סרטי דיסני בתפוז
אנשים

../images/Emo202.gifסרטי דיסני בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

בשבועות האחרונים "הגברנו הילוך" בכל הנוגע לפיתוח ושדרוג מערכת הפורומים החדשה ויחד עם הצוות הטכני עמלנו וערכנו שינויים ושדרוגים בהתאם להערות שקיבלנו מכם, הגולשים. אנו שמחים לספר לכם כי ביום שני, 15.9.08, מערכת הפורומים החדשה תעלה באופן רשמי ומלא ותחליף את מערכת הפורומים הישנה. אנו מבקשים מכם להמשיך ולהשתמש במערכת החדשה בקביעות, לנסות את הפונקציות השונות ולהתרשם מהפיצ'רים החדשים שבה, על מנת שהמעבר הסופי אליה יהיה חלק ונטול תקלות ככל שאפשר. אם נתקלתם בבאג, שאלה או בעיה, אתם לא לבד. אנו נמצאים כאן עבורכם בפורום הפורומים החדשים ומבקשים מכם להמשיך לפרסם בו תקלות טכניות, על מנת שנוכל לפתור אותן המהיר והיעיל. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות מקרב לב לכם, הגולשים האכפתיים, שהעירו את עינינו, מצאו תקלות, הציעו הצעות והעלו רעיונות יצירתיים. יש לכם חלק עצום בהצלחתה ועיצובה של המערכת החדשה ואנו מודים לכם על האמון והסבלנות. יש לציין כי המערכת תוסיף ותשתדרג עם הזמן ואם יש לכם רעיונות יצירתיים וחכמים אנא אל תשמרו אותן בבטן, אלא שתפו אותנו, רק טוב יצא מזה.
השיבו על שלוש שאלות פשוטות בפורום הורים וילדים מבלים, ואולי תזכו באחד מסרטי הקלאסיקה הנצחיים של דיסני ב-DVD: על כלבים וגנבים 2 והחרב באבן http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1903&MessageId=120882684
בפורום רוק ישראלי מחלקים לכם כרטיסים להופעות של: היהודים, האהבות שלי-החלונות הגבוהים, רמי פיינשטיין ועוד: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=575&MessageId=121065595
 
../images/Emo26.gifקומונת עלמה זהר../images/Emo70.gif

הנכם מוזמנים לקומונה של הזמרת והיוצרת המדהימה - עלמה זהר. תגלית השנה במוזיקה הישראלית, הסינגלים שלה לא מפסיקים "לרוץ "ברדיו ומדורגים בראש טבלת ההשמעות של המדינה. המבקרים והתקשורת לא מפסיקים לשבח על הכישרון הרב המצוי בה ועל המוזיקה המשובחת שהיא מייצרת. מצפים לבואכם, לשיתוף פעולה שיניב פורום בתפוז לאמנית הראויה. קומונת עלמה זהר: http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=33134 מצורף הסינגל "שיר אהבה אינדיאני"
 
לא יפה מה שעשית עכשיו. ../images/Emo4.gif

אנשים מפרסמים תקומונות של יקירייהם או הפורומים, כדי שיכנסו ויתענינו ומה שאת עושה זה להציג בפניהם עובדה שהם לא יפסידו כלום אם לא יכנסו = להשמיץ אותם. אם אני הייתי מפרסמת כאן את האנטומיה שלי והיית באה ומוציאה הערה כמו "איכ אלן הזאת מכוערת רצח ושחקנית גרועה" [1)היית חוטפת בוקס. 2)היית מקבלת בדיוק אותו הדבר שהיית מפרסמת את דנה למשל.] אניוואי, לא יפה לכתוב את זה.
 
מאינל'ה מאמוש,

זה בסדר, אין צורך למחוק, כולנו לומדים מכאלו מקרים ואת לא עשית זאת בכוונה וזה בסדר. התנצלת וזה מתקבל. אני חושבת שיש מקום פה לכולם . לכל יוצר, כל אומן, כל אמן.כל אחד. מותר לומר מה מרגישים וחושבים על כל אחד, אבל...לא לפגוע! שיתופי פעולה הם דבר ברוך ורצוי וכל מי שירצה אותנו ויתן לנו משלו- נהיה איתו. אZ זהו, העניין סגור וזה בסדר. למדנו, החכמנו, התקדמנו.
 
עלמה זוהר זמרת מקסימה

ויש לה שירים מאוד נחמדים ממליצה ואל תשכחו להצביע לגילתי שלנו
 
למעלה