רוצה להיות אסרטיבית

crema2

New member
../images/Emo196.gifרוצה להיות אסרטיבית../images/Emo196.gif

אני יודעת שחלר מהפורום כבר מותש ממני בקשר לתחנת הדלק האהובה שלי , אני צריכה תמיכה נפשית כרגע לא טוב לי בכלל. כזכור סיפרתי לכם שאני חזרתי לתחנת הדלק שלי אחרי שפוטרתי ברצף כל 9 חודשים וחזרתי כל 3 חודשים. חלק מהעובדים כן קיבלו ותק בתחנה , אפילו האחרון שהציע לו המנהל סירב לו כי יש לו תוכניות-טיסה לחו"ל. וזה כל כך כואב , צובט לי את הלב. במהלך שלושה החודשים שלי בבית יצא לי להתכתב בפייסבוק עם שני העובדים :אחד ותיק שפורש ביום א שהמנהל הציע לו קביעות (עובד אוניברסלי אחראי משמרת ) והשני עובד שגם פוטר אחרי 9 חודשים והוא גם היה עובד ממש טוב ואיכותי רק שפוטר כי יצא לו 3 פעמים משום מה לשים דלק לא נכון לרכב , ואני סבורה ביחד עם העובד שאילולא הטעויות האלה גם הוא היה נישאר. עכשיו סיפרתי לעובד לשעבר שאני מתכוונת לחזור להילחם על רצוני להיות אחמשית והוא דיכא לי את הרצון בניגוד לחבר שלו זה שמסיים את הקביעות בימים האחרונים, שפשוט אומר לי לא לוותר למנהל להתעקש להיות אחמשית בכל מקרה-סיכוי היחיד שלי לקבל קביעות בתחנה שאני כל כך מאחלת לעצמי. לפני כמה דקות דיברנו והוא סיפר שהוא דיבר עם המנהל וזרק לו שאני רוצה להיות אחראית משמרת . העובד הזה התחיל לעבוד ליד התחנה ומדי פעם הוא קופץ להגיד שלום ץ "אמרתי לך שלא תהייה אחראית משמרת? דיברתי עם המנהל והוא אמר שבנות לא יכולות להיות אחמשיות רק מתגברות". באותו הרגע הדמעות הציפו אותי הלב צבט ולא היה לי חשק לדבר איתו, למה הוא בכלל מתערב?! היום עבדתי עד 8 בערב ונשארתי עד 10 כדי לספור מוצרים יחד עם העובד שיעזוב בתחילת שבוע הבא. ואז שהגעתי הביתה העובד לשעבר פשוט הרס לי את התקווה . אני רוצה לציין שהעובדים הנוכחים כמו שאומר העובד הותיק שתיכף יעזוב שהם "עובדי בלאי". אחד רק עובד שבועיים, נתנו לו אתמול להיות אחראי משמרת והוא עשה קוקטייל-שם דלק לא נכון וכנראה יפטרו אותו ואם לא זה בגלל שאין לו מחליף כרגע (מתלמד חדש). בדיוק שמעתי את השיחה בין העובד למנהל גם עם עובד חדש יחסית שחש עצמו . הוא מרשה לעצמו לא לעבוד שבת למרות שרשום בטענה שהוא יודע שהוא מציאה והמנהל לא יותר עליו . לדעתי זה לא נכון בכלל . אם אתה אחראי משמרת בזה אתה שונה ממני , וכמו שאמר המנהל הוא לא צריך בתחנה חצי בן אדם. אני סבורה שזה רק עניין של זמן עד שהמנהל יוסיף עובדים ויפטר גם אותו. אני יודעת שהמנהל חסר לו עובדים \\אחמשים טובים כאלה שלא זורקים זין . אז מה אם היו שודים בתחנה כולם היו במשמרת לילה ובנות במילא לא יעבדו בשעות האלה. עבדתי בתחנה אחרת שם אין דבר כזה מתדלק אחד +עובד בחנות אלא מוכרנית שעובדת לבד עד 10 שזה יותר מסוכן לעבוד לבד. העובד טוען שאם אני יעבוד לבד כמתדלקת בשבת ננח, יבוא איזה שודד או בן אדם אלים ידרוש ממני לפתוח את הכספת ויהיה אלים וזה מה שהמנל לא ירצה שיקרה שהוא פחדן. אני לא יודעת מה עוד העובד הזה אמר אבל גם לפני שדיבר איתו הוא אמר לי שהוא בספק אם המנהל יתן לי להיות אחראית משמרת, כי מה הטעם באחראית משמרת שלא ולה לעבוד לבד משמרת צהריים (אני מדברת גם על יום חול) בין השעה 6-8 כי מסוכן לבת לעבוד יותר מבן. אני חושבת שנשארה לי תקוה ממש קטנה שאני הולכת לבקש מהמנהל שיתן לי צאנס להיות אחראית משמרת רק' בימיי חול משמרת בוקר. אני יודע שזה המוצא האחרון שלי , אסור לו לסרב לי אני סבורה שאם אני יעבדו לפחות בבוקר בתור אחראית משמרת ויהיה לו בעוית עם שבתות ולא יהיה לו מחליף הוא אולי יתן לי לעבוד מדי פעם גם במשמרות בסופי שבוע-אני נורא מקווה. לפני כחצי שנה אולי יותר היו 2 בנות תחנה שעבדו בחנות משמרת לילה שזה באמת מסוכן עם בן מתדלק בחוץ . תקופה של חוד היא הייתה עובדת לילות אח"כ החליטו שלא ולמרות זאת גם העובדת אחרת מדי פעם עבדה בלילות וזה כל כך לא פייר , באמת שלא. אני כל כך רציתי להילחם על החלום שלי לבקש ממנו לתת צאנס ועכשיו שהעובד מצהיר "אמרתי לך" הביטחון העצמי שלי כה נמוך . מה גם שהמנהל הציב אותי אתמול ללמד מתלמדת איך לעבוד ומכייון שאני בעצמי חזרתי יום לפניה והייתה צריכה להסתגל שוב ללחוץ לעבודה אחרי נתק של שלושה חודשים התאכזבתי שוב אחרי שעתיים המנהל העביר אותה לעובד החפפן שלא רוצה לעבוד שבת כי קשה לו-הוא יוצא לבלות בסופי שבוע ולא בנוי לזה כרגע. אני הבנתי שכנראה הייתי חסרת ביטחון וקצת לחוצה . הוא אמר ככה : "אני העברתי את האחריות שלך ללמד את המתדלמת אני רואה שהיא מפריעה לך לעבוד , אני רוצה שתתרכזי" אני מה זה הייתי עצובה כי אז שהוא מתן לי את האפשרות ללמד משיהי כל כך שימח אותי שסומכים עלי ושוב הרגשה שאני לא טובה בזה שאני לא מרוכזת , שאני עלולה להטעות. גם בתחנה אחרת המנהל הקודם פיטר אותי בטענה שאני מתקשה בעבודה בלי לתת צאנס אמיתי אני מתארת לעצמי שאולי המנהל לא ירצה שאחיה אחראית משמרת מעבר לסיבה הביטחונית -חוסר הביטחון העצי וחוסר הריכוז -קורה לי באמת לפעמים אבל מעולם לא עשיתי טעות חמורה בעבודה כמו קוקטייל. איך אוכל לבקש את זה ממנו כשאני יודעת מהי התשובה-לא. ואני חושבת שלא רק אני מפסידה גם המנהל כאילו חסר לו אחמש אז למה לא לתת למישהי שממש רוצה את זה. אני שבורה לרסיסים לגמרי.. האם יש דרך שאוכל לשכנע את המנהל? אני בטוחה שהוא מבין שאני לא פראיירית ושאני רוצה את זה בעיקר בגלל הקביעות כי מה פתאום לפתע בא לי להיות אחראית משמרת שזה עוד עבודה על הראש. אני מתארת לעצמי שאם זאת הייתה בחורה אחרת אסרטיבית ממני היא הייתה מקבלת את רצונה ואני לא. אני חוששת שזה שהוא ימנע ממני להיות אחראית משמרת יפגע תפקוד שלי בעתיד במקום אחר . אני רוצה להרגיש חשובה , זה כל כך חשוב לי . הוא חייב להסכים לתת לי צאנס אחרת אני יעבוד בלי מצב רוח בכלל. אני לא רוצה שיעפו אותי עוד כמה חודשים , להיפך אני רוצה להיות מהעובדים האלה שמחפשים אותם בנרות. אני ממש מתוסכלת

למעלה