שרית חיימיאן - יוצרת הסרט גולה סנגם-

niya

New member
חתולה../images/Emo6.gif

אתה מזכיר לי את הדו^דים (במלרע) שלי, שהיו קוראים לנו ח^תולים

חושקלה

New member
האם הסרט הזה הוקרן כבר?

נדמה לי שראיתי את זה כבר, משהו כמו לפני חודשיים/שלוש חיילי ממנון.

YEKI 1

New member
האוזן השלישית

http://www.third-ear.com/p_prod.aspx?id=46677 אודות הספריות אודות הספריות שעות פתיחה ומחירון שעות פתיחה ומחירון כיצד שואלים סרטים כיצד שואלים סרטים My List My List כתובות וטלפונים כתובות וטלפונים אולמות באוזןבר תל אביב אולמות באוזןבר תל אביב הקרנות באוזן י-ם הקרנות באוזן י-ם הכל שם פריט שם משתתף 26/12/2009 גולה סנגם: פרח האבן Gole Sangam ישראל (2007) בימוי: חיימיאן שרית הפקה: טרבלסי אסנת קולנוע ישראלי, קולנוע ישראלי דוקומנטרי, תעודה, אלימות במשפחה, נשים / פמיניזם, קולנוע ישראלי בתרגום לאנגלית קוד: 46677 שפה: עברית+פרסית צבע: צבע 54 דקות תרגום לאנגלית ללא דיבוב כל המהדורות של גולה סנגם: פרח האבן גירסה תאריך הפצה 01/03/08 זמן 54 דק' כמות בסט 1 סטודיו סוג מסך מסך מלא 1.33:1 פסקול עברית: סטראו כתוביות אנגלית | הספריות | הקרנות פומביות | International Ear | ספרים באוזן | שאלות ותשובות | אודות האתר | צרו קשר | קנייה | השכרה | © כל הזכויות שמורות - האוזן השלישית 2003 | Powered By GOASH Soft 1. Mother (2009) 2. Ballast 3. Mary And Max 1. בדרך לחתונה עוצרים בווגאס 2. Moon 3. סטארטרק 1. טוקיו סונטה 2. קחי אותי לגיהנום 3. קיץ מסחרר 1. Blood (o Sangue) 2. Head Against The Wall (la Tete Contre Les Murs) 3. Gaumont Treasures Vol. 2: Louis Feuillade 1. מקדמות 2. ישר אל תוך השמש הקיצית 3. אחרי הסוף 1. 500 ימים עם סאמר 2. Moon 3. מחוז 9 1. אמריקה X 2. תחנה במצור 3. חלום אריזונה 1. Conversations With Woody Allen: His Films, The Movies ,and Moviemaking (book) 2. Everything Is Cinema: The Working Life Of Jean-luc Godard (book) 3. Surrogates: Books 1 & 2 (book) 1. בדרך לחתונה עוצרים בווגאס 2. ממזרים חסרי כבוד 3. אבודים: עונה 5 - מארז מכירה 1. twitch 2. Aint it Cool News 3. Senses of Cinema 4. Rotten Tomatoes 5. Roger Ebert 6. imdb 7. פיראנה קארינה 8. סינמסקופ 9. רוזבאד

למעלה