תחרות אביר חופש 2003

איילת1974

New member
../images/Emo19.gifתחרות אביר חופש 2003

אתר חופש ועמותת ע.ל.ה.-חופש מכריזים על תחילת התהליך לבחירת "אביר חופש לשנת 2003". על המועמדים לתואר "אביר חופש" להיות אישיות ישראלית בת ימינו, שפעלה בצורה יוצאת מן הכלל למען המטרות והדרך של אתר חופש. הצעות למועמדים ניתן לשלוח לכתובת [email protected] עד לתאריך 15.1.2004. שימו לב: בשלב זה מדובר בהצעות בלבד, וזאת עדיין אינה ההצבעה עצמה! לאחר שתגובש רשימת המועמדים, תתבצע הצבעה בקרב פעילי העמותה והאתר והגולשים באינטרנט לצורך הכתרת הזוכה בתואר. להלן רשימת המועמדים (זכרו שאתם יכולים להציע מועמדים נוספים):
עוזי אורנן (פרופ')
שולמית אלוני
אלכס אנסקי
רוני בריזון (ח"כ)
אברי גלעד
משה גרנות (ד"ר)
מיכאל הר-סגור (פרופ')
ירון ידען
צבי ינאי
יוסף (טומי) לפיד (שר וח"כ)
יעקב מלכין (פרופ')
אברהם פורז (שר וח"כ)
יוסי פריצקי (שר וח"כ)
יוסי שריד (ח"כ)

neko

New member
המממ... היחידים ברשימה הזאת

שאני יודע עליהם שאי פעם עשו משהו בכיוון חופש מכפייה דתית הם הח"כים של שינוי ומר"צ, וירון ידען. מה פרופ' הר-סגור, אברי גלעד, אלכס אנסקי ושאר החבר'ה עשו בנושא?

פלסטיק

New member
פרופ' הר סגור הביא ידע - עובדות

בדרך כלל למחבתים קשה כשמעמתים אותם עם העובדות פשוט משום שלהם אין בעיה להמציא כמה והצד השני איננו מעוניין לשקר פרופ' הר סגור יודע המון ולכן אחרי הרצאות שלו נפקחות העיניים

neko

New member
את זה אני יודע, ומאד אוהב אותו (ואת

אלכס אנסקי כמובן), אבל האם הוא בעצמו עוסק גם בהיסטוריה העתיקה של היהדות (מנק' מבט אובייקטיבית)?

פלסטיק

New member
שמעתי הרצאה שלו על חנוכה

הבהיר כמה דברים מאוד מעניינים על המכבים הרבה יותר מאיר עיניים ממורים של תיכון שמלמדים דברים שלא ירגיזו את משרד החינוך לצערי לא שמעתי מספיק הרצאות אבל אני בטוח שהוא גם עסק בעוד נושאים הסטורים יהודים. דרך אגב לא רק ההסטוריה העתיקה מעניינת, גם הסטוריה מהמאה ה 18 ועד השואה שווה התיחחסות ופרופ' הר סגור הוא בעל ידע נרחב מאוד בנוגע לאירופה.

neko

New member
איך הגעת להרצאה שלו?

הוא מרצה בטכניון או בחיפה, נכון? נשמע מעולה...

פלסטיק

New member
לפני שנים, כך שלא ממש זוכר

כנראה בחיפה וכנראה בטכניון בהרצאת אורח אבל אני לא 100% בטוח, יכול להיות שזה היה באוניברסיטת חיפה

doer

New member
אני רוצה להציע מועמדים נוספים

ההצעה שלי היא חברי הכנסת של ש"ס אין כמו ש"ס לעליה המטאורית של שינוי.

למעלה