רק שמור לי שמור לי על יקירי

shahar1989

New member
../images/Emo189.gifרק שמור לי שמור לי על יקירי../images/Emo189.gif

אומנם היה הפרש קל בין פעם שעברה להפעם, אבל תסלחו לי נכון?? מזכירה למי שלא זוכר ומסבירה לכל החדשים מה קורה בפניה הזאת- כל יום שלישי נפתחת הפינה השבועית שלי הפינה מארחת את 'קרן אור'-http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=29209&msgid=25416467 הפינה מארחת את 'ימים אחרים'-http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=29209&msgid=25559083
החלטתי לפתוח פינה שבה גם תענו על שאלון[כמו שכולנו כלכך אוהבים] וגם תפתחו ותכירו יותר את השירים של יואב, בכל שבוע אני אפרסם כאן מילים של שיר של יואב וקישור למקום שבו תוכלו לשמוע אותו [מייספיס או היפ לאלו שירצו לשמוע בזמן שהם עונים] ומתחתיו כמה שאלות
[לא הבנתם? גלגלו קצת למטה..]
כמו שאתם רואים, המילים לשיר ממוקמות ממש כאן מתחת, מתחת למילים תוכלו למצוא מעט שאלות שקשורות במידה כלשהי לשיר, אז תשמעו את השיר, תקראו את המילים ותענו על השאלון.
בלינק הזה ובמייספיס שלי יואב אתם יכולים לשמוע את השיר שמור
שמור בוקר, שמש זרח ברקיע עוד יום חדש הגיע שופע אתגרים שקט, זמן מנוחה הגיע טוב לי כשהוא מופיע דופק על חלוני ואיך איך שאני יודע אם אלוהים שומע תן לי סימן לרגע שאני צודק ואם אם שוב טעיתי הפעם למדני לסבול נביא זעם רק כך אוכל לגדול ללמוד מטעויות רק שמור לי שמור לי על יקירי רעש מי זה בחוץ שם מפריע שקט שלווה ומניע אותי מלחלום- עוד קצת עוד נשימה זה יופיע אפקח את עיניי ואריע תרועת הניצחון ואיך איך שאני יודע אם אלוהים שומע תן לי סימן לרגע שאני צודק ואם אם שוב טעיתי הפעם למדני לסבול נביא זעם רק כך אוכל לגדול ללמוד מטעויות רק שמור לי שמור לי על יקירי
שאלות
מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב
]
ראיתם פעם את הזריחה?
מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי
נחים בצהריים?
שכנים שלכם עושים הרבה רעש?
הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"?
ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה?
אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע?
מאמינים באלוהים?
מתפללים?
אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם?
ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות
על מי אתם רוצים לשמור?
מי שומר עליכם?

האגוש

New member
איזה חזק ../images/Emo6.gif

בדיוק "מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר" התנגן בשאפל
כמה צחקתי!!! מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב] מקללת את העולם?
ראיתם פעם את הזריחה? חח ברור.. מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי להביא כמה שיותר אנשים להופעה ולפורום
תעזרו לי, בחייאת אמכם. נחים בצהריים? לא.. שכנים שלכם עושים הרבה רעש? לא, אנחנו אלה שעושים את הרעש
הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"? ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה? כן..כל מיני דברים
או, ניצחתי מקום ראשון בתחרות הלוגו של פורום ג'נגו
ו...מוכשרת הפורום! ועוד דברים, אנערף.. אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? כמובן מאמינים באלוהים? כן מתפללים? לפעמים כשקשה...אבל זה יותר "שיחה" ולפרוק מאשר תפילה מובנית מראש.. אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם? אני הכי עקשנית בעולם
אבל אם אני טועה, אז אני מודה..אין ברירה.. ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות לא זוכרת כרגע.. על מי אתם רוצים לשמור? אחים שלי.. מי שומר עליכם? רק הוא שם למעלה.

שמור ../images/Emo99.gif

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב] חוזרת לישון! ראיתם פעם את הזריחה?וואו! הרבה פעמים! ותמיד אנימתרגשת מחדש
מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי-לקום לבית הספר. אני פשוט לא מצליחה להקים את עצמי. נחים בצהריים?לרוב לא.. לומדיםXD שכנים שלכם עושים הרבה רעש?לא.. הם די שקטים למען האמת.. כדאי לבדוק למה..חח הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"?וואו כן! כ"כ הרבה פעמים אנימרגישה כאילו אני נתקעת מאחורה וכולם מתקדמים מהר נורא מסביבי.. ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה?לא זוכרת.. אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? כן.. דברים שהייתי מעדיפה לא לדעת
מאמינים באלוהים?לא.. מתפללים?לא.. אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם?מודה שטעיתי.. ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות- אם אני אזכר אני אוסיף.. על מי אתם רוצים לשמור?על כל מי שסובב אותי.. כל מי שיש לו השפעה כלשהי על חיי.. וכמובן גם עליי.. מי שומר עליכם?חברים, משפחה.. אני עצמי...

ועע פינה מגניבה../images/Emo13.gif

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב] לרוב אני לא קמה בבוקר XD אבל עושה פיפי
ראיתם פעם את הזריחה? אהא מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי? להגיע לבצפר
נחים בצהריים? ברור. שכנים שלכם עושים הרבה רעש? לא ממש.. הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"? בדיוק היום.. כ"כ עצוב
ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה? אני לא ממש זוכרת, אבל זה קורה לי לעיתים נדירות.. אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? כן, על עצמי. מאמינים באלוהים? לא מתפללים? לא אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם? מתעקשים על שנכנעים חח ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות. פעלתי על פי האינסטינקטים של עצמי בנוגע לצוות שלי, וזאת הייתה טעות, ולא התכוונתי להזיק לו.. אוף
על מי אתם רוצים לשמור? על כולם
סתם על חברים ועל משפחה.. מי שומר עליכם? אמא בעיקר.. ^^ אני חייבת לשתף במשהו- היום סבתא של חברה שלי נפטרה, והיא ממש בכתה... וזה עשה לי כ"כ רע לראות אותה ככה.. וזהו. שיהיה לכם שבוע טוב
ותעריכו את מה שיש לכם!!

אוח

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב] מסתכלת מה השעה ראיתם פעם את הזריחה? כן
מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי? המממ להצליח בלימודים בעיקר
נחים בצהריים? משתדלת
שכנים שלכם עושים הרבה רעש? אין לי שכנים
הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"? כן
ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה? כן, התעמלות קרקע, קפיצות סוסים אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? הממ יכול להיות מאמינים באלוהים? לא מתפללים? לא אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם? מודה ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות - הממ לא זוכרת כרגע על מי אתם רוצים לשמור? על כלללל מי שאני אוהבת מי שומר עליכם? המממ

Covers girl

New member
שמור.../images/Emo99.gif

שאלות מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב] מתהפכת לצד השני וחוזרת לישון. ראיתם פעם את הזריחה? כן. אחד הדברים הבודדים ששווה להפסיד שעות שינה בשבילם. :) מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי להצליח במטרות שאני מציבה לעצמי, להוכיח לעולם ולעצמי שאני יותר חזקה ומוכשרת ממה שתופסים ממני. נחים בצהריים? איזה נחים, איפה נחים, הלוואי והיה לי את הזמן. שכנים שלכם עושים הרבה רעש? הממ לא ממש, אני אוהבת את רוב השכנים. הבעיה היא שתמיד יש רעש בתוך הבית. יותר מדי אנשים.
הרגשתם פעם תחושה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"? כן, קרה לי כמה פעמים. בעיקר כשאני נסחפת לתוך נוסטלגיות וזכרונות נעימים, אחרי שאתה נכנס לתוך הזכרונות ואז חוזר שוב להווה, אתה מבין כמה הרבה השתנה במעט זמן. ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה? הממ... כל מיני תחרויות שהיו בחוגים כשהייתי קטנה, ותחרויות כשרונות בשקל תשעים כאלה, ובכמה פרסים מעיתונים וכאלה. אבל זכיתי במחמאות אדירות מאנשים שאני ממש מעריכה, ולמרות כל החירטוטים, זה הכי מספק. אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? דברים על עצמי, אני מניחה. וגם כל מיני תיאוריות ומחשבות שאני גדלה איתם. מאמינים באלוהים? משתדלת. מתפללים? לא ממש. פעם בכמה זמן אני מתפללת את התפילה להחזרת החיילים החטופים, אבל בינתיים זה לא ממש עוזר. הכי חשוב לא להתייאש, ובגלל זה אני ממשיכה לעשות את זה למרות שהאמונה פוחתת. אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם? אם אני יודעת שטעיתי, אני אף פעם לא ממשיכה להתעקש. אבל אם אני יודעת שאני צודקת, אני אעשה הכל כדי להוכיח ולשכנע אנשים אחרים, וזה בד"כ גם מצליח. ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות הממ... מסוג הדברים שכשאומרים לך להיזכר בהם, אתה בחיים לא תיזכר, ולכן אני גם עכשיו לא זוכרת מקרים ספציפיים, אבל אני כן יודעת בוודאות שהיו מקרים כאלה שמלווים אותי עד היום במוסר ההשכל שלהם... לא עולה לי כרגע שום דבר ספציפי. על מי אתם רוצים לשמור? על האחים הקטנים שלי. אף אחד מהם לא מספיק חזק כדי לשמור על עצמו, ואני לא מדברת על חוזק פיזי. הייתי גם רוצה לדעת לשמור על עצמי בסיטואציות מסויימות. מי שומר עליכם? משתדלת לשמור על עצמי. ורוחנית והכל, אני מרגישה שכן יש מישהו ששם עליי עין מלמעלה.

O f r i s h

New member
הוהוהו!D:

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב]"את אותם הדברים אבל לאט"
ראיתם פעם את הזריחה? אכן
אצל נועם
בשביתה
עם תמרה, רוני וצליל. מה יכול להיות יותר טוב?!D: מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי לעבור את כל הבגרויות האלו בשלוםX: נחים בצהריים? בדר"כ כן, אבל.. לא ממש צהריםX: יותר אחה"צ, ככה זה שחוזרים מהבי"ס רק ב4
שכנים שלכם עושים הרבה רעש? לא. הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"? כן, המון, יותר מידיX: ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה? המ, המ, המ, לא זוכרתX: אבל היה משהו כזה בטוח
בטח בינגו או משהו
אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? המO: מאמינים באלוהים? לא. מתפללים? לא. אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם? תלוי מתי ועם מי
ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות המ, להקשיב לאמא כשהיא אומרת שיהיה קר, אז באמת יהיה קר
על מי אתם רוצים לשמור? על כולכם. ועל כולם. ועל העולםD: מי שומר עליכם? הו, אמאבא חברים וכאלו, נראהלי כאילו
שחר את מלכה!

לירן ט

New member
אדיר, אהבתי. הנה שלי..

מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? [סוףסוף מישהו יענה ליואב] מסתכלת על הפלאפון לראות אם יש הודעה או שיחה שלא נענתה... ראיתם פעם את הזריחה? כן, בחוף בקופנגן בתאילנד מה האתגר הכי גדול שלכם בתקופה האחרונה או בכללי? להוכיח את עצמי כמה שיותר בעבודה חדשה נחים בצהריים? לא, קמה מאוחר פשוט.. שכנים שלכם עושים הרבה רעש? כן, כל היום מזיזים כיסאות ושולחנות הרגשתם פעם תחשוה של "לא הספקתי למצמץ והכל השתנה מסביבי"? בפעם הראשונה שחזרתי הביתה מהטירונות, הכל היה נראה לי שונה בבית.. ניצחתם/ זכיתם מקום ראשון פעם? במה? לא'דעת אם זה נחשב, בתכנית של שי ודרור זכיתי במסז' זוגי.. אתה יודע משהו אחר שאפ'חד לא יודע? ברור, מלא.. מאמינים באלוהים? לא ממש.. מתפללים? רק כשאני ממש נואשת אם טעיתם במשהו, אתם מודים שטעיתם או מתעקשים על דעתכם? בדר"כ מתעקשת אבל אם אני טועה, אני מודה ספרו על מקרה שעשיתם בטעות אבל זה לימד אתכם לפעמים הבאות: וואו, יש לי משהו ממש אישי אבל למדתי.. על מי אתם רוצים לשמור? על יקיריי... מי שומר עליכם? אמא ואבא והחברים שלי

למעלה