מקום 6 בגלגל"צ

../images/Emo2.gifמקום 6 בגלגל"צ../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif../images/Emo66.gif

כולכם ישנייםם!!!
זה לא נקלט מקוםן 6 ירדנו 4 מקומות איך יכול להיות כולם ישנים בהקיץ איך ירדנו ככהה איךךך?????חייבים אבל חייבים להפציץ בהצבעות אי אישית הצבעתי המון השבוע אז כולם יכולים.
ואל תסמנו כן כי זה לא עוזר תצביעוו מי שראה ציוידיואו עם הראל באתר ראה איך הוא היה מאושר שהוא מקום שני אז תחשבו עליו ותצביעו.
שבוע הבא מקום ראשון שמעתתם....!!!!!!!!!!!!!!!
באתר- http://www.glgltz.co.il ובטלפון 88-22-33 - 1212 התכנית "בחירות" גלגלצ תבקשו בטלמסר את השיר של הראל - לא מכירים אותך הטלמסר - 037653597

אלינה מ

New member
כן ראיתי!!

/tapuzforum/images/emo46.gif תמיד מפציצה אבל זה לא עוזר צריך להמשיך עוד ועודדדד!

לא יכול להיות ../images/Emo2.gif

חייבים לעשות מםגש צ'אט ולהפציץ בהצבעות!!!!!!!!!!! אי אפשר להרדם כך שוב.. אני אישית הצבעתי המון השבוע!! גם במסגרת ההצבעות לנינט אני כמובן מצביעה גם למויאל, וגם סתם ככה במהלך השבוע!!! איפב כולם????? עוד היום צריך לקבוע יום להצבעות!!! ולהצביע המוןןןן!!!!!!!1 שבוע הבא מקום ראשון!!!!!!!!!!!!!1

bratz girl

New member
אוף,אוף,אוף

אני בהלם אבל אני לא יכולה לכעוס על אף אחד השובע לא הייתי בבית בכלל,כלומר כל השובע בבסיס הצבעתי רק איזה 10 פעמים בטלפון ולא מעבר אז אני לוקחת גם על עצמי את האשמה!

יש לי שאלה מתבקשת..

במצעד של גלגל"צ היום- זה היה השיר הרגיל שכולם שומעים או המתוקן?

למעלה