התפקדות חודשית

hodaya96

New member
מזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

שיהיה לך מחרמולדת שחר (
) עד 120 אושר, עושר, כושר
הצלחה ובריאות

Ayelet 363

New member
המון מזל טוב!!

שתגיעי ל120 ושתגשימי עם כל משאלותייך! יום הולדת שמח!

shaharEB

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

שם: שחר גיל: עוד 17 ימים אני אהיה בת 15 =] תאריך לידה: 8\18 אזור מגורים:ראשל"צ תוכניות לחודש אוגוסט: לעשות ספורט,מתמטיקה -ולקרוא את גן הקיץ
שיר החודש: אמ..נראלי careless whisper ציטוט החודש: רב שנלקח ;אך רב נותר;אף שאיננו עוד הכוח אשר הפך אי-אז שמיים וארץ , אשר הננו - הננו ,הבלתי-נכנעים!טטיאנה ואלכסנדר
פדיחת החודש: אמ...?
משפט החודש: זה לא כמו ציטוט?.. אין חח מסר לאומה: הייייייייי
למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: בסדר כזה =] טיפלה משעמם אבל בסדר =] תמונה: =>>>>>

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifהתפקדות (חשבתי שסיימתי עם זה)

(אח שלי התגייס אתמול זה התפקיד שלו להתפקד עכשיו חח) שם: יערה גיל: 22 (טוב נו.. 23 היום...
) תאריך לידה: 02.08.87 אזור מגורים: השרון תוכניות לחודש אוגוסט: לסיים עם המבחניםםםם שיר החודש: כל הפסקול של אקליפס משפט החודש: "את רוצה חגורה עם זה?" למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: אין חופש

Ayelet 363

New member
מתפקדת

שם: איילת גיל: 17 (כמעט 18). תאריך לידה: 17.9.1992 אזור מגורים: חיפה תוכניות לחודש אוגוסט: לימוד נהיגה, מקווה שיהיה לי זמן וכוח למעט לימוד איטלקית, לקרוא כמה שיותר. שיר החודש: אחד? שמעתי החודש הרבה שירים של גלי, וקשה לי לבחור. ציטוט החודש: הייתי עם חברות בכניסה לקניון, ויצאה ממנו חברה כלשהי. מישהו ממנה צעק: "מה? מה? מה? מה? מה?" ואחותי צרחה לעברם "תפוח אדמה!". פדיחת החודש: הממ... טעויות בשיעורי נהיגה. משפט החודש: אין. מסר לאומה: הלוואי והיה לי. למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: יש לי זמן פנוי עד לצבא. כרגע- אני משתדלת לנצל אותו כמה שיותר, וזה טוב. תמונה: אין.

ספירצי69

New member
מתפקדת!../images/Emo195.gif

שם: ספ\ספיר\פיר...
גיל:16 כמעטP: תאריך לידה:25/8/94 אזור מגורים:ראשל"צ תוכניות לחודש אוגוסט: יומולדתD:, נסיעות, לישווון, ועוד ועוד... שיר החודש:paramore_ crushcrushcrush ציטוט החודש:-- פדיחת החודש:-- משפט החודש:-- מסר לאומה: ערפדים זה דבר ממכר, מאוד ממכר!!
למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: קסום ביותרD: החופש הכי מנוצל שלי עד עכשיו:) תמונה:

TwilightFan

New member
קצת באיחור אבל בכל זאת...

מתפקדת
שם: יעל גיל: 16 תאריך לידה: 30.05.1994 אזור מגורים: רחובות תוכניות לחודש אוגוסט: שלושה ימים בטבריה (לא בדיוק תכנון, חזרתי לפני שעה,
), לראות מלא סרטים!! (זוהי סדום, שרק, סטפ אפ ועוד...) להשתגע עם החברות... שיר החודש: אייל גולן - מפה לשם ציטוט החודש: "I want hit, I want romance, I want to feel like a freaking lady" מרדית' גריי, מהאנטומיה של גריי (עונה 3) פשוט חורשים על הטריילר של העונה הזאת בהוט 3, ואני חרשתי על הערוץ הזה כשהיינו בטבריה פדיחת החודש: היינו בסינמה סיטי בסרט תלת מימד, ובפרסומות הבנתי שהמשקפיים שלי לא טובים אז רציתי ללכת להחליף אותם, אז ירדתי למטה וחיפשתי את הדלת יציאה ולא מצאתי, כי יש שם מלא דלתות של יציאות חירום וכאלה.. בקיצור, כולם הסתכלו עליי מלמעלה (תרתי משמע..) וצעקו לי שהדלת מאחוריי, בושות
משפט החודש:
זה לא כמו ציטוט החודש?
מסר לאומה: תראו יותר סדרות
למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: כיף בטירוף
תמונה: כבר צירפתי בשאלון ההוא, אבל שיהיה
וסתם שאלה: לא הולך להיות סכמ"שים בפורום?

פנדורה5

New member
התפקדות ראשונה

שם: טליה. גיל: 16. אזור מגורים: כפר-סבא. תוכניות לחודש אוגוסט: להתכונן לבית הספר. (איזה כיף שלא קיבלתי שיעורים). שיר החודש: אין. ציטוט החודש: אין. פדיחת החודש:תוך כדי שינה התהפכתי על החתולה שלי שישנה איתי על המיטה. (היא כבר הייתה צריכה ללמוד). משפט החודש: I'm see it as an invitation, מהפרק בראשון של יומני הערפד. מסר לאומה: אין. למי שיש חופש>>איך החופש עד עכשיו: בסדר, לא הייתי מתנגדת לזרוק את אח שלי כפיתיון לדיימון ואז לא להציל אותו. תמונה: אין.

למעלה