הקורבןןןןן

new born1

New member
../images/Emo190.gifהקורבןןןןן../images/Emo190.gif

והקורבן הפעם: הואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא היאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא הםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם הואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא היאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא שי!!!!!!!!!!!!!!! shush63!!!!!!!!!!!!!!! נא להצייףףףףףףף

new born1

New member
שייי יקירתי!!

מה קורה????? איתי אחלה למקרה ששאלת XD. אממ אז שנעבור לשאלות?(זאת גם הייתה שאלה!) אז מאיפה את?(אני יודע, שהפורום ידע חח XD) ממתי את בפורום? מתי התחלת לשמוע נירוונה? איזה שיר של נירוונה את הכי אוהבת? יודעת לנגן? במה? כמה זמן? אם לא, אז למה? במה היית רוצה לנגן? עם איזה שיר את הכי מתחברת בכללי? ושיר של נירוונה? סרט אהוב? תוכנית אהובה? תוכנית ילדות אהובה? סגנון מוזיקה אהוב? לבוש אהוב? היית מעדיפה ליפול מ52 מדרגות קשות מאודדדדד או מ1000 מדרגות רכות? נכון השאלות מאוד מטומטמות? אבל היי אני משתדל!! אז מה הפאדיחה הכי גדולה שלך? מתי הקאת בפעם האחרונה? מתי התפדחת בפעם האחרונה? מתי הופעת על במה בפעם האחרונה? מתי התקלחת בפעם האחרונה? מתי צחצחת שיניים בפעם האחרונה? מתי צחקת בפעם האחרונה? מתי בכית בפעם האחרונה? מתי הרחת לאחרונה ריח לא נעים? מתי הרחת לאחרונה ריח נעים? איזה ריח את הכי אוהבת? איזה ריח את הכי שונאת? איזה אוכל את הכי אוהבת לאכול? איזה שתייה את הכי אוהבת לשתות? מה השינה הכי ארוכה שהייתה לך? מה היית רוצה לשנות בעולם? יש לך ערסים בשכבה? ופקאצות? ופרחות? וכאלה? איזה להקות את אוהבת חוץ מנירוונה? איזה מידה את בנעליים? ובמכנסיים? ובחולצה? (אם אני יגיד פריט לבוש אחר אז אני יצא פושע XD) אממ אני חסר שאלות.. את כל השאלות האלה אני יזמתי!! גאה בי? מצטער נגמר. XD

shush63

New member
סוף סוף מישהו נזכר בי XD

מה קורה?????נחמד אממ אז שנעבור לשאלות?ברצון :C אז מאיפה את?רמת השרון ממתי את בפורום?24.2.09 מתי התחלת לשמוע נירוונה?לפני שנה וחצי בערך איזה שיר של נירוונה את הכי אוהבת?וואו שאלה קשה :O נראה לי heart shaped box או ליתיום יודעת לנגן?אכן במה?גיטרה וקצת פסנתר חח כמה זמן?גיטרה 3-4 שנים פסנתר למדתי בכיתה א' XD אם לא, אז למה? במה היית רוצה לנגן?אממ.. שום דבר מיוחד שעולה לי לראש כרגע עם איזה שיר את הכי מתחברת בכללי?נראה לי heart shaped box ושיר של נירוונה?כנ"ל סרט אהוב?לא יודעת האמת :O תוכנית אהובה?אממ חברים נראה לי תוכנית ילדות אהובה?המומינים חחח סגנון מוזיקה אהוב?גראנג'~רוק~מטאל לבוש אהוב?אמממ.. סקיני וחולצה שחורה? XD היית מעדיפה ליפול מ52 מדרגות קשות מאודדדדד או מ1000 מדרגות רכות?הייתי מעדיפה לא ליפול D: נכון השאלות מאוד מטומטמות?חחח לא מטומטמות אבל סתם כלליות כאלה אבל היי אני משתדל!! אתה היחיד בינתיים XD אז מה הפאדיחה הכי גדולה שלך?לא זוכרת חחח מתי הקאת בפעם האחרונה?אממ שנה? לא זוכרת בדיוק חח מתי התפדחת בפעם האחרונה?לא יודעת אם מישהו ראה את זה, אבל היום עפתי על הכביש בגלל הכלבה שלי וזה מאוד כאב [כואב] מתי הופעת על במה בפעם האחרונה?לפני איזה שנה מתי התקלחת בפעם האחרונה?מקודם חח מתי צחצחת שיניים בפעם האחרונה?ב8 מתי צחקת בפעם האחרונה?אתמול בועידה D: מתי בכית בפעם האחרונה?היום מתי הרחת לאחרונה ריח לא נעים?אתמול מתי הרחת לאחרונה ריח נעים?גם אתמול איזה ריח את הכי אוהבת?אממממ לא יודעת.. נענע? חח איזה ריח את הכי שונאת?חרא? XD איזה אוכל את הכי אוהבת לאכול?קרח D: איזה שתייה את הכי אוהבת לשתות?תות בננה חח מה השינה הכי ארוכה שהייתה לך?המממ לא זוכרת.. בטח כשהייתי תינוקת ישנתי מלא חח מה היית רוצה לשנות בעולם?שום דבר מיוחד האמת חח יש לך ערסים בשכבה?אכן ופקאצות?יאפ ופרחות?אהא וכאלה?כמו ששמת לב XD איזה להקות את אוהבת חוץ מנירוונה?אממ קורן,סיסטם, רדיוהד,רד הוט, קווינס או דה סטוון אייג', דפטונס, סליפנוט... ועוד חח איזה מידה את בנעליים?38 ובמכנסיים?לא יודעת XD ובחולצה?אממ אני לא יודעת בדיוק כי אני אוהבת חולצות גדולות (אם אני יגיד פריט לבוש אחר אז אני יצא פושע XD) לול אממ אני חסר שאלות.. את כל השאלות האלה אני יזמתי!! גאה בי? בוודאי D: מצטער נגמר. XD : חח נסלח לך

Soggy Dream

New member
היי מתוקה../images/Emo140.gif

מה שלומך? בטוחה? מה את הכי פחות אוהבת לאכול, פסטה או שניצל? יש משהו ערכי בהתנזרות מסקס עד החתונה לדעתך? את יודעת מי הם האחים ג'ונאס? מה את חושבת עליהם? מה את חושבת על בילי ג'ו
? את אוהבת אותי? את אוהבת את אליאור? ותומר? וליהי? ומור? את אוהבת חיות? מהי החיה האהובה עליך? היית מוכנה לפתח איתה מערכת יחסים במקרה הצורך? מה דעתך על סטואי מfamily guy? מה את מעדיפה, חזה שופע או מוצק? נישקת בת? אהבת את זה? נשפך לך פעם דבש על השמלה הכי יפה שלך? שמת לב שממש קשה לשאול אותך שאלות? מאמינה בזה שכשהומו יראה אישה יפה באמת הוא יחזור בו מנטייתו המינית? ולהפך...? נכון שאלוהים לא קיים? נכון שביבי ברא את העולם? נכון שעדיף לשתות קולה מאשר לאכול אגוזי פקאן? חולצה אהובה: מגבת אהובה: את אוהבת כשבנים מתחילים איתך בגלוי? את מתחילה עם בנים בגלוי? מתי תתאשפזי כבר? חח נכון שהיה כיף לעבוד על ליהי? גם את כעסת מאוד כשמעריב לנוער לא פירסמו כלום על 15 שנה למותו של קורט קוביין? היית רוצה להיות קורטני לאב ליום אחד? אם כן, מה היית עושה? אם דייב גרוהל היה מציע לך נישואים, היית מסכימה? אמת או חובה? אמת: אמת שאת אוהבת את אליאור? חובה: חובה עלייך לשים תמונה שלך, כאן בפורום.
פיו.. התעייפתי.. אבל חכי חכי, אני עוד אחזור עם עוד שאלות..

shush63

New member
יאי פטל ^~^

מה שלומך? נחמד בטוחה? פריטי מצ' D: מה את הכי פחות אוהבת לאכול, פסטה או שניצל? שניצל, אני צמחונית חח יש משהו ערכי בהתנזרות מסקס עד החתונה לדעתך? אמממ אני מניחה שכן את יודעת מי הם האחים ג'ונאס?שמעתי עליהם מה את חושבת עליהם? נראים כמו בנות XD אין לי מושג איך הם שרים. מה את חושבת על בילי ג'ו ? חח נחמד את אוהבת אותי? ברור D: את אוהבת את אליאור? כה ותומר? יאפ וליהי? אהא ומור? יאס את אוהבת חיות? אהא מהי החיה האהובה עליך? שועלים 3: היית מוכנה לפתח איתה מערכת יחסים במקרה הצורך? חברית? כן מה דעתך על סטואי מfamily guy?הממ..גמד? XD מה את מעדיפה, חזה שופע או מוצק? מוצק טחח נישקת בת? בלחי XD אהבת את זה?לא במיוחד נשפך לך פעם דבש על השמלה הכי יפה שלך? לא לובשת שמלות שמת לב שממש קשה לשאול אותך שאלות? חחחח העיקר שאתה משקיע D: מאמינה בזה שכשהומו יראה אישה יפה באמת הוא יחזור בו מנטייתו המינית? בגלל יופי? לא ולהפך...? כנל נכון שאלוהים לא קיים? נכון נכון שביבי ברא את העולם? לא XD נכון שעדיף לשתות קולה מאשר לאכול אגוזי פקאן? נכון חולצה אהובה: של נירוונה חח מגבת אהובה: היחידה שהיא שלי XD את אוהבת כשבנים מתחילים איתך בגלוי? לא קורה אף פעם חחחח את מתחילה עם בנים בגלוי? אני נשואה, חצוף! מתי תתאשפזי כבר? חחחחח מתי שהיועצת תודיע להורים שלי רשמית שהיא חושבת שאני חולת נפש D: נכון שהיה כיף לעבוד על ליהי? חחחח כן היה נחמד גם את כעסת מאוד כשמעריב לנוער לא פירסמו כלום על 15 שנה למותו של קורט קוביין? כן. אם כבר אני מנויה לחרא הזה אז שיגידו משהו עליו!! היית רוצה להיות קורטני לאב ליום אחד? לא אם כן, מה היית עושה? אם דייב גרוהל היה מציע לך נישואים, היית מסכימה? לא. אני נשואה XD אמת או חובה? אמת. אמת: אמת שאת אוהבת את אליאור? כן.אני אוהבת את כולכם D: חובה: חובה עלייך לשים תמונה שלך, כאן בפורום. אמרתי אמת חהחה פיו.. התעייפתי.. אבל חכי חכי, אני עוד אחזור עם עוד שאלות.. : מחכה D:

Soggy Dream

New member
חזרתי חיחי

אז.. את בתולה? באיזה גיל התחלת להתעניין בבנים? בבנות? בעצים? דיברת פעם עם עץ? אם כן, איזה עץ זה היה? מתי קנית את החזיה הראשונה שלך? את יודעת שאני מחבב אותך נכון? בקרוב עוד שאלות..

shush63

New member
ברוך שובך D:

את בתולה? אכן באיזה גיל התחלת להתעניין בבנים? לא זוכרת XD בבנות?מעולם :C בעצים? כנל XD דיברת פעם עם עץ? כן אם כן, איזה עץ זה היה? עץ מעפן. הוא לא ענה! מתי קנית את החזיה הראשונה שלך? חזיה? יש זמן O: את יודעת שאני מחבב אותך נכון? יאי DD: גם אני אותך מיץ פטל חביב.

למעלה