האחד- פרקים 126-127

../images/Emo192.gifהאחד- פרקים 126-127../images/Emo192.gif

שרשור לפרק של אתמול ולפרק של היום בערב
מיד אני אכתוב סיכום קצר ואת פרק 127 אני אשלים מחר כמו רוב הצופים
תגיבו, חבר'ס

פרק מצחיק בעיקר../images/Emo6.gif

נקרעתי מצחוק בסוף הפרק עם "הרקדנית"
איך מוסטפה חשב שזו רקדנית ואז הם קלטו שזה גבר
ובכלל נקרעתי כשהוא אמר שמוחמד חתיך ולטיפה קינאה
!!! איזה צחוקים בסאן קריסטובן
ועם זאת, יש את מל ושאנדה בע"מ
מתוקים
איך שאנדה כל הזמן הזהיר את מל מגניבות ובסוף נסע איתה
למרות ששאנדה היה יכול לאחר לעבודה, היו יכולים לשדוד את מל אם הייתה לבד, בכל זאת זה פעם ראשונה שהיא נוסעת באוטובוס לבד, עם כל דברי הערך שיש לה. שמחתי ששאנדה נסע איתה
דלווה גם חמודה
כשלאונידס, לוקאס ומאיזה דיברו לגבי מה הם יעשו ושהיא תחזור, איך היא אמרה בלבה שהם לא מכירים את מל. וזה נכון לגמרי... כי גם אם יחסר למל ושאנדה כסף, היא לא תחזור הביתה! היא תחזור רק אם היא ושאנדה יפרדו(רק אם! שזה לא יקרה
). וזה בעיקרון מה שאני זוכר מהפרק
מחר אולי ייצא לי סיכום די גדול כי אני אכתוב מיד אחרי שאני אראה בערב את פרק 127

LIAH1

New member
אויייי ../images/Emo6.gif זה באמת היה קורע...

חחחחחחחחח הם כאלה תמימים בכל הנוגע למה שהולך במדינה שהיא לא מוסלמית... העיקר נופל להם האסימון בסוף
קצת ניבהלתי עם כל הכסף הזה שדלווה נתנה למל
כאילו, מבחינת נגיד גנבות וכאלה... מזל שהיא חזרה איתה הביתה במונית
אחרת מי יודע אם היה נישאר לה משהו ביד אחרי נסיעה באוטובוס עם כזה סכום
תכף משלימה בשידור של 11:20 את פרק 127

LIAH1

New member
תכף מגיבה על הפרק... ../images/Emo152.gif

היה חביביישן בהחלט...
מל ושאנדה...

LIAH1

New member
Up../images/Emo105.gif לצופים של 23:20

צפייה נעימה
מיד סיכומיישן לפרק 126
וכמובן מחר תמונות לסופ"ש אחרי ההשלמיישן של הבוקר

LIAH1

New member
פרק 126 ../images/Emo26.gif

איזה דיליי בתגובה - אני מקווה שאני אזכור כמה שיותר מהפרק שראיתי אחה"צ
מה שבטוח - חוזרים לשיגרת התגובות
איזה 3 פרקים יצא שלא הגבתי פרה נאדה... חחחחח מה שקורה עם מל ושאנדה עכשיו זה פשוט מקסים
היא מדהימה והוא בכלל משגע חבל"ז - מה שהופך אותם לזוג הכי אטרקטיבי ומושך בעלילת האחד בימים אלו... אהבתי לראות איך דלווה מתייחסת אליה כ"כ אחרת מאשר ההורים שלה וסבא שלה שכ"כ אטומים לצורך העניין. אם הביתה הותיקה היא זו שמכירה את הצעירונת הזו ב-א-מ-ת הכי טוב שיש, הקשר ביניהן מקסים וחיובי כ"כ - ואין ספק כי העזרה שלה למל שווה כ"כ הרבה יותר מכל מה שההורים שלה ינסו לעשות. איזה פספוס של חינוך, של יחס לילדים, של שמירה על הבית החם, של הכל... העיקר מל מצאה את שלה בזרועות שאנדה - ונקווה שזה ימשיך כך - שכן אחרת ראינו אותה נוהגת לא ממש בחוכמה כאשר משהו לא מסתדר לה טוב, בהחלט מדאיג
הפסטיבל אצל דונה ג'ורה היה מדליק חבל"ז
כל מילה שניה שלה זה ה"קה ברינקייטה נאאאאוו" חחחחח קורעת כזו... אהבתי את איך שהיא הפרידה בין קארלה ובטה הסתומות האלה שחייבות ללכת מכות בכל הזדמנות
וואלק מי שמתעסק עם דונה ג'ורה חוטף - ואין מנוס
היה משעשע לראות הכל, במיוחד איך המוסלמים שלנו מסתכלים בקינאה רבה דרך החלון - מתים להצטרף, אבל לא יכולים כמובן עקב החוקים הנוקשים שהם כ"כ מתעקשים להמציא לעצמם
אויייי ח'דישה הזאתי מעצבנת אותי לאללה כבררר
קרציה... עוד בסוף יקרה שמי שיהרוס את הגירושים המיוחלים האלה - זו הקרציונת הזו בעצמה
למה ז'אדי לא מסבירה לה אחת ולתמיד?! למה היא נותנת לה להמשיך עם השטויות ריקו אינשללללה שלה?! אוף - מה זה נודניקית שזה משהו... ועיצבן אותי הקטע של התכשיט הזה היום חבל"ז... ומאכזב אותי שז'אדי לא אמיתית איתה בקטע הזה עד הסוף - ונותנת לה לשחק ככה... מה גם, שזה מתחיל מוי לעצבן את ראנייה
והסתומה הזו לא מבינה שאם היא מטרפדת לז'אדי היא רק הורסת לעצמה - אה סי קה... אני מקווה שהיא לא תעשה איזו שטות
אוי עדנה הזאת... איך היא רדפה אחרי המונית של אלביירי חחחח כזו אהבלה - אפילו מרדף פשוט במרכז העיר היא לא יודעת לעשות
מרוב שהיא ניצמדה לו למונית - ההוא כבר עלה עליה וגילה לבעלה חחחח באסה
אני מתה שהיא תגלה על המשובטיטו שלנו כבר... מושכים את זה לאללה, כבר פרק 126 ואפ'חד עוד לא ראה את לאו... מתה שזה יקרה כבר, ואני כ"כ סקרנית איך זה יהיה... מה שבטוח - היא משעשעת עם החשדות שלה שהוא בוגד בה
איזו חיה בסרט הזקיינל'ה הזאת שזה משהו... כמה דברים בנוגע לפרקים שלא יצא לי להגיב
אהבתי את איך שסמירה יצאה מהקטע של הבדיקות אצל הרופאת נשים
לטיפה שיחקה אותה חבל"ז עם איך שהיא יצאה לעזרתה בסצינת ההתעלפות בסלון חחח היה גדול
כל הכבוד לה על הפירגון הזה לבת שלה, היא אחלה בנאדם ואישה ואמא מקסימה הלטיפה הזו - סה"כ...
מפגש לוקאסשסשס\ז'אדי היה חבל"ז באותו פרק של הארוחה אצל מסעוד
וואיי וואיי כמה כימיה ואש באויר יש אצל 2 אלה... מחשמל חבל"ז - ועושה חשק שיהיה עוד ועוד משהו איתם, במיוחד סצינות משותפות של מבטים, מוסיקה ברקע כ"כ מושלמת בשבילם, וכמובן התקווה הזו של אוטוטו האיחודיישן המיוחל אחרי כ"כ הרבה שנים... זוג מקסים
פרקים יפים לאללה היו השבוע... מחכה לראות את 127 מחר בבוקר
טלנובלה מ-ד-ה-י-מ-ה כ"כ

בדיוק רציתי להזכיר

את קטע לטיפה וסמירה שהיה מדהים, לראות שלמרות עיניי הדת והכל, הבת שלה קודמת לכל עבור לטיפה
וז'אדי ולוקאס, פשוט מדהימים יחד
בשילוב הגירסה האנגלית לשיר שלהם בכלל
רק חבל על המסעוד הזה, דייי שיפסיק לדגא את האוירה
בשביל זה יש לו אישה שניה|ה| קדישה הרגה אותי בדבר אחד במסיבה, על הניסיון להצמיד את לובאטו לנזירה, מה עשה הבחור לכזו מכה
ולא כול הגברים יסכימו לאישה שניה

LIAH1

New member
נכון... ואני מעריכה אותה מאוד

ע"כ... את לטיפה אני הרבה פעמים לא סובלת חחחח כאילו, בכל הנוגע אליה עם ז'אדי... אבל עם סמירה זה מדהים
אוי מסעוד זה מכה
בחיי... וגם ח'דישה לא תורמת כן?! ניג'סית כזו... עוד בגללה הכל יטורפד - להרוג אותה מרוב קרציות יתר
וכן - חחחחחחחחחח קטעים איתה בארוחת ערב עם לובאטו\נזירה
זאתי שמה לעצמה למטרה להיות המשדכת הלאומית
היא כ"כ תמימה ולא מבינה מהחיים שלה כלום - שאין לה מושג מה זה "אישה שניה" אצל מישהו שהוא לא מוסלמי כמובן חחחחח כאילו, היא יודעת שהוא עם קרול... אז so
לא מזיז לה מי יודע מה

../images/Emo45.gifדלווה מכירה את מל יותר מהוריה..

לוקאס, מאיזה ולאונידס לא מכירים את מל בכלל
הם חושבים שמל באמת תחזור הביתה אם יחסר להם כסף
?! הם אוהבים ומל לא תשאיר את שאנדה לבד אם יחסר להם כסף! מאיזה באמת חושבת שהבת שלה כמוה
ומל ושאנדה בהחלט הזוג הכי מעניין כרגע בסדרה
"קה ברינקייטה נאווווווווווווווווווווווווו"
דונה ג'ורה
חולה על ה"ממש בדיחה" שלה
הפסטיבל היה מצחיק בהחלט
לפי דעתי, אלביירי היה צריך לספר לעדנה את האמת. הוא חייב למישהו לספר את האמת לגבי לאו, הוא לא יכול יותר לשמור את זה בבטן. באמת מעניין אם בפרק הבא הוא יספר לכומר את האמת. בכל זאת מדובר בכומר והוא יכול להתוודות בפניו והכומר לא יספר לאף אחד... גם אני משלים עוד 20 דקות
צפייה נעימה

LIAH1

New member
מאיזה אכן עוד לא מבינה...

עד כמה הבת שלה שונה בתכלית השוני ממנה
מעניין אם ומתי יפול לה האסימון... מה שבטוח - אני מניחה כי מל לא תוותר כ"כ מהר על אהבת חייה
חולה על דונה ג'ורה בחיי
היא עושה את הקטעים והטלקומדיה פה שחבל"ז... מתה על הסצינות איתה ועל הדמות הגנובה שלה חחחחח
אני מאמינה כי פדרה מטיליו יהיה זה שישמע את האמת לראשונה מפי דר' אלביירי... הוא ימצא בו את הבנאדם שישמור על הכל בסוד על בטוח - ע"כ אני מניחה שהוא יסמוך עליו בכדי לספר לו טודו

ג'ורה המגניבה../images/Emo66.gif

ברור שמל לא תוותר כ"כ מהר על אהבת חייה
מאיזה לא מכירה אותה בכלל אם חושבת שמל תחזור הביתה ותעזוב את אהוב ליבה כ"כ מהר. אם כך מאיזה חושבת, אז היא טועה ובגדול
אני גם חושב שהכומר ישמע את האמת לראשונה. למרות שעם הסדרה הזו אי אפשר לדעת
כבר כמה פעמים לאו עבר ליד אנשים שמכירים את לוקאס או עמד להיפגש עם אנשים שמכירים את לוקאס(איווצ'י למשל
). לא יכול להיות שכל הזמן אנשים שמכירים את לוקאס יהיו קרובים ללאו ולא יראו אותו, מתישהו הוא ייתקל במישהו או משהו כזה
דרך אגב, ראיינתי את סבתא שלי היום
וגם לעוד כמה דברים. העבודה כמעט גמורה! בגלל שהחצי השני יש לי מבן דוד שלי. התחלתי לכתוב במחשב וגם התכוננתי למבחן בתנ"ך שיש לי מחר. אני מת מעייפות

LIAH1

New member
וואיי... מברוק../images/Emo63.gif

אני מה זה אהבתי לעשות את העבודה הזו
חחחח זה נחמד...
מבחינת לשמוע
אני מאמינה שזה יהיה פדרה מטיליו... אבל מבחינת לראות?! אני מאמינה שז'אדי תהיה הראשונה שתראה את המשובט (יעני מאלו שמכירים את לוקאסשסש כמובן). זה הולך להיות משהו מצמרר חושים ניראה לי
חחחחח אני סקרנית חבל"ז

LIAH1

New member
לפני הסיכומיישן... לפני שאני אשכח

איך קוראים לשיר של לאו, משהו עם "זוכרת אותך מהעבר" ניראה לי... אוף - כן הספקתי לשכוח
ואיך קוראים לשיר של מל\שאנדה - לא של dido, אלא השני?
תודה... חחחח

LIAH1

New member
פרק 127 ../images/Emo26.gif

We gave it all for love
אחחחחח איזה זוג מדהים... אוף - ז'אדי כ"כ יפה, שזה כואב ממש... היא מדהימה ויש בה חושניות אדירה בשחקנית הזו, ובדמות בכלל, ובאופי שהיא מקרינה, ובסטייל הנשי שהיא משדרת, היה מ-ד-ה-י-ם איתה היום מכל בחינה שהיא... אם זה הריקודיישן המתגרה לנגד עיני מסעוד, ואם זה המפגשון הרומנטי\ספונטני עם לוקאסשסשס בדירת רווקים השנויה בחלוקת הזו שלו
ואם זה כמובן בכריזמה שהיא משדרת - כשהיא צ'כה לצאת מאיזו תסבוכת שהיא הכניסה ת'צמה אליה... אוי - למות מרוב אהבה חדמות הנשית הזו - שלא פלא שיש למסעוד כזו אובססיה אליה
היא ממכרת
איזה מסכנות לטיפה וזוריידי בחיי חחחחח לז'אדי אולי פחות אכפת מכל איומיישן הגיהנום הזה - כי כשאתה לא כ"כ מאמין במשהו, הוא פשוט לא מפחיד אותך... אבל לטיפה וזוריידי?! וואיי וואיי איך הן כבר רועדות מכל האיומיישן של מסעוד את מחמוד הפחדות מדופלמות בע"מ
שמרוב שהם מאיימים - כבר אפשר לטעות ולחשוב שהם אלו שמקיימים את כל העונשים האלה אי שם למעלה
כמה כולם פה מתיימרים לדעת את דרכי האל והחלטותיו... זה מוציא מהדעת לפעמים שזה משהו... האמונה מעוורת אותם טוטאל מנטה, חוש ההגיון לא פועל פה ב
וכניראה זו השקפת העולם שלהם לעולם ועד
שיהיה... העיקר ז'אדי אולי בדרך החוצה... לטיפה וזוריידי הן אלה שחוטפות בינתיים חחחח פוברסיטאס
יואווווו ח'דישה מעצבנת אותי כבררררר
זהו, לא סובלת אותה יותר פרה נאדה
ומעצבן אותי שאפ'חד לא כנה איתה בכל הנוגע לגירושים המיוחלים האלה כבר. למי יש עכשיו כוח לתחבולות מעצבנות של ילדה קטנה וניג'סית כמו ח'דישה?! אוף, שז'אדי תגיד לה כבר... או זוריידי... או ענאערף מי... רק שהיא תפסיק כבר עם התחמנות הזו לשדך ביניהם שוב, ועוד על הדרך לעצבן כ"כ את ראנייה חחח שניראה לי מתחילה להפעיל את הקאבסיטו הזה שלה לגבי מעשים אפקטיביים בהפלת ז'אדי טוטאלית... והיא נמצאת בעמדה שהיא יכולה באמת לפגוע בה ולהרוס לה - אה סי קה... אני מקווה שהקרציה הקטנה תשב בשקט כבר
היה קטע בפרק - בו ז'אדי אמרה ללוקאסשסשס עד כמה אפשר להרגיש ביטחון עכשיו עם הסבלנות לעתיד המשותף - כי כבר אפ'חד לא יוכל עוד להפריד ולהפריע להם בקשר... ואת מי הראו ברקע?! את לאו כמובן
אז השאלה המתבקשת היא (או יותר נכון תהיה) האם המשולש העתידי של הטלנובלה הזו הולך להיות רישמית לאו\לוקאסשסש\ז'אדי?! האם מסעוד אוטוטו יוצא בכלל מהמערכה הזו בכל הנוגע להיותו "מפריע" לזוג הראשי?! האם הג'וב הזה מיועד ללאו בכלל - בכל המחצית הבאה של העלילה הסבוכה?! אני סקרנית כ"כ... ולרגע הייתי קפוצה לנוכח היותה מטיילת בחופי ריו - בעוד לאו מסתובב לו בים גם
זה מאשש לי את המחשבה כי ז'אדי הולכת להיות הראשונה שרואה את המשובט... בזמנו אמרתי אותה או את לוקאסשסש - ניראה לי זו תהיה היא
דונה ג'ורה הרגה אותי מצחוקיישן עם המתנה שהיא קנתה למל לבית החדש חחחחח איזה פינגווין שתהיה בריאה
איך שאנדה גיחך ע"כ חחחח אבל היא כזו חמודה הג'ורה הזאת
איך היא קנתה להם משהו חחחחח ומה שבטוח - היא עיוורת לנוכח טיאו הנצלן הזה באמת, אבל כניראה אין מנוס מעוד אחד לאוסף הכישלונות הגבריים שלה
פוברסיטה... כולם עוזרים למל - בעוד מאיזה כמובן יוצאת מדעתה ע"כ
אהבתי לראות שדלווה ולאונידס לא שמים עליה בקטע הזה, ונותנים לנכדה הקטנה של הבית את כל מה שהיא צריכה, מהול בפירגון רב ועזרה רבה
מאיזה באמת צ'כה להתחיל להבין שהיא לא מהווה פונקציה משמעותית בבית הזה ובמשפחה הזו בכלל - וע"כ עדיף לה בחוץ... מה גם שתהיה לכולנו הקלה ממנה קצת - אז מה טוב
האופי השלילי הזה שלה והאנטיות שלה פשוט מתישים כבר
במיוחד אחרי כל מה שהיא עשתה עם הקולאר
אז שתשב בשקט ותנוח קצת...
אויייי נזירה הזאת חחחח איזו ליצנית בחיי... איזו סצינת צרחות היא הביאה על מחמוד ומסעוד בסצינת הסלולארי
חחחח היא פשוט לוקה האישה הזו שזה משהו... קרעה אותי עם הצעקות עליהם כרגיל... ומחמוד הזה הורג מצחוק איך הוא מת כל פעם מחדש להרוג אותה מרוב עצבים כבר חחחחחחחח
אלסיניהההה אוף - לא יכולה לסבול אותה כבר
איזו דמות, היא הכי מעצבנת פה מכולם זה בטוח
ניראה לי היא עקפה את מסעוד בסיבוב כבר מזמן חחחח מרגיזה
ופוברסיטוס אה טודוס שצ'כים לסבול אותה, במיוחד אלביירי וטיה עדנה הלחוצה... מה גם שהוא עכשיו ניכנס לסרטים בכל הנוגע לסוד השיבוט
מעניין מה הוא חושב... שהרי היא ת'כלס לא גילתה נאדה, אבל היא משחקת אותה כ"כ טוב שהם אשכרה פוחדים...
סיוט איתה
פרק יפהההה שבוע של אחלה פרקיםםםם עברנו את המחצית בשלום
נתראה בשבוע הבא עם דברים חדשים

בהחלט ממכרת../images/Emo99.gif

ויפהפייה
אז אפשר להבין את האובססיה של מסעוד, אבל הוא חייב להבין שז'אדי לעולם לא תאהב אותו ותמיד תמיד תאהב את לוקאס. אני כ"כ אוהב את הזוג הזה. למרות שהם לא הרבה ביחד, היו ביניהם הרבה בעיות ואני מניח שעוד יהיו הרבה, אני כ"כ אוהב לראות אותם יחד. ועוד עם השיר המהמם הזה ברקע
(תגידי, לולי, את יודעת איפה אני יכול למצוא את המילים של השיר- הגירסה האנגלית כמובן
). לטיפה וזוריידי מסכנות
הן צריכות לחטוף על הראש. אבל אהבתי כמובן שז'אדי הגיעה לשם והצילה את המצב
כבר פחדתי שלטיפה תריב עם ז'אדי בגלל העונש שמחמוד יטיל עליה, אבל בזכות ז'אדי הוא לא יעניש אותה
(לפחות ככה נראה לי
). לגבי לאו- אני חושב בדיוק כמוך
כתבתי אותו דבר על לאו בסיכומון שלי
דונה ג'ורה מצחיקה עם המתנה ועיוורת בנוגע לטיאו הנצלן
שמאיזה תשב בשקט
נזירה בהחלט מצחיקה עם הצרחות שלה שהרסו לי את האוזן
אליסיניה נמאסה

LIAH1

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo24.gif בבקשה...

מילות השיר באנגלית כאן
ואני כמובן מסכימה איתך על הזוג הזה...
לא משנה כמה מעט הם מספקים לנו סצינות - זה מיוחד כ"כ ומלא תשוקה אהבה ומבטים - שזה שווה את הציפייה הדרוכה
אני אומרת לך - האלסיניה הזאתי - בא לי להכניס לה אגרוף כל שניה
נמאס ממנה טוטאל מנטה
במיוחד שלא מובן מה הקטע שלה פרה נאדה
אולי משהו לגביה יתבהר בהמשך...

R i n a t H

New member
סופסוף ראיתי חחחח

הרדגת אותי על ח'דישה חחחחח באמת כבר מתחילה לעצבן... במיוחד שכל הזמן הסצינות שלה אותו דבר הפנטזיות על הזהב שבעלה יקנה לה והאינשאללהה חחח
אני שונאת את מוחמדדדדדד
איזה מעצבן הוא "מפזרת שחיתות על פני האדמה" טוב שלא נסחףףףףףףף קצת! לטיפה מסכנה
כמה היא מנסה להיות בסדר איתו ובסוף היא נדפקת לא בגלל משהו שהיא עשתה אלסיניה-
קרציה כזאתתתתתת
מאיזה באמת צריכה לנוח קצת הבעיה שהיא באמת מאמינה שהיא עושה זאת לטובתה של מל זה לא סתם מרוע או משהו:-\ לאו- אני גם חושבת שהיא תהיה הראשונה תראה אותו... מאד מקווה שלא יהיה פה רומן או משהו בסגנון
נזירה-שמישהו ישים לה פלסטר על הפה
כמה היא יכולה ליילל
וז'אדי רוקדת מדהיםםםםםםםםםםםםםםם

LIAH1

New member
אוייי הוא מגזים ברמות../images/Emo2.gif

נהיה ממש ניג'ס - יותר ממה שהוא גם ככה היה
חחחח מסכנה לטיפה על איזה טיפוס של בעל היא צ'כה לשמור מכל משמר
לגבי מאיזה... היא כ"כ אטומה ריגשית - שהיא פשוט לא מבינה(!) בכלל שמה שהיא עושה זה רק הרס... כ"כ לא יודעת לקרוא את רגשות ותחושות הבת שלה... מזלה של מל שיש לה את דלווה
נזירה עושה לי כאב ראש חחחחחח וח'דישה הנודניקית חחחח שתהיה בריאה איזו רודפת בצע קטנה
כמה שונה ממאמאסיטה שלה...

אולי מישהו יזכיר לי

מתי יצא שסעיד גרש את ז'אדי 3 פעמים? אני זוכרת את הפעם הראשונה שהיא נתנה את כל הבגדים שלו מהמתפרה לאנשים ברחוב ואז הוא גרש אותה. מתי היתה הפעם השניה? והשלישית? נראה לי שערבבתי בינהם

LIAH1

New member
שאלה טובה...

אני זוכרת רק פעמיים
אין לי מושג מאיפה ז'אדי אמרה שזה 3... הפעם הראשונה היתה כאמור מה שאת ציינת למעלה, והפעם הנוספת היתה עכשיו עם טיו עלי וטיו עבדול - שהוא גירש אותה רישמית וסופית והסכים לגירושין...

למעלה