הכר את השחקנים

gal255

New member
../images/Emo202.gifהכר את השחקנים../images/Emo202.gif

מהיום עד שתתחיל הסדרה, מדי פעם אפתח פה את פינת 'הכר את השחקנים'. פה תקבלו מידע ותמונות על השחקנים שישחקו בסדרה. מקווה שתהנו

gal255

New member
../images/Emo47.gifוהפעם - גאיה טראוב../images/Emo47.gif

גאיה טראוב תשחק את דניאלה, בת 22. קולנוענית צעירה שעושה סרט על דני הוליווד, כוכב עבר שמת בשנות השישים. חוזרת בחזרה לשנות ה60 ביחד עם בן זוגה ועוד שתי חברות, ושם מתאהבת בדני הוליווד.

gal255

New member
קצת על גאיה טראוב....

גאיה טראוב (נולדה ב-10 במאי 1988) - שחקנית קולנוע וטלוויזיה ישראלית.היא גדלה והתחנכה בעיר תל אביב, בתם של השחקן עמי טראוב והמעצבת חני ורדי. עוד מגיל צעיר היא החלה להתעניין במקצוע המשחק. כבר כילדה השתתפה במספר סדרות טלוויזיה.כשהייתה בת 12 שיחקה בסרט הטלוויזיה של שיר צור "זנב של עפיפון" (2001), לצידם של: מוסקו אלקלעי ולני שחף.את לימודיה בתיכון למדה במגמת התיאטרון והפילוסופיה בבית הספר תיכון עירוני א' בתל אביב.כנערה היא השתתפה בסרט קולנוע של חורחה גורביץ', "השרשרת של פסיה", שצולם באוקראינה.בשנת 2006 היא שיחקה בתפקיד הראשי את רוח'לה, בדרמה עטורת השבחים והרייטינג, "מרחק נגיעה", ששודרה בערוץ 2, לצידו של הנרי דוד ואחרים.כיום היא מתנדבת בבית הספר לנוער בסיכון ומשחקת במחזה "עץ הדומים התפוס".

gal255

New member
משחק אסוציאציות עם גאיה טראוב

כדורגל "אני מאוד אוהבת כדורגל, גם לשחק וגם ולראות משחקים. אני אוהדת את ברצלונה, והייתי במשחקים שלהם באירופה. כשהייתי קטנה שיחקתי בקבוצת ילדים, ובתיכון שיחקנו חבורת בנות. היום יש לי פחות זמן ואיפה לשחק, אבל כשיש אני משחקת בכיף. אני גם משחקת עם בנים, אבל זה קצת יותר קשה כי הם יותר טובים". הכי אוהבת לעשות "אני הכי אוהבת לקרוא - את כל סוגי הספרים, וללכת לים. אני אוהבת להשתזף ולשחות". מעריצה צמודה "יש שתי שחקניות שאני מאוד מעריכה, איילת זורר וז'ניה (יבגניה) דודינה, שאיתה גם יצא לי לשחק בסדרה". רוחל'ה "בהתחלה, קראו לי ברחוב רוחל'ה. היום כבר קוראים לי גאיה. לאנשים לוקח קצת זמן לזהות אותי בלי הבגדים של רוחל'ה. בזמן הצילומים מאוד התחברתי לדמות, הייתי עמוק בתוך זה. לא היה לי אכפת מהמראה החיצוני. זה שם לי דברים בפרופורציות וניסיתי לא להיות ביקורתית. זה גרם לי להרגיש מאוד אנושית בחיים הפרטיים. עם הביגוד היה לי קשה מבחינה טכנית, החצאית הגבוהה והחולצה עם הצווארון הגבילו לי את התנועה והפריעו לי בהליכה. מצד שני, זה מאוד הכניס אותי לדמות". פפרצי "לא כל כך אוהבת, אבל זה לא מעורר אצלי כעס או משהו כזה. אני מבינה שככה זה. הייתה גם קצת תופעה של הערצה בעקבות הסדרה. זה טיפה מוזר לי. התרגלתי לזה קצת, וכל זמן שלא חודרים לי יותר מדי לחיים, זה בסדר". דוגמנות "אני עושה קמפיין אופנה לפאשה. זה קמפיין קטן, יום צילום אחד בסך הכל. היה לי מאוד נחמד ושונה ואני תמיד שמחה לעשות דברים שונים. אם יהיו לי הצעות נוספות בתחום, אשמח. זה מצוין שיצא לי לעשות קמפיין שלא קשור למשחק. זה אומר שאפשר להגיע לכל מיני דברים נוספים דרך דברים שאתה מאמין בהם. זה מאוד מפתח, פותח דלתות לעולמות חדשים. זה כיף". שאיפה "להמשיך לשחק, לעשות דברים שיעניינו אותי בתחום. אני רוצה ללמוד כל החיים, פילוסופיה... אני מאוד מקווה ללמוד קבלה בהמשך". צבא "אני עושה שירות לאומי כבר כמעט שנה וחצי. אני מלמדת מתמטיקה. מבחינה אישית העדפתי שירות לאומי, אני מרגישה שאני תורמת". חלומות "להגיע ולשחק במקומות הכי טובים ומעניינים שקיימים, גם בארץ וגם בעולם". תוכניות לעתיד "אין לי כרגע משהו על הפרק. אני בשנת שירות לאומי, אז לאט לאט. אני עוד לא רואה את עצמי בעתיד. אני נותנת לדברים לקרות , אין לי תכנונים". הנרי "זו לא שאלה שיש לי תשובה עליה, בטח לא לעיתון". מתוך עיתון קוסמופוליטן.

gal255

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

ילד רע 16

New member
היא חמודה מאוד ../images/Emo9.gif../images/Emo51.gif

לא ידעתי שהיא מתנדבת בבית הספר ההוא, ומלמדת מתמטיקה בשירות לאומי
יפה לה. היא אחלה שחקנית.

למעלה