שאלה של מתחילים

• פותח הנושא 7raz
  • פורסם בתאריך

7raz

New member
../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif../images/Emo19.gifשאלה של מתחילים

יכול להיות שאני מרגישה את העובר שלי כבר עכשיו? להזכירכן שבוע 6+15. אני מרגישה מדי פעם "בלופ" קטן, מדי פעם = 3, 4 פעמים ביום... הייתכן שזה זה? זה לא מוקדם מדי להריון ראשון?

ענתש

New member
מוקדם מאד. אבל יש פה בנות שישבעו

שגם הן הרגישו באותו שבוע. אני חושבת שזה יכול לקרות אם את בחורה רזה במיוחד וגם יש לך שליה אחורית (בשיליה קידמית מרגישים יותר מאוחר)

אמאילי

New member
יש את ענין ה"דגים"

לפני שמרגישים ממש את התינוק מרגישים תנודות כאלו כאילו דגים שוחים לך בבטן, זה ענין די נפוץ ושמעתי אותו מהרבה הריוניות

אמאילי

New member
יש את עניין ה"דגים" ../images/Emo19.gif

לפני שמרגישים ממש את התינוק מרגישים תנודות כאלו כאילו דגים שוחים לך בבטן, זה ענין די נפוץ ושמעתי אותו מהרבה הריוניות

7raz

New member
אני די רזה...

ואני חושבת שבאמת ראיתי בתוצאות הסקירה שיש לי שליה אחורית אם כבר מעלים את הנושא - מה ההבדל בין שליה קדמית לאחורית?

מעיןבר

New member
ההבדלים בין המיקומים

שיליה קדמית כשמה כן - צמודה לדופן הרחם בכיוון הפונה את הבטן שלך=קדימה. שיליה אחורית - צמודה לדופן באיזור הגב שלך=אחורה.

דש1דש

New member
בהחלט!

אני הרגשתי אפילו יותר מוקדם ומשהו אחד בטוח - אני לא רזה! עד היום (שבוע 30) יש מצבים שהיא עושה לי בדיוק את אותם דגים בבטן תחתונה ואני מתה על זה!!!! כמובן שעכשיו יש כבר הקפצות בטן ושליחת ידים - אבל אותם דגים ראשונים - אוף איזה כיף!!!! היתה תקופה שחשבתי שזה בעצם הרגשה שניונית כלומר היא נוגעת באיזה מקום שמפעיל עצב אצלי - ולא שאני מרגישה ממש אותה, לא יודעת, לא אכפת לי - זו היא!!!! תהני מזה - זה הצ'ופר הכי גדול של ההריון!!!!

yaelli10

New member
יכול מאוד להיות אבל

מנסיון שלא תבהלי אם מחר או מאוחר יותר ההרגשה נחלשת... זה די מוקדם יחסית. אני הרגשתי את אותה ההרגשה בשבוע ה- 16 אחרי בילוי לילי בדיסקוטק.... מאוחר יותר לא הרגשתי עד לשבוע ה- 20 בערך או מאוחר יותר, לא ממש זוכרת...

כן!!!!../images/Emo49.gif!!! איזו התרגשות, נכון?

אז ככה ראשית אצרף לך קישור להודעה דומה לשלך, תוכלי לצפות בתגובות גם שם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/archive/Viewmsg.asp?id=110&msgid=11289932&place=1453 גם אני מרגישה אותו משבוע 15...! זוהי הרגשה כל כך מופלאה וקסומה! גם לי זהו הריון ראשון ושמעתי שחשים אותו רק משבוע 19... אבל עובדה שאני חשה אותו....! אני חשה אותו זז במקום מסויים ואז אני קוראת לאביר שיחוש אותו.. והוא תמיד מוקסם מחדש... אני מאחלת לך עוד המון חויות מרגשות וחיוביות בהריון! שלגיה!

ריקי29

New member
גמני חויתי מוקדם את הדגיגים.

בעיקר אחרי שאני שותה מים קרים או אוכלת משהו מתוק אחרי הרבה זמן שלא הכנסתי דבר לבטן, הוא כנראה מתלהב שם בפנים.

7raz

New member
../images/Emo24.gifתודה לכולן

כבר חשבתי שאני מדמיינת

למעלה