יאלה התפקדות

מצב
הנושא נעול.
מתפקדים ../images/Emo196.gif

יאלה התפקדות

מזמן מזמן לא הייתה פה התפקדות מסודרת ויש פה הרבה חדשים.
אז יאלה להתפקד,
לא צריך יותר מידי פרטים אלה פרטים כללים בלבד כמו: לפני, בהיריון, הורה
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
ו/או כל מה שעולה לכם בראש כדי שנכיר קצת יותר טוב ונהיה פחות ראשמיים. בסביבות פסח או אחרי (מטעמי כשרות) יתכן ונארגן גם מפגש של חברי הפורום, חדשים וותיקים גם יחד. פרטים בהמשך
מתפקדים

אנחנו חדשים בענין תרומת ביצית....
בסביבות ה....40
עדיין אין לנו ילדים
יש תורמת בפעם הראשונה - פדיוס
ניסע לשם כנראה בסוף אפריל
אחרי 6 טיפולי IVF
מקווים שהפעם זו הפעם שנו
מתים על
מבט |כחול|

גם לותיקים מותר

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
ו/או כל מה שעולה לכם בראש כדי שנכיר קצת יותר טוב ונהיה פחות ראשמיים. בסביבות פסח או אחרי (מטעמי כשרות) יתכן ונארגן גם מפגש של חברי הפורום, חדשים וותיקים גם יחד. פרטים בהמשך
גם לותיקים מותר
בת 47 , נשואה 5 שנים , אמא לילד בן 8 + חדשים שזה עתה סיים את יומו העמוס ונפל שדוד במיטתו , הילד נולד בעזרת השלוש הנהדר , הכנה קלדרון , הפריה - גניה , החזרה - לויט . בהתלבטות לגבי שימוש בקרטיבים , כנראה שהכיוון חיובי.

במבינוס

New member
מתפקדת

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
מתפקדת
החזרה אחת שנכשלה במסלול קייב באפריל מתוכנן טפול שני במסלול רומניה

במבינוס

New member
מתפקדת

מתפקדת
החזרה אחת שנכשלה במסלול קייב באפריל מתוכנן טפול שני במסלול רומניה
מתפקדת
שכחתי לציין שאני בת 39 נשואה כ-3.5 שנים וללא ילדים לאחר 8 טפולי IVF כושלים מקווים שהשנה הבית יתמלא בקול צהלה ובכי של תינוקות אמן ואמן

elad04

New member
מתפקדת

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
מתפקדת
בת 35, נשואה 3.5 שנים, ילד מקסים בן שנתיים וחודשיים, מ- IVF, לאחריו FSH קפץ, 7 נסיונות IVF כושלים, ולכן אני כאן, רק מתחילה עוד מגששת, מחפשת רופא-מסלול-והכל, מקווים לטוב, לנו ולכולכם/ן

לני ק

New member
גם אני כאן

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
גם אני כאן
בת 47, בוגרת פורום פוריות ובוגרת מצטיינת של הפורום הזה
. אמא לילדה מופלאה בת שנה וחמישה חודשים עבודת יד של דר' קלדרון וגילי בסאביק ברומניה. בהריון, חודש תשיעי, ממוקפאים של אותו טיפול מנצח. היה לי חתול שהלך לעולמו
ועכשיו אני מחכה לשעת כושר כדי בעלי ישתכנע לקחת חתול חדש. כשאני לא שמירת הריון אני מורה. אמא שלי תמיד אמרה שמורה זה מקצוע נוח לאמהות, וואלה צדקה
.

מתפקדת ../images/Emo9.gif

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
מתפקדת

בת 44 , אחרי 8 IVFים מביציותיי המזדקנות ו-2 נסיעות לרומניה , בהריון -מתחילה היום שבוע 11 (עדיין בשוק, בהלם , המומה ) באדיבות השילוש : קלדרון, לויט, זיסקינד . יחידנית עם
קטן חמוד ומדליק שמצפה בקוצר רוח שמישהו יקח ממנו את עודפי תשומת הלב

tuttifrutti

New member
גגם אני פה

מתפקדת

בת 44 , אחרי 8 IVFים מביציותיי המזדקנות ו-2 נסיעות לרומניה , בהריון -מתחילה היום שבוע 11 (עדיין בשוק, בהלם , המומה ) באדיבות השילוש : קלדרון, לויט, זיסקינד . יחידנית עם
קטן חמוד ומדליק שמצפה בקוצר רוח שמישהו יקח ממנו את עודפי תשומת הלב
גגם אני פה
פחות מאשר "בזמנים טובים" אבל לא נעלמת. לא צעירה, אבל מנסה לשמור על נפש צעירה. אין ילדים, אם לא מחשיבים את כל אלו שגידלתי בטיפת חלב (שהם הכי חמודים, כי אני לא אחראית עליהם 24 שעות ביממה) מסלול אסותא ופרופ' דור. 2 הריונות לא מוצלחים, ועוד 2 החזרות ללא תוצאות. חיות מחמד: בקיץ - כמה ג'וקים בלבד.

MAMALY

New member
אנחנו ג ם פה

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
אנחנו ג ם פה
מטופלים של פרופסור רון אל יש ל נו ילד מ IVF בגיל של ניצן
(בכלל אנחנו מחוברים למלח ופלפלת מזה כמה שנים.....) יש לנו גם פונדקאית מקסימה כי אני לא יכולה ללדת יותר בגלל נזק קשה לרחם בלידה. מתלבטים לגבי המסלול רצינו פדיוס אבל הבנו שהתור מאוד ארוך אז אול יניסע לרומניה נחליט בעוד חודש וחצי בערך. יש לנו 4 חתולי בית ו 3 חתולי "חוץ" יש לנו כלבת לברדור מדהימה שהצילה אותנו השבוע מפריצה וקיבלה פרס ענקי.
ובהזדמנות זאת רצינו להגיד תודה לפורוםפ המקסים ולאדוינה שעזר ועוזר לנו בימים אלו במידע תמיכה עזרה וסיפוריל ידות שנותנים לנו כוח להמשיך במאבק להיות משפחה גדולה יותר מקווה להגיע בקרוב עם בשורת בטא חיובית ובהצלחה לכולם

ayoosh

New member
והנה גם אני../images/Emo140.gif

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
והנה גם אני

בת 36, יודעת עוד לפני החתונה על הצורך בתרומה. אמא לתאומים מדהימים
בני שנתיים מטיפול בפדיוס. מחכה לכוחות להתחיל לחשוב על האח/ות/ים/יות שלהם...
ו... מחכה לגור בבית שיאפשר לגדל כלב [יודעת שיש מי שעושים את זה גם בדירה ללא מרפסת- אני לא מסוגלת(בעצם גם כבר לא מסוגלת לגור בעצמי בדירה הזו, ככה זה כשגדלים בתנאים טובים
)]
לכל מי שלפני, המשך הריון תקין לכל ההריוניות והורות מלאת שמחה ובריאות להורים

רוית53

New member
גם אני מתפקדת....

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
גם אני מתפקדת....
אני רוית בת 27 ברוך השם יש לי ילד בן שנתיים אני חזרתי לפורום אחרי שנתיים שגם לפני ההריון הראשון הייתי פעילה בו ואפילו היינו אני ובעלי בפגישה בראש העין של הפורום לפני כמה שנים... יש לי בעל תומך ומתוך ולפני חודש עשינו ניסיון של קפואים אך הוא כשל מקווה לניסיון נוסף בקפריסין בחודש הבא ב"ה.אה!עיקר הבעיה היא שבגיל 14 עשיתי ניתוח להסרת גידול והוי צריכים לכרות לי את 2 השחלות כתוצאה מכך ולכן אני פה איתכם שבת שלום!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואני

גם אני מתפקדת....
אני רוית בת 27 ברוך השם יש לי ילד בן שנתיים אני חזרתי לפורום אחרי שנתיים שגם לפני ההריון הראשון הייתי פעילה בו ואפילו היינו אני ובעלי בפגישה בראש העין של הפורום לפני כמה שנים... יש לי בעל תומך ומתוך ולפני חודש עשינו ניסיון של קפואים אך הוא כשל מקווה לניסיון נוסף בקפריסין בחודש הבא ב"ה.אה!עיקר הבעיה היא שבגיל 14 עשיתי ניתוח להסרת גידול והוי צריכים לכרות לי את 2 השחלות כתוצאה מכך ולכן אני פה איתכם שבת שלום!!!!!!!!!!!!!!!!!
ואני
בת 38 יחידנית בפוטנציה. נסיעה אחת לרומניה ללא הריון. אין בעלי חיים למעט שיירת נמלים שעושה את דרכה לכיווני. בינתיים לא נוסעת לסיבוב נוסף בשל קושי כלכלי. חזרתי לשוק הפנויים והפנויות או כפי שעד קצה העולם אומרת : שוק הפגועים והפגועות :) מחפשת בעל שיושב טוב .........ולא על כיסא .סתתתתתתתתתתתם.

selavi11

New member
...שיושב טוב ולא על כסא ../images/Emo6.gif

ואני
בת 38 יחידנית בפוטנציה. נסיעה אחת לרומניה ללא הריון. אין בעלי חיים למעט שיירת נמלים שעושה את דרכה לכיווני. בינתיים לא נוסעת לסיבוב נוסף בשל קושי כלכלי. חזרתי לשוק הפנויים והפנויות או כפי שעד קצה העולם אומרת : שוק הפגועים והפגועות :) מחפשת בעל שיושב טוב .........ולא על כיסא .סתתתתתתתתתתתם.
...שיושב טוב ולא על כסא

חוה11

New member
גם אני

...שיושב טוב ולא על כסא
גם אני
בת 42.5, יחידנית, אם לילדה מדהימה בת כמעט 2.5 (ללא תרומת ביצית). אקוואריום, שלושה חתולים, ועוד חתולה ושלושה גורים שאימצו אותנו לצורך הלידה, וגור כלבים לקראת אימוץ (כשיגמור לינוק). קוראת בפורום המדהים הזה כשנה, מאז שנודע לי לאחר בדיקות לקראת ילד שני שה-FSH שלי קפץ פתאום ל-17-19. כרגע מנסה לחסוך לקראת סיבוב ראשון, כמהה לעוד ילד ומפחדת שזה לא יצליח ולא יהיה לי כסף לעוד ניסיון.

ומי יודע, אולי נעשה ../images/Emo127.gif על ספונטני

ואני
ומי יודע, אולי נעשה
על ספונטני

חדשה9

New member
למפקד

יאלה התפקדות

אז יאלה להתפקד,
מסלול
אם יש ילדים ובני כמה הם
חיות מחמד אם יש
למפקד
בת 43, נשואה ואם לילד מדהים בן 4 מהריון ספונטני. אם לכלבה בת 6. במסלול פדיוס, ממתינה מפברואר לתורמת הנכספת

shanir2

New member
מצטרפת גם כן

למפקד
בת 43, נשואה ואם לילד מדהים בן 4 מהריון ספונטני. אם לכלבה בת 6. במסלול פדיוס, ממתינה מפברואר לתורמת הנכספת
מצטרפת גם כן
בת 40 יחידנית, אחרי שני נסיונות קלדרון רומניה ולפני ניסיון שלישי במאי. בעלי חיים אין מצפה כבר לרגע המיוחל לשמוע את המילה "אמא"

מתפקדת באהבה

מצטרפת גם כן
בת 40 יחידנית, אחרי שני נסיונות קלדרון רומניה ולפני ניסיון שלישי במאי. בעלי חיים אין מצפה כבר לרגע המיוחל לשמוע את המילה "אמא"
מתפקדת באהבה
בת 35, אמא לילדה מדהימה ויפה בת 15 (הריון ספונטני - נשואים ראשונים). נשואה פעם שניה - לאחר אין ספור טיפולי IVF (ארבע שנים- FSH 11.5ׂ) - נשבעתי שאין סיכוי שמנוגון יוזרק איי פעם לגופי. גרה במרכז וחולה על הכלבה של ההורים (מאז שיש להם את הכלבה הם רואים אותי כל יום) כנראה נוסעת לקייב במחזור מאי - פרופסור לברן. שבת שלום ובשורות טובות

מיתפקדת גם

מתפקדת באהבה
בת 35, אמא לילדה מדהימה ויפה בת 15 (הריון ספונטני - נשואים ראשונים). נשואה פעם שניה - לאחר אין ספור טיפולי IVF (ארבע שנים- FSH 11.5ׂ) - נשבעתי שאין סיכוי שמנוגון יוזרק איי פעם לגופי. גרה במרכז וחולה על הכלבה של ההורים (מאז שיש להם את הכלבה הם רואים אותי כל יום) כנראה נוסעת לקייב במחזור מאי - פרופסור לברן. שבת שלום ובשורות טובות
מיתפקדת גם
בת 46 .ללא ילדים נסיעה עיםד"ר קלדרון סיבוב ראשון כשל סיבוב שני הושג הריון עכשיו בשבעו 20 (ליפעמים נידמה שאני בתוך חלום) לאחר טיפול IVF תגובות טובות אך הריון לא הושג. ללא בעלי חיים. וזהווו .שבת שלום והצלחה לכולםםםם
|

מיתפקדת=מתפקדת

מיתפקדת גם
בת 46 .ללא ילדים נסיעה עיםד"ר קלדרון סיבוב ראשון כשל סיבוב שני הושג הריון עכשיו בשבעו 20 (ליפעמים נידמה שאני בתוך חלום) לאחר טיפול IVF תגובות טובות אך הריון לא הושג. ללא בעלי חיים. וזהווו .שבת שלום והצלחה לכולםםםם
|
מיתפקדת=מתפקדת

מצב
הנושא נעול.
למעלה