הקורבן

נסטי XD

New member
../images/Emo190.gifהקורבן../images/Emo190.gif

לאחר שבערך 2 אנשים שאלו אותי מה נשמע...החלטתי להעביר את הלפיד לקורבן הבא... והקורבן הוא... היא.. הם.. יובל!!! [YuvalSP
] יובל כפרות אל תשכחי לשלוח לי מסר עם מי את רוצה שיהיה הקורבן בשבוע הבא...

שאלון:)

*קרדיט לפורום סקרים ושאלונים* שם: שם אמצעי: שם משפחה: מין: מזל: מאכל אהוב: שתייה מועדפת: סדרה אהובה: האם אתה אוהב לצחוק על אנשים:? כמה כריות: חיות מחמד: מכונית אידאלית: מוזיקה: להקה אהובה: כמה אחים/אחיות יש לך? מאמין באהבה וירטואלית?: הכרת פעם מישהי באינטרנט ונפגשת איתה? מאמין באהבה ממבט ראשון? מה הדבר שעושה אותך למאושר? מה אתה אוהב לעשות? מקומות בילוי מועדפים? אתה אוהב להיות בבית? אתה נאמן? אתה אוהב ילדים? אתה ותרן או עקשן? אהבה בנויה על 3 מרכיבים בסיסיים, מה הם? המרחק הפיזי כן קובע? אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי? ראית אחת שלא מצא חן בעינייך, תתן לה צ´אנס לכבוש את לבך? איזה פתגם אומר לך הרבה? מה המשפט שמאפיין אותך? אתה בחור קנאי? מילים או משפטים שאתה מרבה להגיד: האם אתה מאמין באלוהים? החיים הטובים לדעתך? היחסים עם ההורים טובים? *ברגע זה: לובש: מוזיקה: חושב על: *זה או זה: מועדון/מסיבה פרטית: קפה/תה: שואף לשלמות/לוקח את זה בקלות: חתולים/כלבים: אוכל/ממתקים: קולה/פפסי: *מה/מי היית רוצה? להרוג: לשמוע: להיות כמו: *האחרון סרט אחרון שראית: בקלונוע: בטלוויזיה: במחשב: מספר אחרון שחייגת: דבר אחרון ששתית: דבר אחרון שאכלת: פעם אחרונה שהתקלחת: פעם אחרונה שבכית: פעם אחרונה שחייכת: פעם אחרונה שצחקת: הריח האחרון שהרחת: *האם אתה: מעשן? ישן עם חיות פרווה? מנגן על כלי נגינה? מאמין שיש יצורים חיים אינטלגנטיים על כוכבים אחרים? מאמין בנסים? מגדיר את עצמך כסובלני כלפי אחרים? רואה בשוטרים חברים או אויבים? אוהב אלכוהול? מאמין באסטרולוגיה? מאמין בקסמים? מתפלל? מבקר בבית כנסת? לומד/מתכנן ללמוד באוניברסיטה? מדבר עם זרים שפונים אליך דרך ה-איי סי קיו? חובש כובעים? שונא את עצמך? מביע משאלות מול כוכבים נופלים? אוהב את הכתב יד שלך? מאמין במכשפות? מאמין בשדים ורוחות? נותן אמון בקלות? אוהב לטייל בגשם? אוהב ציניות? מתנשק עם עיניים עצומות? שר במקלחת? *האם יש לך: סודות: חלום שחוזר על עצמו: פירסינג/קעקועים: חוויה אחרונה שחויית: מקצוע שהייתי רוצה לעסוק בו: הדייט המושלם: סרט אהוב: הבן אדם הכי שנוא: הדבר הכי קשור אלי: הכי שונא בעצמי: אוהב בעצמי: לפני המוות מה תבקש?

YuvalSP

New member
וואי היה את זה בסימפל ביום שבת! XD ../images/Emo203.gif

ולא עניתי כי לא היה לי כוח..אז עכשיו אני חייבת XDD שם: יובל שם אמצעי: שם משפחה: מין: נקבה
מזל: מאכל אהוב: ספגטי *-* טונה..ועוד הרבה דברים אחריםXD שתייה מועדפת: סדרה אהובה: המון
האם אתה אוהב לצחוק על אנשים:? כן XD כמה כריות: הא? חיות מחמד: חתולה D: מכונית אידאלית: מוזיקה: סימפל פלאן וסאם וג"ש וכו'
להקה אהובה: סימפל פלאן! כמה אחים/אחיות יש לך? מאמין באהבה וירטואלית?: לא הכרת פעם מישהי באינטרנט ונפגשת איתה? כן D: מאמין באהבה ממבט ראשון? לא XD מה הדבר שעושה אותך למאושר? מה אתה אוהב לעשות? מקומות בילוי מועדפים? אתה אוהב להיות בבית? כן אתה נאמן?
אתה אוהב ילדים? אהא אתה ותרן או עקשן? תלוי אהבה בנויה על 3 מרכיבים בסיסיים, מה הם? חח אוקיי..XD המרחק הפיזי כן קובע? אהא >< אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי? לא... ראית אחת שלא מצא חן בעינייך, תתן לה צ´אנס לכבוש את לבך? אני לא בקטע של בנות
איזה פתגם אומר לך הרבה? מה המשפט שמאפיין אותך? אתה בחור קנאי? לא..אני לא בחורXD וגם לא קנאי D: מילים או משפטים שאתה מרבה להגיד: אממ..אמ...שכחתיXDDD אבל אמורים להיות כאלה... אהה!! "תפוח אדמה"XDD (אל תשאלו
) האם אתה מאמין באלוהים? לא החיים הטובים לדעתך? כן! היחסים עם ההורים טובים? אהא.... *ברגע זה: זה שאלה?XD לובש: בגדים D: מוזיקה: אדיקטד של ס"פ חושב על: טווילייט *-* *זה או זה: מועדון/מסיבה פרטית: מסיבה פרטית קפה/תה: תה.. שואף לשלמות/לוקח את זה בקלות: חתולים/כלבים: חתולים!! D: אוכל/ממתקים: אממ..תלוי XD קולה/פפסי: קולה *מה/מי היית רוצה? להרוג: לשמוע: להיות כמו: *האחרון סרט אחרון שראית: דמדומים D: בקלונוע: גם D: בטלוויזיה: את דמדומיםXD ואחרי זה סרט אחר משעמם..אבל עשיתי דברים אחרים במקום אז זה לא נחשב D: במחשב: וואי.. אממ..אני ממש לא זוכרת XD יכול להיות הנמלט מספר אחרון שחייגת: חברה שלי שנשארה היום בבית כמוני
דבר אחרון ששתית: קולה דבר אחרון שאכלת: נקניקיות עם תפוחי אדמה..
פעם אחרונה שהתקלחת: אתמול XD פעם אחרונה שבכית: אתמול..כשהרגשתי ממש ממש רע >< פעם אחרונה שחייכת: היום.. אצל הרופאה XD פעם אחרונה שצחקת: כנ"ל XD הריח האחרון שהרחת: אוממ.. את הריח המסריח של האישה שישבה לידי בקופת חולים *האם אתה: מעשן? לא..חס וחלילה >< ישן עם חיות פרווה? לא XD מנגן על כלי נגינה? לא מאמין שיש יצורים חיים אינטלגנטיים על כוכבים אחרים? לא מאמין בנסים? לא מגדיר את עצמך כסובלני כלפי אחרים? חחח..לא XD רואה בשוטרים חברים או אויבים? לא זה ולא זה
אוהב אלכוהול? לא מאמין באסטרולוגיה? כן..הם הרבה מאוד פעמים צודקים XD מאמין בקסמים? מה יש להאמין בזה?
מתפלל? לא מבקר בבית כנסת? ביום כיפור..וגם זה כמעט ולא XD לומד/מתכנן ללמוד באוניברסיטה? אולי... D: מדבר עם זרים שפונים אליך דרך ה-איי סי קיו? לא..איככ..איסיקיו
חובש כובעים? לא שונא את עצמך? לא, בערך, אולי..XD מביע משאלות מול כוכבים נופלים? כןD: אוהב את הכתב יד שלך? לפעמים מאמין במכשפות? לא מאמין בשדים ורוחות? רוחות כן, שדים לא נותן אמון בקלות? אהה..כן, נראה לי אוהב לטייל בגשם? לא אוהב ציניות?
מתנשק עם עיניים עצומות? אני לא מתנשקת..?
שר במקלחת? לא XDD *האם יש לך: סודות: אהא. ברור חלום שחוזר על עצמו: היה כשהייתי ילדה קטנה
פירסינג/קעקועים: באוזניים?>< חוויה אחרונה שחויית: ללכת לקופת חולים ולחכות שעה לתור שלי מקצוע שהייתי רוצה לעסוק בו: נממ.. הדייט המושלם: סרט אהוב: הנמלט... הבן אדם הכי שנוא: >< הדבר הכי קשור אלי: הממ..אין כזה הכי שונא בעצמי: יותר מידי דברים אוהב בעצמי: אממ......... לפני המוות מה תבקש? מה כבר יש לי לבקש? ><

חח את אוהבת טונה?!O=

עושה לי בחילה לראות את זה אפילו XD ואופס לא שמתי לב שזה שאלון בזכר

Johnni456

New member
יובל!../images/Emo79.gif

מה קורה? מה את חושבת על שמפנונים? אוהבת אותם? את מכירה את ירמיהו השפמנון? מה את חושבת על האייקון הזה -
? ועל זה -
? ועל זה -
? איזה אייקון את הכי אוהבת? אם היה אייקון של שמפנון היית משתמשת בו? את מתקשרת עם שמפנונים בעזרת המחושים הגלקטיים הבלתי נראיים שיש לך? רוצה שאני אמשיך את השאלון המוזר מאוד הזה על שמפנונים? נגמרו לי השאלות ><

YuvalSP

New member
XDD ../images/Emo203.gif

מה קורה? מצוין DD: מה את חושבת על שמפנונים? שהם ממש מגניבים!!XD פעם ראיתי כאלהXD אוהבת אותם? לא
את מכירה את ירמיהו השפמנון? ברור..אני מכירה אותו עוד מהגן D: מה את חושבת על האייקון הזה -
? מקסיםXD ועל זה -
?מהמםXD ועל זה -
?מלבב D: איזה אייקון את הכי אוהבת? לא יודעת
אם היה אייקון של שמפנון היית משתמשת בו? ברוררD: את מתקשרת עם שמפנונים בעזרת המחושים הגלקטיים הבלתי נראיים שיש לך? לאXDD רוצה שאני אמשיך את השאלון המוזר מאוד הזה על שמפנונים? כן..XDD

נסטי XD

New member
שאלות מגניבות במיוחד

היי DD: מה קורה? אוהבת סוכר? ומלח? אלרגית לנחשים? וסנאי ים? אם היו לך שני מוחות, מה היה לך במוח השני? נכון אייל גולן נשששששמה? יש לך התקפי ערסים? ["למה מה קרה?" "תזהר, אני אוציא עליך סכין" "חבל שתמות מוקדם" וכאלה...] שהיית קטנה רצית להיות חברה של קן [הרברבי הבן XD] מה יותר שווה לאלף נמר או נמלה? שמת לב ששניהם מתחילים בנ'? מדהים לא? היית כבר חולה השנה? מתי את מקבלת תעודות? חושבת שהלך לך טוב? יש לך כוח לשפר במחצית הבאה? באיזה מילה את משתמשת הכי הרבה? טוב, יאללה חפרתי

YuvalSP

New member
נשוא לתגובהO: ../images/Emo203.gif

היי DD: שלום D: מה קורה? אחלה! D: אוהבת סוכר? כן ומלח? מאוד XD אלרגית לנחשים? לא XD וסנאי ים? לא!!! ~האמדיסנימבובספוגהאמ._.~ אם היו לך שני מוחות, מה היה לך במוח השני? תורמת אותי לחברים שלי שנורא זקוקים לו D: נכון אייל גולן נשששששמה? לא!!!XD יש לך התקפי ערסים? ["למה מה קרה?" "תזהר, אני אוציא עליך סכין" "חבל שתמות מוקדם" וכאלה...] חחחחחח לא ממש XD שהיית קטנה רצית להיות חברה של קן [הרברבי הבן XD] של מי..? Oם מה יותר שווה לאלף נמר או נמלה? נמר! שמת לב ששניהם מתחילים בנ'? מדהים לא? כןן באמת שמתי לב XD היית כבר חולה השנה? הייתי חולה השבוע והיום הבראתי
מתי את מקבלת תעודות? קיבלתי כבר תעודות מחצית..אז התעודה הבאה בסוף השנה D: חושבת שהלך לך טוב? במחצית ממש ממש ממש לא XD יש לך כוח לשפר במחצית הבאה? כן..
כבר התחלתי להשתפר D: באיזה מילה את משתמשת הכי הרבה? אין לי מושג

למעלה