התפקדות חודשית

../images/Emo195.gifהתפקדות חודשית../images/Emo195.gif

שם: גיל: תאריך לידה: אזור מגורים: תוכניות לחודש אוגוסט: שיר החודש: ציטוט החודש: פדיחת החודש: משפט החודש: מסר לאומה: למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: תמונה:

lilith93

New member
מתפקדת

שם:אבישג גיל:17 תאריך לידה:14.8.93 אזור מגורים:מרכז תוכניות לחודש אוגוסט:יומולדת,עיצוב מכנס ג'ינס .. יש לי רעיון ממש מגניב שיר החודש:אין ציטוט החודש:never say never פדיחת החודש:... משפט החודש:מממ... אין לי ממש משפט מסר לאומה:תראו סטארגייט זו אחלה סדרה למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?:מעולה!! תמונה:תמונה שלי מתחילת החופש

Shiri from the block

Active member
אניייייייייי שם: שירן גיל: 23 טרי מהתנור תאריך לידה: 21.7 אזור מגורים: מעלה אדומים תוכניות לחודש אוגוסט: אילת עם המשפחה.. להמשיך לעבוד על הפרוייקט גמר במכללה.. שיר החודש: בעיקר שירים של אשלי טיסדייל Tell me lies, how do you love someone, its alright its ok וכריסטינה אגילרה ציטוט החודש: אממ לא יודעת פדיחת החודש: משפט החודש: מסר לאומה: יותר מידי שאלות חח למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: תמונה: סתם משהו שמצאתי בגוגל..

hodaya96

New member
מתפקדת...

שם:הודיה גיל:14 תאריך לידה:23.5.96 אזור מגורים:יהוד תוכניות לחודש אוגוסט:להשלים את חוברות הקיץ, ללכת ללונה פארק, לנסות לישון כמה שיותר (כי אחרי החודש הזה, יהיה לי 10 חודשים של חוסר שינה) שיר החודש:feeling good ציטוט החודש:אין פדיחת החודש:לא זוכרת משפט החודש:guys... i know kong fu מסר לאומה:תראו צ'אק! למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?:בסדר.. אני מניחה תמונה:

MY LAMPARD

New member
אניייי

שם:שלי גיל:17 בקרוב תאריך לידה:12.8 אזור מגורים:ר"ג תוכניות לחודש אוגוסט:יומהולדת וליווי חברות לגיוס
שיר החודש:74 75 ציטוט החודש:"תיירים מאופיינים בשיער בהיר וכובע" פדיחת החודש:שמו בטכס סיום סרטון שנראה כאילו אני וחברה שלי מתנשקות
משפט החודש:אין כמו חתול לבן!!! מסר לאומה:התחלתי לראות "אבודים" בגלל איאן סאמרהולדר נשארתי בגלל מתיו פוקס המדהים :) למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?:כיף אבל חם מאוד!!
תמונה:

MY LAMPARD

New member
הוא לא עושה לי את זה האמת...

הוא נראה טוב..אבל לא יודעת..מתיו פוקס הרג אותיייייייייייייייייי

morani871

New member
אני..

שם: מורן גיל: 22 תאריך לידה: 1.12.87 אזור מגורים: ראשל"צ תוכניות לחודש אוגוסט: לחפש עבודה חדשה, דחוף!!!! שיר החודש: Within Temptation - All I Need התחלתי לחרוש על השיר רק יומיים אבל עדיין
ציטוט החודש: פדיחת החודש: משפט החודש: מסר לאומה: למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: הלוואי... תמונה:

../images/Emo60.gifוואלה?!

אני מכירה אותם כבר הרבה זמן... להקה מעולה ;) באמת שיש בסדרה שירים טובים!!!

Karma Police3

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo79.gif התפקדות ראשונה ../images/Emo79.gif../images/Emo205.gif

שם: טל גיל: 15 תאריך לידה: 19.5 אזור מגורים: מרכז תוכניות לחודש אוגוסט: לסיים שיעורים בפיסיקה ומתמטיקה
, לקבל משכורת ולבזבז אותה
, ללמוד יש לי סימפטיה בפסנתר
שיר החודש: Blur - The Universal בחרישות שלא נגמרות
The Beatles - I Am The Walrus Florence & The Machine - Dog Days Are Over ציטוט החודש: --- פדיחת החודש: --- משפט החודש: --- מסר לאומה: אבא אתה חייב להפסיק לקנות בן&ג'ריס >< למי שיש חופש >>איך החופש עד עכשיו?: מנוצל עד הסוף
תמונה:
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

ליטל022

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif../images/Emo140.gif

שם:ליטל גיל: 18 תאריך לידה: 2.8 אזור מגורים: ת"א שיר החודש: alejandro lady gaga ציטוט החודש: LIFE GOES ON מסר לאומה: תנצלו כול רגע , ותראו יומני הערפד חח..
HAVE A NICE WEEK

morani871

New member
מזל טוב!!

מחר יש לך יומהולדת!!
ואני באמת מנצלת כל רגע

ליטל022

New member
../images/Emo51.gif

תודה רבה מאמי.. זה הכי חשבו להנות מהחיים.. איך קוראים לך מאמי?

למעלה