העולם שמעבר

רותי 11

New member
../images/Emo189.gifהעולם שמעבר../images/Emo189.gif

העולם שמעבר מכונה במספר שמות וכל אחד מתחבר לשם אחר חלק קוראים לו עולם הנשמות, עולם הרוחות, מעבר לצעיף, הבית ואני אישית הכי מתחברת להגדרה הבית. כי למעשה זה הבית של הנשמות כולן, זה הבית האמיתי שלנו, כאן אנחנו לצורך תפקיד מסויים, ולא משנה התפקיד והבגד שאנחנו לובשים ומה אורך התפקיד, העניין הוא שכאן זה משחק תפקידים זמני - לעומת הנשמה שהיא נצחית. מה קורה שם ? לומר בודאות מה קורא שם - כולנו במודע לא באמת יודעים, אבל נשמתנו יודעת ועוד איך היא יודעת. הרי כל הזמן אנחנו מתגעגעים לבית הזה. שם אכן יש אהבה ללא תנאי - שם אכן יש רק אהבה טהורה, נקיה - ללא אגו ללא פחד. בעולם שמעבר אנחנו מחולקים למשפחות נשמתיות, לכן אם נפגוש אדם שהוא מהמשפחה הנשמתית שלנו תמיד נרגיש אליו קרבה מיוחדת. וזה לא מחייב שאנחנו נשמות תאומות. רובנו נמצאים שם במעין כתות לימוד - כדי ללמוד את מה שעברנו בחיים האחרונים שחווינו ואיך אנחנו יכולים להפיק את הלקחים בצורה הטובה ביותר ואיך אנחנו יכולים לתקן את זה כדי שנשמתנו תתפתח ותעלה בסולם ההתפתחות האישית של כל נשמה ונשמה. וכל זה קורה עם תמיכה עצומה של אהבה וחיבוק ענק. יש כמובן נשמות שנמצאות ברמת התפתחות מתקדמת יותר שעוזרים לנו ותומכים בנו לאורך כל הדרך - הן בחיים הפיזיים והן בעולם שמעבר. עד כאן לעכשיו - לאט לאט אני אוסיף עוד ועוד חומר ואשמח אם גם אתם תוסיפו משלכם

ברכות על הפורום החדש ../images/Emo47.gif

ועל ההשראה שכבר מורגשת בו. סוף שבוע מצויין לכולם. צביקה

עליזה 63

New member
מזל טוב יקירתי

מאחלת לך את כל הטוב שיש לחיים להציע ורק חיים טובים אמן.

BABE111

New member
רותי אפרופו העולם שמעבר....

היה כיףףףףףף לקרא ולדעת עוד... מקווה שתוסיפי ותכתבי בנושא.מאוד מעניין!

רותי 11

New member
תודה מתוקה- אני כל הזמן אכניס

עוד ועוד נושאים וארחיב לגבי נושאים מסויימים

למעלה