מיליגרם 2

c li me

New member
../images/Emo19.gifמיליגרם 2../images/Emo19.gif ../images/Emo163.gif

המיליגרם חוזר ובגדול
סיבוב שני של מיליגרם מחשבה הולך להערך בקרוב (כנראה שמיד אחרי פסח - תאריך מדיוק יגיע בימים הקרובים) בתיאום עם המנהלת אני מכריז בזאת על שלב איסוף השאלות, אז קדימה חברים יקרים - לעבודה: כל חבר פורום, פעיל או סביל, מוזמן לשלוח אליי לתיבת המסרים שתי הגדרות מיליגרמיות עד לתאריך 21.4.2003. חשוב שההגדרות יישלחו בפעם אחת, כולל מספר אותיות, וללא הפתרונות. הקדימו בשליחת הגדרותיכם כי אחר כך יגיע החג ואז למי יהיה זמן לפורום? סתתתתתתתם - חיננית מוסרת שחסר למי שלא מבקר בפסח לפחות ב2 הודעות ליום (ואי אפשר לשמור את כל ההודעות ליום האחרון). הבהרות, תזכורות, תוספות יגיעו בהמשך. אז יאללה לעבודה.

c li me

New member
נעונג כולו שלי ../images/Emo163.gif

תגידו - לאן נעלם האמוטיקון עם הטיפה? הדבר הכי קרוב שמצאתי זה
וחוץ מזה - בבקשה הקפיצו במידת הצורך. (נסיון - |טיפה|,|מים|)

c li me

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo15.gifשימו לב../images/Emo70.gif../images/Emo15.gif../images/Emo124.gif

מיליגרם מחשבה
חוזר!

חיננית

New member
חברה -סילימי התנדב מגיע לו כיפק הי

נאחל הצלחה למיליגרם 2, שיהיה לא פחות מרתק מקודמו, ואף יעלה עליו.
ולסילימי שלנו -
ו
.

קולקבוד ל../images/Emo163.gif

אני גם. מתנדבת. בשם מי שלא פקד את הפורום כמה חודשים ובשם החדשים גם: מה זה חידות מיליגרם?

New Boy

New member
דש"ב היקרה

"מיליגרם מחשבה" הינו רעיון שהציע איזה שטותניק אחד פה,ולפיו כל אחד מהחברים מגדיר שתי הגדרות (לעת עתה) אשר מקובצות במקבץ אחד. במאמרים למעלה תוכלי לראות את המיליגרם הקודם. בסופו של דבר כולם שולחים את הפתרונות למארגן והוא עושה סיכום של כל הפותרים והפתרונות, ומכריזים על המנצחים.

../images/Emo3.gif למי קראת שטותניק?

תודה על ההסבר. אחשוב ואחו"ד. ראיתי גם את "המאמר" כשאתפנה אנסה. אפשר לקבל מראה מקום לפתרונות שכן, לא אחת יש לי בעיה עם ההגדרות כאן... תודה

New Boy

New member
הערה חשובה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

רגע לפני שאתם שולחים הגדרות לסילימי... אנא מכם! בבקשה ! פלייייייז! נא לחוד על מושגים המוכרים לכולם !!! יש לי מאגר שלם של הגדרות איזוטריות, אז אל תאלצו אותי להשתמש בו !

אוֹחַ

New member
רגע רגע רגע...

אתה רוצה לפתח את הנושא? אולי נעלה פה את כל התשובות מהמילי הקודם ונדון מה היה פייר ומה לא. הולך? אני רציני! (שמחה, תתכונן...).

New Boy

New member
לא,אני לא רוצה

אין טעם לפתוח את הנושא. אני סומך על שיקול הדעת של כולם. אבל...אם יוגדרו כאן שוב מושגים לא מוכרים,לא ברורים ושנויים במחלוקת, במילי' הבא אני אתנקם !

חיננית

New member
הנערבד'כ צודק ,והפעם בפרט.../images/Emo70.gif

אל תחפשו את הצ'ופצ'יק של הקומקום. בבקשה . שיהיה שנון כמובן, אבל פייר אינאף.

חיננית

New member
עם ג'וזפין ..מה חשבת עם מי?

אגב מה עם גוזית . נעלמה לנו.משהוא יודע מה קרה לה .שלחתי לה מסר ולא ענתה.

לא 'כפת מצ'ופציקו. שיבוא, אבל

שיוגדר הגון. עברתי אמש על ההגדרות של המ"ג הקודם. אני לא מבינה איך מישהו מצליח לפתור אותן (כמה פתרונות היו במקומות הראשונים?). בהרבה מהחידות לא מצאתי קשר סביר בין ההגדרה לפתרון. האם זו כוונת המיליגרם?

למעלה