מסירה, מכירה, קניה וחיפוש סרטים לכאן

Boone

New member
../images/Emo202.gif מסירה, מכירה, קניה וחיפוש סרטים לכאן

אז נגיד שיש לכם: סרט 8מ"מ, סרט וידאו ישן, לייזרדיסק שכבר נכחד, סרט DVD נפלא או חידוש בבלו-ריי, ואתם לא ממש מעוניינים להשאיר בבית, אבל אתם כן מעונינים לקבל כמה שקלים, או אפילו להיות נחמדים ולמסור ללא תמורה! אז איך זה בדיוק עובד? מכינים רשימה ומפרסמים אותה כאן, עכשיו ממתינים בסבלנות, עד שמישהו ישלח לכם מסר עם בקשה או שאלה (כן, זו הדרך המומלצת). לא ביקשו והשירשור עם ההודעה נעלמו לדף הבא? פרסמו שוב ומי יודע, אולי הפעם יקרה משהו טוב. רק אנא, שרשרו כל הודעה למקום הנכון, כדיי ששום הודעה לא תלך לאיבוד. אז כאן אתם יכולים לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לחבר וגם לחסר, כי לכל המטרות הטובות האלה נועד השרשור הזה. לידיעתכם: * הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק. * כל עוד קיים שרשור חיפוש/מכירות בדף הראשי, לא יפתח אחד חדש. * הודעות פרסום שיפורסמו מחוץ לשרשור ימחקו ללא הודעה לכותב. תודה ובהצלחה.

BeholderThe3rd

New member
3 DVDים למכירה

בליסטיק רחובות לוהטים עיר במצור כולם במצב חדש דנדש

thinlizzy

New member
4 סרטי DVD חדשים לגמרי באריזתם המקורית

בחברה טובה- 30 ש"ח יריד ההבלים- 25 ש"ח השכנה ממול - 25 ש"ח ממבו איטליאנו - 25 ש"ח נא לפנות במייל [email protected]

Boone

New member
למכירה חמשת סרטי הארי פוטר

כל המארזים והדיסקים במצב מעולה עד כחדש. אני מעוניין למכור את כולם יחד תמורת 250 ש"ח.

mosh511

New member
מחפש את הסרטים הבאים מתורגמים ב-DVD :

פלאטון קזינו הנוסע (זהות גנובה) 1408 מקבת השיחה אבק כוכבים ביום שזה יקרה אפוקליפטו ארץ קשוחה כל סרט של צ'אפלין : אורות הכרך, זמנים מודרניים, ועוד... מוכן לתת סרטים אחרים או כסף...

mosh511

New member
כמו כן מעוניין בעונות מסויימות של "סיינפלד"

אלו הם : עונה 3 עונה 7 עונה 8 עונה 9 לחילופין מוכן לקחת גם את המארז השלם...

X Offender

New member
מחפש את ציפי בלי הפסקה קלטת מספר 1

מעוניין לקנות את הקלטת הראשונה מתוך סדרת הטלוויזיה "ציפי בלי הפסקה"

bluebar

New member
למכירה קלטות וידיאו

סופרמן 4 15 ש"ח להתחרות ברוח 10 ש"ח תראו מי גם מדברת 10 ש"ח המפיקים 10 ש"ח זרוקים ברוטב 10 ש"ח אל תאבד את הראש 10 ש"ח האוניברסיטה הפתוחה שיווק וניהול 10 ש"ח החוייה הרפסולוגית 20 ש"ח קלטת התעמלות של ג'ין פונדה ,בקלי קלות 10 ש"ח raiders of the lost ark-אינדיאנה גו'נס שודדי התיבה האבודה(כנראה בלי תרגום) 15 ש"ח

מחפשת סרט ישן. king of the hill - לפני 30 שנה

מחפשת סרט ישן. king of the hill - לפני 30 שנה אם למישהו יש או יודע היכן אשמח לכל מידע - אין באוזן השלישית. תודה

Boone

New member
את בטוחה שזה השם?

יש לך אולי את השם באנגלית? ואגב, גם פרטים נוספים על הסרט יעזרו

מדובר על ילד שיושב על גבעה

אני לא בטוחה בפרטים למעט שאולי בסרט הוריו עובדים במפעל הוא יושב על הגבעה וחושב על כל מיני דברים כנראה אני ממש לא בטוחה בשם בעברית, אולי "הילד על הגבעה" השם באנגלית מופיע באינטרנט וצרפתי כמה תמונות - אין לי מושג אם זה אחד מהם, מדובר על גירסה של לפני 30 שנה בערך תודה

beky1

New member
DVD למכירה

הופעה חיה DIVAS LIVE 99 גיבורי התנ"ך הגדולים – יוסף וכתונת הפסים לתפוס את החתן – עם מייק ורטן , נטשה הנדסטרידג' שרית חדד – נסיכה של שמחה יהודית רביץ – גם אני רוצה חיבוק – שירים לקטנים (DVD +דיסק שמע) חתונת הרפאים – ג'וני דפ והלנה בונהאם קרטר באטמן – ניקולסון וקיטון

yeahod

New member
המלך האבוד

מחפש עקבות לסרט שנעשה לפי ספרו של יאנוש קורצא'ק.. המלך מתיא הראשון אמור להיות סרט ענתיקה מעוניין בסרט עצמו לא בתעוד או מקורות תודה

למעלה