בוקר טוב

elninyo

New member
../images/Emo19.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif../images/Emo45.gif../images/Emo96.gif

בוקר צח ,בוקר זך ,יום טוב ונעים ושיהיה שקט.
זה עדיין חופשי..גם למי שעדיין לא שילם. בדיחה לפתיחת יום חדש,
לך, גב´
> גבר ואישה נשואים 20 שנה, הסקס פצצה, אבל הגבר תמיד מתעקש לעשות סקס רק‎ בחושך. האישה מרימה גבות אבל מבסוטית מהסקס, אז שותקת. אחרי 20 שנה נמאס לה, והיא מדליקה לו את האור באמצע האקט. לתדהמתה היא רואה אותו מחזיק‎ ויברטור ענקי. היא מתחילה לצעוק עליו "חתיכת רמאי! 20 שנה אני אשתך וככה אתה עובד עלי עם צעצועים?!?!?!" בעלה לא מתבלבל: "אני אסביר את הצעצוע אם‎ את תסבירי את הילדים.<
לך גב´
|
** אמרות נבונות ** * נשים החושבות שבעליהן הם מלאכים הן אלמנות... * גברים רבים מחפשים אישה יפה, נבונה וחרוצה, אבל לשווא; החוק אוסר על ריבוי נשים. (פייר ז´אן ווייר) * פער הדורות הוא כאשר נערה לובשת ברחוב פחות ממה שאימה לבשה במיטה. * שתי הסיבות הנפוצות ביותר לגירושין הן גברים ונשים. (אדי קאנטור) * מחצית מהזוגות מתגרשים; השאר ממשיכים לריב... * החלטתו של אדם להינשא היא גורלית, כי היא עלולה להיות בהחלט החלטתו האחרונה. (קנת קריצ´באום) * רוב בני האדם אינם מוכנים להודות בשגיאותיהם; אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי...[בחיי גם לי אין..אהבתי
,למה מאיפה שיהיו לי??] * בטח שלזונות יש ילדים - מאיפה אתה חושב באים שוטרי תנועה? - דייב דאטון [ והכובע,,מהיכן??] * סקס משחרר מתחים. אהבה זה מה שגורם להם - וודי אלן [ גם העבודה גורמת..והמשכורת משחררת..] * מומחה הוא אדם שעשה את כל הטעויות האפשריות בתחום מסויים - נילס בוהר [נכון, בגין ביטוח הרשלנות..ללא הביטוח,,הטעיות היו במס תחומים] * אומרים שעבודה קשה מעולם לא הזיקה לאיש, אבל אני שואל, למה להסתכן? - רונאלד ריגן[<>חבל לא ראית את יצפאן,,והעובדים..והעובדים..קולומבוס?] * חיי גבר טובים יותר מחיי אישה. הוא מתחתן מאוחר יותר ומת מוקדם יותר - ה.ל. מנקן[<> רוצה לרדת מהרכבת..מתי מגיעים לעזריאלי?? ] * אני לא מפחד מטרור, הייתי כבר נשוי במשך שנתיים - סם קיניסון [מה שנכון,,נכון,,לא להתווכח..מיותר,,] * רווקים צריכים לשלם מס גבוה יותר כי זה לא פייר שהם יהיו שמחים יותר - אוסקר ויילד[<>זה כאב לב..אין צדק,,למה שיהיה???] * רווקים יודעים על נשים יותר מהנשואים, אחרת הם היו מתחתנים גם כן - ה.ל. מנקן[ נ<>ו,,,הם לא משלמים,,לו היו משלמים,,היו
] * ארכיאולוג הוא הבעל הטוב ביותר לאישה. ככל שהיא מזדקנת הוא מתעניין בה יותר - אגתה כריסטי[<> תמיד סיפרת סיפורי א ג ד ה..את אחלא.]

נעלמתקה

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo127.gifבקר טוב איש יקר ../images/Emo24.gif

בקר טוב בקר אור ..קצת מעונן אך לא נורא בקר של ניחוח -סוף שבוע בפתח בקר בקר לכוווולללםםם
לך
בזכות המילים חייכתי צחקתי שמחתי החכמתי הבנתי והחלטתי שאני אהנה מכל רגע כי הזמן הוא שי תודה !!! נעלמת לעבוד ...

גל ים..

New member
בוקר של חיוך גם לך דייג../images/Emo141.gif

הצלחת לעורר חיוך על הבוקר... מאחלת לך בוקר טוב ... גל

למעלה