דעות,הגיגים,שאלות ו

יהלומה5

New member
../images/Emo2.gifזה ממש ממש לא יהיה בסדר../images/Emo153.gif

אבל מה שניסינו להגיד זה שהאהבה בין גואל לאלירז העמידה היא לא כמו אהבת גואל ואלין ואין מה להשוות. אם גואל יעמיד את אלין זה יהיה לא בסדר אבל אם יעמיד את אלירז זה יהיה פי 100000000 לא בסדר.

יהלומה5

New member
../images/Emo62.gifגם אני חושבת שלעולם לא ידיח את אלירזון

הם חברים בנפש. שומעים את זה כשהם מדברים אחד עם השני. זאתי אהבה אמיתית שפועלת בשני הכיוונים. פותנה כן יכולה לעשות הכל באמת ולא אמינה בגרוש.

bibaso

New member
הוא גם אוהב את אלין

זה שלפעמים הוא חסר סבלנות אליה לא סותר את זה שהוא אוהב אותה.

שימו לב לגואל

איך מכל שטות דיבילית שיוצאת מהפה של סער ואיילה הוא צוחק הבן אדם מוכר חבר בקלות מת מפחד רק להיות בגמר כאילו שמישהו זוכר מי היה בגמר בעונה הקודמת מה זה חשוב בכלל

XXXRONXXX

New member
אתם כאלה מגזימנים...

כולה ריב. נכון, אלירז ואלין התחילו לקלוט את גואל ופותנה. אבל אנחנו קלטנו את גואל ופותנה מההתחלה, ובכל זאת חיבבנו אותם. פחות מאשר את אלירז ואלין - אבל חיבבנו אותם בסה"כ. בדיוק ככה, אחרי הריב... אלירז ואלין ימשיכו להיות החברים של גואל ופותנה, טיפה יותר מרוחקים. אף אחד מהרביעייה לא יעמיד את השני להדחה. אני יכול לחתום על זה.

יהלומה5

New member
צודק.לגבי פותי אני לא בטחה שלא תעמיד

מתי שהוא את אלין. אי אפשר לצפות את הראש שלה

bibaso

New member
גם לי נראה שזה בדיוק המצב

אבל ככה זה כאן בפורום, תמיד עושים מזבוב פיל. (כלומר תמיד הם עושים פיל, פעם ב.. זה באמת פיל - כמו במקרה של הטישו מהמאפרה).

annabrl

New member
פותנה מזכירה לי את הסבתות האלה המרירות

והקוטריות הבלתי נסבלות האלה, שסוחטות כל הזמן תשומת לב (הסבתות האלה שמקטרות שלא מבקרים אותן מספיק... אז הן בוכות אוי.. אני לא צריכה אף אחד...) פותנה מזכירה לי אותן

יהלומה5

New member
../images/Emo156.gifיש בה מרירות.שטלתנות.חוסר הקשבה

היא תמיד צודקת ולא משנה מה. בהתחלה אהבתי אותה יותר. יום ליום אני משנה את דעתי.

reiter5

New member
annabriיצע המרצע מין השק פותנה הנחש אני

עליתי על העקיצות שלה לאלין ואלירז מאז שאלירז חזר מההדחה המדומה כתבתי את זה פה אך הרבה קפצו ואמרו שאני גיזענית והנה כל אלה עכשיו יצאו חומוס .....

SG12

New member
לפי ההתנהגות של אלין היא שמה את פותנה ואלירז

היא אמרה לאלירז "איזה באלגן..." ואחרי זה: "הולכים לפי מה שמרגישים.." והסתכלה כזה לאלירז .. אלירז חייך, ואמר לה מה שיהיה יהיה.. אני מקווה שהיא שמה את איילה במקום את פותנה או גואל

annabrl

New member
99% היא שמה את פותנה

היא חיפשה הזדמנות לזה עוד מהמריבה הקודמת, רק אז גואל ואלירז מיתנו אותה עכשיו זה חם, כל הסיפור אז היא בטוח שמה פותנה

yaeltlmr

New member
המועמדים להדחה לדעתי

אלין - ארז ואיילה אלירז - סער ואיילה פוטנה - ארז ואיילה גואל - איילה וארז ארז - אלין וגואל סער - אלין וגואל איילה - אלין וגואל מועמדים להדחה: ארז, איילה, אלין וגואל ארז יודח

שירי111

New member
ארז? נראה לך? אם אלה המועמדים, גואל הולך.

אבל אלה לא יהיו המועמדים.

למעלה