פינת החלפות 3 יוצאת לדרך

ים כחול

New member
תיתי את מקסימה !!!../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

למה ?? ככה החלטתי
וכל פעם שאני קוראת אותך אני קולטת יותר כמה את נדיבה ונפלאה!!

../images/Emo140.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifהצעה -לפתוח חנות . . . לא ייאמן כמה "אוצרות" שלפתן מתיבת האומנות שלכן.מוכיח כמה אתן יצירתיות ומשקיעניות.

RAMDN

New member
אולי יו גרנט או בראד פיט,

אבל אני מסתפקת בריצ'רד גיר החמוד שלי!!! אבל אולי אני אחליף את חמותי!!! מישהו מעוניין? סתם! לא כדי לכם!!!! אני סתם עושה צרות, היא בסדר!

חבריה אני בשוק אני בהלם אני ה-מ-ו-מ

ההההההההההההההההההההה לא האמנתי שראיתי את מספר התגובות שהתווספו לכאן
הלכתי בבוקר..חזרתי בערב.... איזה כיף!!!!! אני כ"כ שמחה שכולכם נהנים וומחליפים במרץ!!!!!

גליון נישה - זה עם הסבר רהיטי קרטון

אני מעוניינת ב: צבעים אקרילים צבעי שמן צבעי פסטל (לא של ילדים) או משהו אחר מעניין אולי אפילו תכשיט מוכן ומיוחד... לא חרוזים, מפיות ,דבקים יש לכן משהו להציע?

yaelsh5

New member
תכשיטים ועוד-מקבץ 1../images/Emo163.gif

מימין שרשרת סרוגה בחוט זהב עם חרוזים שחורים מימין שרשרת רווחים בלבן ושחור

yaelsh5

New member
מקבץ 2-סרוגים בבז'

עוד אין סוגר,מי שתרצה אני יכולה לחבר את 2 השרשראות לאחת,או כל אחת בנפרד. אחת יותר קצרהוהשניה ארוכה יותר החרוזים בגווני אדום/כתום/ורוד

yaelsh5

New member
חרוזים-מקבץ מס' 1

בימני תערובת של כ30 חרוזים, באמצעי חרוזים קטנים בגוון חום וחרוזים עם פסים צבעונייים.הם מרובעים וקטנים-מכל דוגמא בערך 10. שקית מימין חרוזי פימו יפים ששכחתי לחורר.. ויש גם מגנט ענק משמאל להחלפה

yaelsh5

New member
מקבץ 4-חרוזים ועגילים/טבעות

למעלה:זוג עגילים אדום,צמיד חרוזים ורודים בערך 10 מ"מ שורה שניה מימין עגילי פימו בשחור עם צבעוני,טבעת מתכת עם שיבוץ כחולמיוחד,עגילי פימו עם דוגמת שושנה באדום ועגילים עם ספירלה כתומה-פימו שרשרת תכלת עם וכבים משובצים-הגודל מתאים לילדה או לצוואר דק ולמטה סט צמיד טניס וטבעת זהב וקוניאק-עם קריסטלים אמיתיים (ויקרים)

yaelsh5

New member
מקבץ 3-צמידים מפימו וחרוזים

וגם תליון לב וסית שיער מילפיורי+הסיה

Sימה

New member
6 כסאות מתקפלים למסירה - מעוניינות?

הן טעונות שיפוץ מעוניינות או להוריד לרחוב ???

למעלה