יום המשפחה

../images/Emo20.gif../images/Emo142.gifיום המשפחה../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif

יום משפחה כל אחד מאיתנו חי ונושם את משפחתו בטוב וברע חלקינו כאן הורים וחלק עוד יהיו
בואו נזכר יחד במשפחה שלנו ,
מי היא המשפחה שלכם ?
כמה אחים אחיות אתם?
היכן גדלתם?
זיכרון ילדות מיום המשפחה
מהיא התמונה הנוכחית של משפחתכם?
שנה הבאה איך תראה המשפחה שלכם? תמונות משפחתיות יתקבלו בשימחה

ניצם

New member
המשפחה שלי

איןהרבה מה לספר אח בן18 אחות בת 28 גדלתי בראשון לציון אין לי תמונות לידי וגם אם היו אין לי אפשרות לשים אותם.התמונה הנוכחית היא תמונה שמאד נגעה לליבי.זוהי תמונה עם המשפחה ודודים שעזבו את הארץ לפני כמעט 20 שנה.התמונה כללה גם את סבתא שלי,לצערי סבא שלי נפטר לפני 3 חודשים ולא יצא לו להצטלם באיחוד הזה שאותי אישית מאד ריגש.

matyc

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifיום המשפחה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

מי היא המשפחה שלכם ?המשפחה שלי היא ההורים האחיות האחינים ניר ומשפחתו של ניר
כמה אחים אחיות אתם?אנחנו 3 אחיות
היכן גדלתם? בבת ים
זיכרון ילדות מיום המשפחה?כל מיום המשפחה אין כל כך אבל הזכרון הכי הכי המשפחה יחד בימי שישי בארוחת שבת והקידוש
מהיא התמונה הנוכחית של משפחתכם?ההורים שלי אחותי הקטנה ובן זוגה אחותי הגדולה וגיסי ושני האחינים המתוקים שלי ניר ואני וההורים ואח של ניר
שנה הבאה איך תראה המשפחה שלכם? בעזרת השם תגדל

../images/Emo23.gifאמא! אבא! במבה../images/Emo23.gif

מי היא המשפחה שלכם ?
האוצר של חיי, כל כך שותפים לחיי, קשה לי לדמיין אותי בלעדיהם כמה אחים אחיות אתם?
אחות 1, בת 32 נשואה + שני מלאכים היכן גדלתם?
בבית
, רק בחולון כמובן
זיכרון ילדות מיום המשפחה
יש לי בעית זיכרון שכחת?
שנה הבאה איך תראה המשפחה שלכם?
בתקווה לעוד תוספת 1 במשפחה
להלן תמונה ביום חתונתם ....חתיכים שלי

Eran De Niro

New member
אודליה אין עליך בסקרי חג../images/Emo24.gif

אז ככה... המשפחה שלי קצת קשה לי להסביר אבל דוד שלי שהשלמתי איתו לאחרונה שאני מאוד אוהב אותו הילדים שלו ,עם הכל ואחרי הכל גם את אישתו ,סוג של אהבה ,כי שאתה דואג אתה גם אוהב ,(תחשבו על זה) כמובן שאת מירב שאנחנו עוד שבועים וחצי ניהיה משפחה בעצמנו
בן יחיד חלק בת"א אצל אח של סבתא ,כמעט כל היום או בים או אצלו במפעל (מת לחזור להיות ילד) חלק בעיר עם הנוף הפסטורלי והקסום פרדס כץ קצת בצפון (הכי כיף) יש לי זיכרון ילדות די נחמד כל מיני דברים שהיתי עושה בתור ילד קטן הצ'יגועים של החופשים, שהיתי ממש קטן בערך בגיל 4 דוד שלי היה לוקח אותי מהגן בסוס ועגלה , (ככה זה בפרדס כץ) והיתי משוויץ האמת לגדול בתור ילד אשכנזי בפרדס כץ זה היה סיוט (כן זה היה לפני 20 שנה אתם מכירים את ההרכב , אני מירב ואולי דה נירו קטן (סתם עוד מוקדם לזה) אבל מירב לצידי והמשפחה החדשה ההורים שלה האחים שלה (שאת אח שלה הקטן אני הכי הכי אוהב ) וזהו,,, יום משפחה שמח ואני מצדיע לכל האמאות שטורחות ועומלות כל היום , יום המשפחה ויום האם שמח לכולם ערן

עונה

מי היא המשפחה שלכם ? המשפחה הכי נהדרת בעולם! אמא רותי אבא שוקי אחים- אלירן היפיוף בן ה21 ויוסי הנשמה שלי בן 10. כמה אחים אחיות אתם?אני הבכורה,בת יחידהיש לי שני אחים בן 21 ו10 ואח שנפטר לפני 3 שנים- רועי ז"ל היכן גדלתם?מאז ומתמיד באשקלון זיכרון ילדות מיום המשפחה- פיקניק בפארק למרות שבזמני זה היה יום האם ולא יום המשפחה ואני זוכרת את המתנות שהיינו עושים בביה"ס כל שנה מהיא התמונה הנוכחית של משפחתכם?כרגע לפני מעבר דירה, מנסים לפתוח דף חדש ומאושר בחיים.. שנה הבאה איך תראה המשפחה שלכם? משפחה מאושרת מתמיד ותמונה של אחי היקר אלירן שנמצא כרגע באוסטרליה.. מתגעגעת!!!!

גם אני עונה!

אאאחחחחחחחחחחח אין כמו יום המשפחה. איזה יום כייפי!?
מי היא המשפחה שלכם ? אמא חנה, אבא יעקב ואחי בן ה-27 צבי.
כמה אחים אחיות אתם?2 אני ואחי (משפחה אשכנזית אסלית
)
היכן גדלתם? באשדוד אזור ח'. זה היה המקום לגדול בו! היו לנו המון חבורות ובסוכות הינו בונים סוכות שכונתיות. היתה לי ילדות מאושרת!!!
זיכרון ילדות מיום המשפחה: אצלנו זה היה יום האם ואני זוכרת שתמיד לפני יום האם היינו מכינים לאמא כל מיני עבודות וברכות מיוחדות וביום עצמו הייתי קונה לה מתנה. היתה חנות מאוד זולה ליד ביה"ס שלי וכל שנה, בדרך הביתה, הייתי קונה לה מתנה. השנה הכנתי לה דיסק מיוחד.
מהיא התמונה הנוכחית של משפחתכם?כקרגע אחי משרת במוזיאון חיל האויר כך שהוא לא נמצא הרבה בבית ואני שכמעט ולא בבית מעומס בעבודה. אז רק ההורים שלנו מחכים לנו שנבוא ואז יושבים ומדברים. וכמובן ערב שישי כשכולם יושבים סביב שולחן האוכל ועורכים את הקידוש כהילכתו.
שנה הבאה איך תראה המשפחה שלכם? אני עוברת לכ"ס (לימודים), אחי משתחרר אז הוא יגור תקופה מסויימת בבית וההורים נשארים באותו המקום.

למעלה