משטרת המחשבות, חייבת לעשות חיפוש בראשי

אושRתי

New member
../images/Emo196.gifמשטרת המחשבות, חייבת לעשות חיפוש בראשי

פינה חדשה בפורום(משטרת המחשבות
), מידי פעם אני יעלה לכאן שיר שאותו ננתח, הפעם בחרתי בשיר כל השבוע מרגיש כמו שבת
על מה מדבר השיר ?
איזו שורה בשיר אתם אוהבים במיוחד לאיזו שורה אתם מתחברים במיוחד?
מה דעתכם על הביצוע האם השיר הוא בין המועדפים עליכם באלבום?
נניח והייתם צריכים לביים קליפ לשיר. כיצד הוא יראה (מעבר לקליפ במצעד)?
צרפו תמונה שמתארת בית/פזמון מהשיר..
מה הייתם משנים בשיר הייתם רוצים שיהיה לשיר שם אחר מבצע אחר לחן אחר:
שאלת בונוס(בהשראת הדר מגלגלצ) אם בעז מרגיש כל השבוע כמו שבת, איך הוא מריש בשבת ?
אם יש לכם עוד מה לומר על השיר - אתם יותר ממוזמנים.
מזכירה לכם להצביע לקליפ של השיר במבוקשים בערוץ 24
אם עוד לא ראיתם את הקליפ אפשר כאן.

UNconnection

New member
כהמכ"ש ../images/Emo23.gif

על מה מדבר השיר ? אני חושבת שבגדול השיר מדבר על אדישות או פסיביות שהוא נכנס אליה. מצד שני, האדישות הזו היא רק מבחוץ. הוא לא הפסיק להתייחס לדברים, הוא לא מפסיק לחשוב [מה שלפעמים מסוכן "משטרת המחשבות חייבת לעשות חיפוש בראשי"] וכל הזמן חושב מה הוא יכל לעשות אחרת. איזו שורה בשיר אתם אוהבים במיוחד לאיזו שורה אתם מתחברים במיוחד?"משטרת המחשבות חייבת לעשות חיפוש בראשי". אני תמיד חושבת יותר מדי, וזה מסוכן. מה דעתכם על הביצוע האם השיר הוא בין המועדפים עליכם באלבום? אני נורא אוהבת את השיר והביצוע. אני לא יכולה להגיד מהם השירים המועדפים עליי באלבום, לכל שיר אני מתחברת באופן שונה. נניח והייתם צריכים לביים קליפ לשיר. כיצד הוא יראה (מעבר לקליפ במצעד)? וואלה אין לי שמץ. צרפו תמונה שמתארת בית/פזמון מהשיר.. מה הייתם משנים בשיר הייתם רוצים שיהיה לשיר שם אחר מבצע אחר לחן אחר: אולי "לא אכפת"... לא יודעת. אני חושבת שהכל מתאים. שאלת בונוס(בהשראת הדר מגלגלצ) אם בעז מרגיש כל השבוע כמו שבת, איך הוא מרגיש בשבת ? חחחח..הוא מרגיש בשבת כמו כל השבוע. סתם נו,אני לא מקורית.

ZoHaRoT

New member
אני :]

על מה מדבר השיר ? על יומיום, ואולי גם צביעות של אנשים... איזו שורה בשיר אתם אוהבים במיוחד לאיזו שורה אתם מתחברים במיוחד? "לא מוצא מילים" מה דעתכם על הביצוע האם השיר הוא בין המועדפים עליכם באלבום? ביצוע מצויין, לא יודעת אם הוא בין המועדפים עלי... נניח והייתם צריכים לביים קליפ לשיר. כיצד הוא יראה (מעבר לקליפ במצעד)? אין לי מושג צרפו תמונה שמתארת בית/פזמון מהשיר.. - מה הייתם משנים בשיר הייתם רוצים שיהיה לשיר שם אחר מבצע אחר לחן אחר: לא שאלת בונוס(בהשראת הדר מגלגלצ) אם בעז מרגיש כל השבוע כמו שבת, איך הוא מריש בשבת ? הוא אומר כל השבוע, שזה בעצם כולל את שבת. אז כל הזמן הוא מרגיש כמו שבת, גם בשבת.

שאלון כיפי!

על מה מדבר השיר? התכוונת על מה *לדעתנו* מדבר השיר. ולדעתי השיר מדבר על פאסיביות, אדישות וכיסוי על בעיות.... איזו שורה בשיר אתם אוהבים במיוחד לאיזו שורה אתם מתחברים במיוחד? משטרת המחשבות חייבת לעשות חיפוש בראשי. וגם- לא מוצא מילים כוכב סרטים אילמים. מה דעתכם על הביצוע האם השיר הוא בין המועדפים עליכם באלבום? ביצוע מעולה, הפסנתר במיוחד.... והוא אכן בין המועדפים עליי באלבום. נניח והייתם צריכים לביים קליפ לשיר. כיצד הוא יראה (מעבר לקליפ במצעד)? צרפו תמונה שמתארת בית/פזמון מהשיר.. לא חשבתי על תמונות קשורות.... מה הייתם משנים בשיר הייתם רוצים שיהיה לשיר שם אחר מבצע אחר לחן אחר: שם קצר יותר... הלחן מגניב אז לא לשנות אותו, מבצע.... אולי בנוסף לבעז, לא אכפת לי שיעשו קאברים לשיר. שאלת בונוס(בהשראת הדר מגלגלצ) אם בעז מרגיש כל השבוע כמו שבת, איך הוא מרגיש בשבת? השאלה שלה לא משהו.

למעלה