המלצת היום...

M I S T E R Y

New member
../images/Emo202.gifהמלצת היום...../images/Emo218.gif

יש סדרה חדשה ונורא נורא נורא טובה ביס (למי שיש), אני לא יודעת ממש מתי היא משודרת בקביעות ובאיזה ימים אבל שידרו אותה היום (יום שלישי) בשעה 22:00-22:55...היא נקראת "אחים בדם"... אחת היפות שראיתי... ותודה לאחי שהמליץ לי עליה

דורן מ

New member
אני ממליצה

על העמוד במיי ספייס של נועם פנחסוב כולם מוזמנים לשמוע ולהנות יש שם שירים ותמונות

אני ממליצה....

שתפסיקי כבר לתקוע את מר פנחסוב בכל שרשור שני שיש פה. הבנתי שהוא קיים,אנחנו יודעים,מכירים,חלקנו אולי מעריכים וידעו את זה עוד לפני שהיית פה. אני מקווה לפחות שאת מקבלת על הייחצון הזה קצת כסף. שבת שלום.

לא

לא פספסת כלום. פשוט הילדה לא מפסיקה לדבר עלייך בכל שרשור שיש... אז נכון אתה עובד עם שיקלר.... אבל הבנו וזה כבר חופר. (לפחות לי..) היא לא מחדשת פה שום דבר ובטח שלא על שיקלר. יש מקומות אחרים לדבר על דברים אחרים,(בכזו הגזמה..) שבת שלום

GalitLondon

New member
היא לא באה לחדש

היא באה להמליץ... ואני עוצרת את עצמי מלהגיב יותר מזה.. כל אחד ימליץ על מה שהוא רוצה ויש פה מקום לזה..וזה שום דבר לא היה בהגזמה.. לדעתי.

p p p o o o

New member
מממ...בואו נשאיר ויכוחים/דיונים

שכאלו מחוץ לגבולות הפורום אם למישהו יש משו לומר לאחר - מסרים פרטיים. בואו נשאיר ויכוחים / דיונים כאלו מחוץ לפורום..:] ואני ממליץ על הסרט - 'קליק' סרט אדיר ונחמד לאללה תודה

.....

אוקיי...אז היא באה להמליץ-בשמחה! אבל היא כבר ממליצה עליו כל שרשור... אותי האמת זה כבר דיי מטריד.... אני ממש שלא מתווכחת,רק מביעה את דעתי... אמליץ לכם על הג'ירפות-אחת הלהקות לדעתי... שבוע טוב.

דורן מ

New member
אני לא מבינה מה מטריד

את קצת מגזימה.. בסך הכל אני מדברת פה על משהו שהוא בעקיפין קשור לנימרוד וזה רק יכול לקרב אותנו אליו אם רק הייתם מראים קצת יותר התעניינות ולא ישר הייתם שוללים את האפשרות הזאת של להגיע אליו דרך נועם נימרוד חלק גדול מהפרויקט הזה ואני בתור אחת שאוהבת את המוסיקה שלו מאוד מסוקרנת לדעת ולהבין מה הולך שם. חוץ מזה שלפחות אני כותבת פה משהו אתם לא מחדשים כלום

GalitLondon

New member
חחח

באמת... צריך לכתוב פה יותר.. והאמת, המיי ספייס שלו נחמד, תנו קפיצה. טוב.. אני אמליץ גם - על האלבום של רונן שטיינבאום, האוירה שלו קוסמת..

דורן....

תקשיבי..אין לי בעיה שאת מדברת פה על נועם ממש בכיף הוא אחלה בחור אבל אני לא חושבת שיש צורך להגיע לנימרוד דרך אנשים אחרים אם היה איזה משהו חדש שקשור לנימרוד אני מניחה שכבר היינו יודעים או אם נימרוד היה רוצה שנדע... כרגע אין כלום ולחזור על אותם דברים כל הזמן זה קצת סתמי לפי דעתי... וכן...לא מחדשים פה כלום כי אין מה כרגע...

למעלה