סרט\י השבוע שלכם!

AeroTom

New member
../images/Emo202.gif סרט\י השבוע שלכם!

סרט\י השבוע:
שחקן\ית השבוע:
דמות השבוע:
במאי השבוע:

TheLost

New member
שלי

פסח!!! והשבוע ראיתי את - "המנסרים מטקסס 2" (לא מפחיד, עשוי גרוע אבל עדיין פשוט מצחיק), "לילה במוזיאון" (דיי נחמד, זורם, ודווקא לא ממש הוליוודי טיפוסי), "ג'ון טאקר חייב למות" (סתם אחד), "תזיזו ת'רגליים" (התאכזבתי קשות. סרט משעמם), "תינוקה של רוזמרי", (מעולה!) "מוכה אהבה" (נחמד...) ו"קראנק" (עלה על הציפיות שלי, סרט מלא אדרנלין). סרט השבוע: מרוב סרטים קשה לבחור, אבל כנראה ש"תינוקה של רוזמרי" שחקני השבוע: בן סטילר תמיד נחמד, מיה פארו, ג'ון סטאלטם (אני חושב שזה השם שלו) דמויות השבוע: רוזמרי? אדם סנדלר במוכה אהבה? לת'רפייס? PICK ONE במאי השבוע: אני אגיד רק את אלה שאני יודע את השם שלהם- טובי הופר, רומן פולאנסקי

Wish Master13

New member
עונה

סרט\י השבוע: 300 שחקן\ית השבוע: קריסטין דאנסט (במארי אנטואנט) דמות השבוע: המלך לאונידס במאי השבוע: זאק שניידר

v e g a

New member
שלי

יצאתי לטירונות השבוע,אז לא היה לי הרבה זמן(אבל היי,לפחות אני ג'ובניק). ובכל זאת- סרט השבוע:אמריקן פסיכו. שחקן השבוע:כריסטיאן בייל. דמות השבוע:פטריק בייטמן. במאי השבוע:יותר נכון במאית-מרי האטון.

Helter Skelter1

New member
שלי...

סרט\י השבוע: "הילארי וג'קי" (כל כך מרגש ונוגע ללב),"השעות" ו"תלמה ולואיז" שחקן\ית השבוע: יו גראנט
, ניקול קידמן, ג'ינה דייויס, סוזן סרנדון ואמילי ווטסון דמות השבוע: הדמות של אמילי ווטסון ב"הילארי וג'קי" במאי השבוע: רידלי סקוט

גרדיציו

New member
הילארי וג'קי

סרט מקסים ונהדר, באמת מומלץ בחום לכולם. במיוחד לחובבי מוזיקה קלאסית, שודאי מכירים את הסיפור!

היו הרבה השבוע:

חיים בזרם, סטפ אפ, הכלה של החבר שלי,משפטו של ג'קי די, נאדין, בואו נדבר על זה פעם שניה, תזיזו ת'רגליים, ארתור והמינימונים, בוראט, השועלה הקטנה, קזינו רויאל, ידוע לשימצה, גראוויצה.

Fauno

New member
שלי

סרטי השבוע: "הרחק מגן עדן" ו"מכתבים מאיוו ג'ימה". שחקן השבוע: קן וואנטבה, ב-LFIJ. שחקנית השבוע: ג'וליאן מור, על FFH. דמות השבוע: את האמת, אין ממש דמות. במאי השבוע: טוד היינס וקלינט איסטווד.

Shexy Peanut

New member
השבוע לא היו סרטים מוצלחים :/

ראיתי הנשים של ד"ר טי.. והז חמוד.. אבל לא משהו..
ו.. אומ.. לא מצליחה להיזכר בעוד אז כנראה שלא היה שומדבר מיוחד

barakbl

New member
שלי

סרט השבוע: השבוע התחלתי עם אלמודובר ו-"אהבת בשר ודם", והמשכתי עם יומיים של סרטים די נחשבים מהשנה האחרונה. אתמול ראיתי את תזיזו ת'רגליים שמאוד אהבתי, ובערב ראיתי ביס פלאנט (קולנוע מעולה כבר אמרתי?) את בופור המשובח. היום (שזה כבר אתמול בעצם) ראיתי את מיס סאנשיין הקטנה (חמוד, חמוד, חמוד!) וקינחתי עם בוראט. לגבי בוראט קצת קשה לי לשפוט. מצד אחד, יש בסרט כמה רגעים מצחיקים ממש (לדעתי), והוא מציג את האומה האמריקאית (או לפחות חלקה) במלוא מערומיה, אבל בסה"כ, כמו שחשבתי מראש, הוא אוברייטד מאוד. שחקן השבוע: קשה מאוד לבחור. אחרי סרטים כל כך טובים... בכל מקרה, הייתי אומר שבוראט (על התעוזה והאומץ, לא על המשחק עצמו ממש), אביגייל ברסלין שמשחקת בצורה שובת לב בליטל מיס סאנשיין, ואשרי כהן שהפתיע אותי לטובה בבופור (לדעתי הוא תפור על התפקיד ששיחק). דמות השבוע: לירז בבופור, סאשה ברון כהן בתור בוראט וכמובן מאמבל שובה הלב בתזיזו ת'רגליים. במאי השבוע: כאן ממש קשה לי לבחור. אז נשאיר את זה פתוח.

ניר4819

New member
שלי - המלכה

היה שבוע מטורף למדי, ולא היה כמעט זמן לראות סרטים. הסרט היחיד בעצם שראיתי השבוע היה המלכה, והוא סרט מצויין, לדעתי. סרט השבוע: כאמור, המלכה. שחקנית השבוע: הלן מירן. משחק נהדר, באמת שהיא הייתה ראויה לאוסקר. וגם השחקן, ששמו אינו ידוע לי, שמגלם את טוני בלייר. גם הוא עושה עבודה מצוינת. דמות השבוע: אליזבת השניה. הסרט מציג אותה כאישה מורכבת ורבת פנים ונמנע משטחיות בהצגתה. זה אחד מהיתרונות שלו. במאי השבוע: סטיבן פרייס (נדמה לי שזה שמו...). סרט באמת נהדר.

The Human Torch

New member
שבוע עמוס...

סרט השבוע: בופור. ראיתי המון סרטים מצויינים השבוע, אבל הכבוד לישראלי שבחבורה. שחקן השבוע: קארי גראנט ב"נערתו ששת"\פיטר סלרס ב"לוליטה". דמות השבוע: קווילטי מ"לוליטה"\הווארד ביל ב"רשת שידור". במאי השבוע: אלפונסו קוארון על "אמא שלך גם" ו"הילדים של מחר", שאת שניהם ראיתי השבוע. ועוד: הצילום המופרע של "הילדים של מחר", התסריט המבריק של "נערתו ששת" והבימוי הוירטואוזי של "רשת שידור".

FIRE GODDESS

New member
סרט\י השבוע: Accepted

טריילר http://www.youtube.com/watch?v=OENz5_Z7lEY אחלה סרט! שחקן\ית השבוע:ג'סטין לונג (Justin Long) דמות השבוע:בארטלבי גיינס במאי השבוע: סטיב פינק

necky

New member
אנייייייי

סרט\י השבוע: השבוע ראיתי סרט אחד שהוא "זהות" שחקן\ית השבוע: ג'ון קיוזאק דמות השבוע: ריברס(המשוגע מזהות) והילד(גם מזהות) במאי השבוע: אין לי מושג

Crazy Midget

New member
שלי

סרט\י השבוע: היט שחקן\ית השבוע: רוברט דה נירו/אל פאצ'ינו (שניהם היו מדהימים) דמות השבוע: ניל (רוברט דה נירו) / מר לווינשטיין (אמריקן פאי
... הבנאדם קורע אותי) במאי השבוע: מייקל מאן

dandan125

New member
שלי(באיחור)

סרט\י השבוע: freedom writers שחקן\ית השבוע:הילארי סוואנק דמות השבוע: מיסטר בין במאי השבוע:-------

למעלה