עידכונים צהריים/ערב - יום 51 - ה- 21.10

איתי בל

New member
ואם שי כן במשחק...

ואנשים וושבים פתאום לא לסמס לו אז זה יכול להשפיע על התוצאות באופן משמעותי המצב קצת טונה

BeN ShaDe

New member
זאת השאלה העיקרית כרגע.

וכדאי לך לחכות כמוני וכמו כולם ל-9 (ולא להקשיה להודעות מטומטות של אנשים פה שינסו לענות לך על זה).

Yaki J

New member
במידה ולא- הם מכשירים את השרץ

זה אומר שהם יוכלו להצדיק גם את יציאות של יוסי לבית המשפט אם שי חוזר אחרי שיצא להלוויה. כולי תקווה שהוא הודח אוטומטית ושהערב גם שפרע תלך הביתה.

shlomitgueta

New member
סוף סוף אמא צדקה!!! ושי יחזור עוד תראו

אני אישית מאמינה לה. שי עזב מסיבות טראגיות והוא יחזור ולכן לא הפסיקו את ההצבעות. ואכן זה יכול להשפיע על ההצבעות

סול 25

New member
לא מאמינה לכתבה

ואם נתנו לשי באמת לצאת ולחזור אז הם שוב עוברים על חוקי התוכנית. וגם אם הדודה שלו נפטרה למה זה אמור לעורר את רחמי הצופים?? משהו ממש מסריח פה.

דונדוני

New member
השערה שלי

היה רצח/נסיון רצח/התאבדות במשפחה של שי והשוטרים באו לגבות ממנו עדות..

nikename

New member
לא היה שום רצח.

היא מתה מסיבות הכי מצערות שיש, ואני לא מאחלת לאף אחד מוות בגיל כזה.

דורוN

New member
רציתי ששי יעוף בבושת פנים

חודש וחצי הרבה חיכו לערב הזה. עכשיו הכל נהרס, הוא בטח יחזור עוד מעט לוילה. בערוץ 2 יגידו מה קרה והצופים ירחמו עליו(בצדק) ויסמסו לו הרבה, המתמודדים לא יעלו אותו להדחה בקרוב אם בכלל. זה ממש לא הוגן, אסור שמתמודד שיצא מהוילה יחזור. אבל זה כנראה הסיפור כאן, שימו לב שעדיין אפשר לשלוח SMS לשי.

דורון

New member
מקווה שזה לא המצב...

אם הוא יצא מהוילה, לפי החוקים הוא מחוץ לתוכנית נקודה. מקווה שלא יחזירו את ראש חבורת הזבל לוילה.

ruti

New member
לא משנה מה הסיבה. העיקר שנפטרנו משי לנצח

והוא לא יחזור או יודח באופן אוטומטי. הבנאדם הוא בושה לאנושות. ההתנהגות שלו בשבוע האחרון היתה חצופה ומגעילה ולכן לא משנה מה קרה לו במשפחה אני שמחה שהוא לא בבית יותר. כולם נראים נורא שמחים ומאושרים מזה שהוא לא שם. אף אחד לא בוכה ולא עצוב. או שהם לא יודעים או שהידיעה בNRG לא נכונה ומבוססת על שמועות.הם ידועים כאתר שמפרסם דברים על סמך שמועה ולא אמת

nikename

New member
מצטערת להגיד לך,אבל זה פשוט גועל נפש

בן אדם מת,וכל מה שמעניין אותך זה שהוא יודח, התוכנית השפיעה עליך כ"כ חזק שאיבדת צלם אנוש? מה זה משנה עכשיו אם הוא מגעיל או לא מגעיל, אישה יקרה מתה,וזה לא שמועות בכלל זה אמת לאמיתה, אז תעזבי שניה את השנאה שלך בצד, ותנסי להסתיר את ההתנהגות הגועלית שלך.

דורוN

New member
הסיבה חשובה מאוד

אם ילך היום הוא ילך כקורבן, אחד שוויתר על המליון בשביל להיות עם המשפחה בזמנים קשים. בכל מקרה הוא היה צריך לעוף הערב, והיה אמור להיות פסטיבל שלם ,היו מראים לו מה כולם באמת חושבים עליו וכו זה לא יקרה, לא היום ולא בכלל.

למעלה