שרשור בריאות

בוליפלג

New member
ואגב, כדאי לסירוגין להחליף את

השימוש בין נורופן לאקמולי. יש לנורופן נטייה להשפיע על הקיבה לאורך זמן. (זו הייתה המלצת מספר רופאי ילדים עמהם התייעצתי
.

למה את מתכוונת בלסירוגין?

כי לי הרופא אמר שכדאי את אותה מחלה לגמור עם אותה תרופה... אם אין ברירה והחום עולה שוב, אפשר לערבב אבל רצוי להמנע מזה.

בוליפלג

New member
אם זהו שימוש של שבוע רצוף, אז להחליף באמצע..

ואם של 3 ימים, אז להחליף ממחלה למחלה..
נו את יודעת - יא אמא ל4
אותי את שואלת?!

הצילו- הפסקת נשימה עד הכחלה!

איתי בן שנתיים וכמה חודשים. ביום שישי עשינו ניתוח להוצאת שקדים+כפתורים. מיד אחרי הניתוח וקצת אחרי ההתאוששות הוא אכל מעדן (מותר רק דברים רכים כמו דני וגלידה). כנראה כאב לו אז התחיל לבכות ואז... לא נשם והתחיל להכחיל. כמובן שנבהלנו והאחיות הגיעו והפכו אותו וטפכו על הגב וחזר לנשום רק שזה מיד קרה שוב. אחרי כרבע שעה- שוב. זה קורה רק בבכי. הרופא לא ידע להגיד למה זה קרה כי התופעה הרי לא הייתה מוכרת לנו עד הניתוח אבל הוא טוען בתוקף שאין קשר. הייתי היום גם אצל רופא ילדים (שאני מאוד סומכת עליו) וגם הוא אמר שאין קשר- צירוף מקרים מטורף. הוא אמר שזה קורה בבכי וזה יכול להגיע עד לגיל 5. מה עושים? כלום. אלא אם כן איבד הכרה ואז מנשימים. לא לפחד (ממשששש) מישהו מכיר את התופעה? איך מתמודדים ולמה זה פרץ רק עכשיו? אולי כטראומה מהניתוח?

POOH*

New member
מכירה מקרוב...

האמצעי שלי עשה לנו את זה. אצלנו לא היה ניתוח אז אין לי מושג לגבי הקשר לניתוח. אבל הפסקות נשימה בבכי זה אכן תופעה מוכרת. ההמלצות היו אותו דבר לנו. לא להתרגש. לשים אותו במקום בטוח וזה יעבור לבד. זה נשמע נוראי אני יודעת אבל זה עזר. הוא היה מתחיל לבכות ולצרוח הייתי שמה אותו על המזרון ויוצאת מהחדר תוך שניה השתרר שקט [היה לי ברור שזה השלב של איבוד הכרה] ואז הוא שוב בכה. כמובן שהצצתי לראות שבאמת תוך שניה הוא חוזר לעצמו. התיאוריה היא שהפסקת הנשימה היא רצונית במידה מסויימת איבוד ההכרה כבר לא ולכן ברגע שהם מאבדים הכרה הם חוזרים לנשום כי כאן זה כבר אינסטינקט ולא רצון - ככה לפחות הסבירו לנו בזמנו] אצלנו זה עבד. אחרי שהתחלנו לנקוט במדיניות שתיארתי תוך זמן קצר התופעה הפסיקה. היום זה קורה רק כשהוא חוטף מכה חזקה ממשהו. אבל אצלנו זה התחיל בגיל חצי שנה בערך [כמובן שאז לא עזבתי אותו והלכתי] אז לא יודעת לומר לך לגבי למה התחיל אצלכם עכשיו. POOH

bichi23

New member
הילד שלי נפל..

לפני כחודשיים במדרגות, הוא כיום בן שנה ושמונה, והנזק הוא 6 מתוך 8 שיניים יצאו מהמקום (למעלה.הוא נשאר עם 2 טוחנות בלבד.) כרגע הוא מדבר יפה ובעל אוצר מילים עשיר (ילד ראשון אז אין לי ניסיון אבל לפי השוואות...) חששותיי הם: -שכן תהיה בעיה עם הדיבור בשלב מאוחר יותר מאחר והשיניים ממלאות תפקיד משמעותי בהגיית אותיות מסויימות - שהשיניים לא יגדלו או יגדלו בצורה לא נכונה (שזו בעיה קלה יחסית) - השפה העליונה שלו מתחילה להיכנס פנימה קצת (כמו זקן בלי שיניים..) וזה גם קצת מטריד.. - הוא התחיל לרייר ולהוציא לשון בצורה מדאיגה ולא נעימה (אולי זה לא קשור כי זה התחיל עכשיו אולי כן) הד"ר שניתח אותו אמר לי לא לדאוג נתן לי הפנייה לקלינאית תקשורת ואמר שיהיה בסדר. אני כן דואגת. אשמח לשמוע חוות דעתכן/ם לגבי מה שציינתי אם חס וחלילה התנסיתן במשהו דומה או סתם מידע כללי. (ולא, זה לא יחליף התייעצויות עם רופא אבל שאשמע גם אנשים שלא בהכרח "מומחים") תודה מראש, אמא צעירה ומודאגת.

light blue

New member
דרושה המלצה על רופא שיניים לילדים

ערב טוב לכולם ולכולן, לפני כמה ימים הייתי עם בני יובל בן ה-4 לבדיקה ראשונה אצל רופאת שיניים לילדים. מסתבר שלילדון יש 6 חורים והרופאה נתנה תוכנית טיפול שעולה יותר מ-3,000 ש"ח (כל סתימה 350-450 ש"ח לא כולל חומרי טשטוש, איטומים נוספים וכד'). אחרי השוק שחטפתי הבנתי שעדיף להיות אופרטיבי ולחפש רופא שיניים קצת יותר זול. אנחנו גרים בת"א אבל לא אכפת לי לנסוע גם 45 דקות לראש העין, כפר סבא, רחובות ואפילו אשדוד - בשביל לא לקחת משכנתא. אם אתם מכירים רופאי שיניים לילדים טובים, שלוקחים מחירים שפויים ומטה אשמח להמלצות, מגדרה ועד חדרה. לא חייבים לפרסם את שמם כאן אם לא רוצים, אפשר גם להשאיר לי מסר. תודה אבא של יובל (שיש לו כבר משכנתא אחת על הראש)

light blue

New member
מאוחדת

קבענו תור אבל זה רק לעוד 3 שבועות, ועד שיתחילו שם בטיפולים יקח עוד כמה שבועות, ולכי תדעי מי הרופאים שם...

פלגיה

New member
זה סיכון שיש תמיד

כשמנסים לחסוך. הבחירה שלי היתה לשלם את האלפים וללכת לרופא שאני סומכת עליו. הבחירה של אחותי (מדובר על טיפול ב*כל* השיניים בהרדמה מלאה לילדה בת 3) היה לעשות את הטיפולים דרך הקופה, למרות הזמן ארוך בהמתנה ולמרות ה"לך תדע" (יש דרך לדעת, ויש אפשרויות לברר), כדי לחסוך בעלויות. זה עניין של שיקול דעת אישי של כל אחד.

mom2ia

New member
ממליצה בחום על רויטל ממדיטף

הם יושבים בקאנטרי של רמת אביב ג'. רויטל מדהימה. היא עשתה לעידו שלי דיקור (בגיל ארבעה חודשים) והברונכיט הספאסטית עברה פרחה לה. היא גם הומאופטית ובכל מקרה תדע להכווין אתכם לטיפול המתאים. בהצלחה. והנה משהו שקיבלתי מהם לא מזמן: http://www.refuot.co.il/article.php?id=53

אפשר לשאול מחירים?+ מישהי מכירה ד"ר אוברבאום

הומיאופת שיושב ברמה"ש? - הומלץ לי עליו ע"י חברה אלא שהמחיר: 1250 ש"ח לפגישה ראשונה!!!!!

ד פ נ א

New member
../images/Emo2.gif

ההומאופטית שלי לוקחת לפגישה ראשונה 550 ש"ח, ולכל פגישה נוספת 280 ש"ח. אם את רוצה, שלחי לי מסר.

תודה רבה!

נראה מבטיח. בדיוק מה שחיפשתי - שילוב של רפואה קונבציונלית ומשלימה עם התמחות בילדים! גם עושים רושם מצוין בטלפון. נחזיק אצבעות שיצליח!

למעלה