לוח מתאמנים וסטאז'רים

liraz168

New member
מחפשת סופרויז'ן

שלום:) מישהו יודע איך אני יכולה ליצור קשר עם מאמן מוסמך ומנוסה שיכול לסייע בהתלבטויות וקבלת החלטות? אין לי אפשרות לקבל זאת במקום שבו למדתי ואני מחפשת מאמן חיצוני. איך זה עובד בדר"כ?? תודה רבה ויום טוב:)

ישראלהס

New member
אימון אישי ע"י בוגר מכון אדלר

בוגר מכון אדלר באימון אישי (בשלב ההתמחות) מחפש מתאמנים מאזור חיפה, קריות, עמקים. האימון מוזל לפרטים נא לפנות למייל [email protected]

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
סופרוויז'ן

לירז היקרה, מאמנים רבים מציעים הדרכה (סופרוויז'ן), ויש גם מקומות בהם מכשירים מאמנים להדרכה, ותוכלי להעזר בהם. תוכלי גם לחפש בגוגל הדרכת מאמנים או סופרוויז'ן למאמנים. הדרכה יכולה להתבצע באופן חד פעמי או ספורדי לפי הצורך, או במתכונת קבועה (בדרך כלל מספיק פעם בשבועיים). כמו כן הדרכה יכולה להיות קבוצתית - באופן זה מקבלים מגוון דיעות וכיוונים על המקרה שאת מתלבטת בו. בהדרכה אישית יש יותר מקום ללכת לעומק לברר כיצד את פועלת ומאמנת ומה מניע ומשפיע עלייך.

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
../images/Emo193.gifלוח מתאמנים וסטאז'רים../images/Emo22.gif

שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם.
למאמנים המחפשים מדריכים (סופרוויז'ן).
להצעות ובקשות אימון בברטר מודעות של מאמנים והודעות על סדנאות יש להפנות ללוחות הפורום וללוח האירועים (הקישור נמצא בשורה הכחולה למעלה).

דליה122

New member
אימון אישי מוזל

מסיימת לימודי אימון במכון כאריזמה מכללת אחוה מחפשת מתאמן/ת לפני קבלת ההסמכה, בתשלום מוזל אימון פנ"מ וטלפוני. אשמח לקבל פניות למייל [email protected]

גיא Myfoot

New member
מאמנת אישית מתחילה

מאמנת אישית מוסמכת מתחילה, בוגרת מכללת גומא, גובה מחיר מוזל לפרטים: 052-3415143 תודה, נעמית לוי

לילו99

New member
מחפשת מאמן

שלום רב, אני נמצאת בצומת מאוד קריטי בחיי, ובמצב נפשי מאוד רגיש לאור בעיות פוריות ממושכות וחיפוש עצמי בתחום הקריירה (שבתי לישראל כתוצאה מהטיפולים). אני לא כל כך יודעת איך להתחיל לחפש מאמן שיתאים לי וקצת מפחדת מהעלויות הגבוהות הכרוכות בכך. כמו כן, אני אמנם מאוד מאמינה בכלי אך חוויתי חוויה של אימון לא מוצלח שהוביל להרבה תסכול ואני מבקשת לעצמי חוויה מתקנת. מחפשת מאמן מאוד יצירתי, עם יכולת לחשוב מחוץ לקופסא ולא מישהו שעובד עם שיטות מובנות שמטרתן לדרג את שביעות הרצון שלי וללמד אותי מהם הסקילז שלי.. אשמח לקבל המלצות על מאמנים כמו גם עיצות לבחירת המאמן המתאים לי. תודה

למעלה