סקר חדש דנדש לרגל הבחירות|מלאך

../images/Emo190.gifסקר חדש דנדש לרגל הבחירות|מלאך

למי הייתם מצביעים מבאפי לממשלת ישראל? שרשרו את תשובותיכם כאן והסבירו למה בחרתם במי שבחרתם. ואל.

נמר

New member
אני מצביע

אני היתי מצביע לוילו שתהיה ראש ממשלת ישראל

nick at noon

New member
../images/Emo45.gif ווילו לראשות הממשלה

היא הכי חכמה שם, היא תוכל להשתמש בקסמים כדי להגדיל את התקציב. אגב, הדמות שיש לה הכי במשותף עם שרון היא דווקא פיית'.

rds15

New member
באפי לראשות הממשלה.

היא היחידה שתעשה צעדים כואבים אך הכרחיים!

charmer

New member
ווילו!

סוף סוף מישהי שבאמת תסדר נישואים אזרחיים.. הרי כל דבר שהיא רק תרצה, היא יכולה להשיג. מישהי שתבטיח וגם תקיים. ואפילו אכפת לה.. לפחות קצת, לא? רוזנברג דא! (*גלינג*)

City Of Angel

New member
אנג'ל ../images/Emo41.gif

תראו איזה שינויים לטובה הוא עושה ב"וולפראם אנד הארט"..

ממ, אנג'ל..

נראה לי הוא הכי מתאים להיות ראש ממשלה. דבר ראשון, אכפת לו, דבר שני- יש גבולות לנדיבות שלו, שזה גם חשוב, הרי אם לראש ממשלה יהיה קשר עם כל אחד, הוא לא יהיה מסוגל לנהל, לפחות לא בהצלחה, מדינה שלמה. ובהחלט יש לו כריזמה, ולא- הכוונה היא לא לקורדי.. :) מיה.

DarlingAdam

New member
ראש ממשלה..

עם נטיה להפוף לפסיכופט מדי פעם בלי התראה, ועם יכולת דיפלומטית של יתד עץ. באמת נשמע שזה מה שהמדינה צריכה. ואני רוצה להבהיר שאין לי שום בעיה עם אנג'ל כדמות בסדרה, ואני ממש לא מזלזל בו כערפד שמציל אנשים, אני פשוט מפקפק ביכולות הפוליטיות שלו.

../images/Emo45.gif ושלא נשכח שאנג'ל יכול

לקבל החלטות מאוד קשות. טובת הכלל תמיד בראש סדר העדיפיות שלו, והוא תמיד מעדיף את האושר של האחרים על פני שלו. גם ווסלי ובאפי מועמדים ראויים מאותן סיבות.

nick at noon

New member
לא ווסלי ../images/Emo31.gif

מנהיג טוב צריך גם לדעת להתייעץ עם אחרים לגבי החלטות קשות לפני שהוא מבצע אותן. ולא להחליט לבד לחטוף תינוק רק מפני שלדעתו זה הדבר הנכון לעשות.

nick at noon

New member
אנג'ל ובאפי לא מושלמים

אבל הם אף פעם לא חטפו תינוק. אני מצטער, יש לי בעיה עם ווסלי, אני מאוד אוהב את הדמות ואני משתדל לסלוח לו כמו שאנג'ל עשה אבל כל כמה זמן אני שוב נזכר בזה.

למעלה