דעות,הגיגים,שאלות ו

ORIANESTER

New member
אז ככה...

בתקציב הם ראו שיש להם הרבה כסף והחליטו להשתולל כל אחד אמר משהו שהוא רוצה פותנה מעבר לפירות ,ירקות,מוצרי חלב,בשר ושימורים בקשה מצרכים לעוגת גבינה וכדורי שוקולד אלין ביקשה כריות איילה ביקשה קולה זירו ומשהו כמו שוקולד או... לא הבנתתי בדיוק סער ביקש יותר סיגריות וגואל ביקש כרישה וכל מיני ברים מוזרים כשאלירז גבינה צהובה כולם התנפלו עליו שזה מיותר ואין צורך במשך כך התקציב איילה וסער העירו הערות כמו "את זה צריך" ,"את זה לא צריך" ולא קבלו שום תגובת נגד אך ברגע שאלירז פצה את פיו פותנה וגואל החלו לתקוף אותו הם רגילים כל הזמן לומר לו מה שהם רוצים והווא מבליג ושותק ומכבד אותם הפעם הוא לא שתק ואמר כי זה לא בסדר שהם מעירים לו וכמו שכולם רוצים דברים כך גם הוא רוצה הוא לא הבין איך 1800 ש"ח מתבזבזים על שטויות ועל שדברים מיותרים כאשר אפשר להסתפק במזון מינימאלי ולא צריך להגזים גואל נמנע מלענות וברח מהר לחצר,פותנה נשארה להתווכח איתו ויצאה גם היא אל החצר,סער קם והלך איילה ואלין לקחו את הלוח נכנסו לחדר האח ובצאתם איילה הצטרפה אליהם לחצר ואלירז ואלין ישבו בחדר אלירז לא הבין את פשר הדבר שהם מגזימים עם כמויות האוכל המיותר שבו פותנה רוצה להכין מאכלים מסוימים הוא אמר כי אינו רוצה להיות תלוי בפותנה כל הזמן ולכן ביקש גבנ"צ ומיונז-כדי להכין לעצמו כריכים. מה שהוא קלט פתאום זה שגואל ופותנה יושבים בחצר עם סער ואיילה ואילו לא באים לדבר איתו... הוא הבין שהם עושים הכל בשביל אחרים כי יודעים שהוא חבר שלהם והוא ישמור עליהם ולא יעמידם להדחה אך הוא הבין גם שהם מתחנפים באופן קבוע לפני הדחות לסער ואיילה כי הם יודעים שהם עלולים להיות מועמדים להדחה(סליחה...במקרה הזה הוא דיבר רק על גואל!) הוא כעת הבין שגואל אינו חבר טוב כמו שהיה נראה לכאורה כי בעת צרה או בהיותו פגוע וזועק לא הוא ולא פותנה באים ויושבים איתו אלא מעדיפים לשבת ולפטפט עם סער ואיילה בחצר לאלירז לא היה אכפת מהתקציב הוא אמר שהוא מוכן לחיות כל השבוע עם לחם ומרגרינה אך היחס והזלזול שהם הביעו כלפיו הם אלו שגרמו לו להרגיש רע! אלין היחידה שתמכה בו והצדיקה אותו היא לא הבינה למה הם צריכים כל כך הרבה דברים? למה הם העירו רק לאלירז שרצה לדבר ולא לסער ואיילה היא הבינה שהם החליטו לשבת על הגדר ולשתוק כדי שלא יועמדו להדחה-מהפחד אך הם לא חברים אמיתיים בשעת צרה! הם הבינו שהם כבר לא יכולים לסמוך על אף אחד- אני הבנתי שהם נמצאים בקן צרעות

Chenzzzz

New member
מרתק עכשיו בבית...

לפחות שהמצלמה תתמקד על זה שממצמץ הכי מהר

../images/Emo192.gifפותנה וגואל יצאו מעפנים !

פותנה, זאת לא בושה לבקש סליחה ... ואת גואל אני לא מצליחה להבין בחיי. מה קרה להם ? אלירז שכל הזמן כל כך בסדר איתם ושומר להם על התחת ??? הוא כל כך צודק בכל מילה שהוא אמר !

N o a m V

New member
מה שבטוח זה שמחר אלירז יככב בתוכנית

וזה יהיה לטובה ,גם אם יראו שהוא התפרץ על פותנה אנחנו יודעים שהוא צודק .

lotaria

Well-known member
המצב הכי טוב הוא:

אם יעמידו את אלירז ואלין ועוד אחד .אלירז ואלין ישרדו.אין בעיה. המועמד השלישי בטוח עף. זה דוקא טוב.הכי טוב זה שיעומדו-אלין אלירז וגואל.אז גואל עף בטוח

שירי111

New member
לכי תדעי אם שונאי אלירז ואלין לא יצביעו לגואל

בשביל להעיף אחד מהם. זה מצב ריסקי מדי.

דווקא צריך להזהר מתומכי אלירז אלין כרגע מאיימ

מאיימת על אלירז בגמר אז יכול להיווצר מצב שיחזקו את גואל ואז אלין תצא ואין אחר כך בעיה להעיף את גועל אני מקווה שלא ינהגו כך

שירי111

New member
אני אחת מאוהדי אלירז ולא מכירה אחד שאוהד את

אלירז, ושונא את אלין. אני חושבת שאחוז מאוד גבוה של מצביעי אלין, הם תומכי אלירז. זה לעולם לא יקרה. אלין לא מאיימת על אלירז בגמר. זה שבובליל אמר את זה, לא עושה את זה לאמת.

אולי עכשיו יווצר מחנות מחודשים?

מחנה המקובלים שיכלול את סער,איילה,ארז,פותנה וגואל מחנה החנונים: אלירז ואלין. אלירז ואלין נגד כולם.

annabrl

New member
תפנימו../images/Emo70.gifגואל לעולם לא ינעץ לאלירז סכין בגב

רק אם ממש מישהו יסית אותו ומשהו נוראי יקרה בינהם אפשר להגיד על גואל הרבה, פחדן, רכלן, נחש אבל גואל אוהב את אלירז וההפך, הוא לא ינעץ לאלירז סכין בגב !!! הוא כן ינעץ סכין בגב של אלין, ופותנה תנעץ סכין בגב לכולם אבל אלירז וגואל אוהבים אחד את השני באמת, אלירז היה היחיד שעמד לצד גואל בעליהום שעשו עליו

annabrl

New member
לא !אבל החברות של גואל ואלין חברים רק בתיווך

של אלירז פותנה ממש מעצבנת עכשיו ... מגיע לה לעוף

למעלה