מחווה

Fire Play

New member
../images/Emo20.gifמחווה

מחווה היא אמרה זו מחווה וגם זכות ואף עונג להיות מסורה לגופך ואחזה אחזה בזיני בידה חייכה ואמרה תרגע אין פה תמורה זו מחווה וגם זכות ואף עונג לחלץ אנחות מגרונך על שום מה? שאלתי בתום כששפתיה בולעות וחשמל בזרמים חזקים מעקצץ בגופי ומרים לשחקים בלי סיבה היא עונה כמחווה וגם זכות ואף עונג לראותך מתרומם לשחקים כשנוזליך את פי ממלאים ביודעי שזה חלומך אך לעולם לא תדרוש הגשמה היא אמרה זו מחווה - לך ואני ניעור מחלום עם זקפה ותקווה שיגיע היום בו לזכות ולעונג ללא כל דרישה תוענק לי- מחווה

אולי בזכות....

ההמלצות שלך לאתרים עם תמונות... פתאם - אופססס נוסף מימד חדש לפורום....

ואולי המילים

אני מחוברת למילים לא אוהבת תמונות כאילו מגעילים אותי וממש סולדת מהם כי זה כבר גובל בפורנוגרפיה

Fire Play

New member
פורנוגרפיה

לא כל "פורנוגרפיה" היא פשע, אבל זה ענין של טעם אישי.

נכון לא אוהבת

את התמונות הללו הרי מבויימות זה לא אמיתי בטח לא מאהבה , לכן לא אוהבת לראות אותם ולכל אחד יש דברים שהוא אוהב או לא אוהב

y007007

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

מי../images/Emo35.gif איפה../images/Emo35.gif מתי../images/Emo35.gif

למה לא מספרים כלום בבית הזה

אסתי69

New member
העיקר היא

ההנאה שלך השאר בטל ב60 אני מכפת לי פדופילה זואולוגיה ושאר תבלינים העיקר שאתה תהנה

../images/Emo9.gifאני ממש מתנצלת

אני לא אשמה שנולדתי עם זוג עיניים משובחות שנהנות ממראה מדהים שכזה. שארגע מהתמונה אשיב על הכיתוב

ואני אומרת שכל ההנאה

היא בנתינה.... סקס אוראלי הוא דבר שעושים באהבה ברצון או לא עושים בכלל.... אני באופן אישי אוהבת לתת בדיוק כמו שאוהבת לקבל נהנית מהנתינה...

למעלה