פינת השבוע- חוזרים לבצפר

everynormal

New member
../images/Emo20.gifפינת השבוע- חוזרים לבצפר../images/Emo70.gif../images/Emo20.gif

אז יום שני מגיע לו היום הגורלי, ה-1 בספטמבר....לכל החוזרים ללימודים, שתהיה חזרה נעימה ושנה לא לחוצה במיוחד, ולכל המתגייסים שיהיה גיוס קל
שיר השבוע של אליס: שיר השבוע לא של אליס: אלבום השבוע: סרט/סדרת/תוכנית השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: מאכל השבוע: ציטוט השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונת השבוע:

MiMiMor

New member
בהצלחה לכולם ../images/Emo13.gif

שיא השבוע של אליס: MITB שיר השבוע לא של אליס: העצב שלה של איפה הילד? אלבום השבוע: דיסקוגרפיה של איפה הילד? סרט/סדרת/תוכנית השבוע: שבתות וחגים. ספר השבוע: בלעכס. אמן השבוע: איפה הילד? (!) מאכל השבוע: -_- ציטוט השבוע: -_- ' משהו טוב שקרה השבוע: -____-'' משהו רע שקרה השבוע: גיליתי שציונים יתפרסמו רק באוקטובר
תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): התסלבטות גמורה. תמונת השבוע: -___________________- בהצלחה לכולם!

איי י"ב

שיר השבוע של אליס: הממממממממ sunshine שיר השבוע לא של אליס: can't change me וfollow my way של קורנל אלבום השבוע: המ סרט/סדרת/תוכנית השבוע: קשרים אפלים:p ספר השבוע: פסיכומטרי? :| והנחיות לפרויקט באנגלית><" אמן השבוע: כריס קורנל ואליס מאכל השבוע: המון דברים מתוקים [מדי] שמשפחה שלחה מהודו ציטוט השבוע: "הלו אבא, אתה יכול לבוא לקחת אותי?" "............... מי זה?" XD זה היה קרוע משהו טוב שקרה השבוע: ביקור אצל ידיד שעשה מצב רוח:) משהו רע שקרה השבוע: כל שאר השבוע? ><" תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): ללמוד.. האח תמונת השבוע: :)

everynormal

New member
ה' ישמור איזה מערכת עמוסה יש לי אמאל'ה

שיר השבוע של אליס: לאב הייט לאב שיר השבוע לא של אליס: גאד גייב רוקנ'רול טו יו של קיס אלבום השבוע: אין סרט/סדרת/תוכנית השבוע: הגמר של כוכב נולד 6- הגיע לישראל לזכות כל כך כל הכבוד לו ספר השבוע: כריסטיאנה פ שיש לי ממש חשק עז לאחרונה לחזור לקרוא אמן השבוע: וואי לא יודעת...אליס מאכל השבוע: טוסט ציטוט השבוע: "באמאשלי שבא לי להרוג את אמאשלי" משהו טוב שקרה השבוע: אמממממ אין חחח משהו רע שקרה השבוע: חזרה לבצפר, ולא רק זה מערכת עמוסה לאללה חטפתי שוק העיקר תמיד אמרו שי''ב קל יותר מי''א, אז ממש ממש לא! זה בדיוק אותו דבר אם לא יותר רע תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): ללמוד? חחח איזה מבאס זה תמונת השבוע: מה ששמתי למעלה

גם לי מערכת חרא!

יש לי בין 2 ל6 שעות חופשיות בשבוע. מה נסגר?!?!?! ואני כל השבוע מזמזמת את השיר הזה של קיסXD הזוי

Am I Inside

New member
יא מאן

שיר השבוע של אליס: it ain´t like that שיר השבוע לא של אליס:mother love bone - chloe dancer-crown of thorns אלבום השבוע:Nevermind תרתי משמע:) סרט/סדרת/תוכנית השבוע: הרולד וקומר. חח ספר השבוע: אין אמן השבוע: ג'ים מוריסון מאכל השבוע: ארטיק ציטוט השבוע: "היי פאק יו מן" (ליין מהאנפלאגד) משהו טוב שקרה השבוע: מצאתי את המפרט הכחול שלי! משהו רע שקרה השבוע: הוא נאבד שוב:( תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): לנוח תמונת השבוע:

בדנתמ

New member
באיחור אופנתי ../images/Emo8.gif

שיר השבוע של אליס: man in the box. שיר השבוע לא של אליס: artificial red - mad season I'm above - mad season texas flood - stevie ray vaughan cochise - audioslave far beyond the sun - yingwie malmsteen paradise express - marty friedman איזו נוסטלגיה להופעה המצוינת לפני שנה וחצי
april - deep purple כאן אין לי נוסטלגיה לשום הופעה... 700 ש"ח כרטיס זה לא משהו שצריך להקל בו ראש... nothingman - pearl jam השיר השמיני בscenes from a memory של דרים ת'יאטר. אני לא זוכר כרגע איך קוראים לו... stream of consciousness - dream theater אלבום השבוע: אווו זה אחד קשה... הייתי אומר שabove... סרט/סדרת/תוכנית השבוע: damages ספר השבוע: הספרים היחידים שהיה לי זמן לקרוא השבוע הם של הכנה לפסיכומטרי... אמן השבוע: אני דווקא אלך על משהו לא מתחום המוזיקה. סלוואדור דאלי
מאכל השבוע: פסטה ושניצל
והרבה מאוד בן&ג'ריס
ציטוט השבוע: ""
משהו טוב שקרה השבוע: התחילה עונת הפוטבול
משהו רע שקרה השבוע: אתמול נסעתי לתדלק את האוטו, והייתה איזו אישה מעצבנת שמכל המשאבות, שהיו פנויות, הלכה דווקא לזאת של התדלוק העצמי, תדלקה שם לא בתדלוק עצמי, אחרי שהיא חפרה למתדלק חצי שעה אלוהים יודע על מה, ואז הוא בדק לה שמן מים ומי יודע מה עוד... צריך ממש כישרון ענק כדי שייקח יותר מרבע שעה לתדלק. והיא הייתה נשארת שם עוד לדעתי, אם המתדלק השני לא היה שם לב שאני כבר יוצא מדעתי ושואל את החבר שלו שם מה נסגר איתה... לפחות שמעתי קצת אליס באוטו בזמן הזה... תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): להספיק לסיים את כל המילים לפסיכומטרי ולהגיע למצב שכמעט אין לי טעויות
ועדיין להספיק להגיע לכמה שיותר מסיבות שחרור של אנשים. משום מה דווקא השבוע, החליטו הרבה משתחררים שהיו איתי ביחידה, לעשות מסיבות שחרור... אבל בצעד מאוד הגיוני הם החליטו לעשות אותן בנפרד ויוצא שיש איזה 4-5 כאלה בטווח של איזה 8 ימים
והכל גם רחוק כזה... ת"א וצפונה... תמונת השבוע: לזה אני קורא "קאר-פול"

למעלה