשאר בים.

g a l4

New member
היה איתו ככה כי היא לא חיכתה לו...

אבל אליזבת כן חיכתה לוויל

tali44

New member
ואיי טוב...

אז הקטע הקטן בסוף זה כאילו אחרי 10 שנים שהיה להם ילד והם יכולים להיות ביחד? ואללה... מדליק! טנקס........

Sahar 11

New member
רגע אבל מה עם

זה שהילד זה בדיוק אותו ילד שתלו בתחילת הסרט? בסצינה הראשונה...

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifזה סתם בשביל הקטע../images/Emo3.gif

ומצאתי הסבר הגיוני למה שהולך שם!!! מIMDB:
The first assembly cut of At World's End was three hours. Twenty minutes were removed, not including end credits, though producer Jerry Bruckheimer maintained that the long running time was needed to make the final battle work in terms of build-up. One scene cut explained that if Calypso had greeted Davy Jones after his ten years of ferrying dead souls, then he would have been freed of his duty: in turn, Will is freed of his captaincy as Elizabeth remains faithful to him ten years later. However, as the film stands, an alternative view is that Will and Elizabeth just have a handful of days together (an improvement over Will's certain death).​
זה מסביר כמה דברים. בקצרה- כתוב שם שחתכו 20 דקות מהסרט המקורי, ששם היתה סצנה שהסבירה שאם קליפסו היתה מחכה לדייוי ג'ונס אחרי 10 השנים בהן הוא הוביל את המתים בים, הוא היה משוחרר מחובתו: כמו זה, וויל משוחרר מהשבי שלו כי אליזבת' נשארה נאמנה לו 10 שנים אחרי. לעומת זאת, בגלל החיתוך של הסצנה ומה שיצא בסרט, אפשרות אחרת לראות את זה היא שלוויל ולאליזבת' יש רק מספר ימים ביחד [פעם כל 10 שנים], דבר שעדיף על מותו של וויל.

NoAmItA ChAn

New member
יוווו!!!11 איזה מזל!!!1

אני אישית מעדיפה להתייחס לאפשרות הראשונה. היא עדיפה בהרבה על השניה, לא? 3:

nitzan s

New member
זה לא אותו ילד

כבר בדקו את זה ומישהי פה אמרה שהיא ראתה בIMDB את השמות של השחקנים ואלה היו שני שחקנים שונים...

g a l4

New member
כתוב Young Will Turner

הם שניים שונים אבל כשהם כתבו Young Will Turner הם התכוונו למי שהיה בסרט הראשון?או שלבן שלהם?
(עכשיו חשבתי על זה...אני בתקווה שלבן שלהם
) ואלה שני השחקנים: Dominic Scott Kay ... Young Will Turner Brendyn Bell ... Cabin Boy

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifכנראה שזה הזה מהשלישי

נו, זה דיי ברור
אליזבת' היא עכשיו אליזבת' טרנר [כי ברבוסה השיא אותם] ולבן שלה היא קראה וויל.
אז הוא וויל טרנר הצעיר

miss depp

New member
כן זה ילד אחר ..

אבל אתם יודעים מי שיחק פעמיים בסרט? נכון בהתחלה רואים אדם אפרו אמריקאני שעולה עם הילד והא מתחיל לשיר קצת אחריו .. הוא אחד מה-PIRATE'S LORDS אני יעלה תמונה כדי שתבינו על מה אני מדברת :p

למעלה