אינוישה!!!!!!

../images/Emo189.gifאינוישה!!!!!!../images/Emo70.gif../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif../images/Emo127.gif../images/Emo107.gif../images/Emo92.gif|ד

הי אני חדשה פה ואני צריכה עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!! אז זו הבעיה: אני וחברה שלי רוצות שיחזירו את אינוישה לערוץ הילדים והיא שלחה הודעה אליהם והם אמרו שזמן הקניה נגמר ואין את הסידרה עוד פעם. אז הם גם אמרו שאם הרבה ילדים ירצו אז הם יחזירו את הסידרה. אז אני מבקשת בבקשה כנסו לאתר ערוץ הילדים ותכתבו בפורום אנימה או מנגה חפסואת השם המשתמש הזה: ~lili~אם סמל של ארנב. כנסו לכול ההודאות שלה אתם תימצאו את זה בטוח!. תילחצו על "הוסף הודעה להודעה זו" ותירשמו שאתם רוצים אינוישה!!!!!!!!!!!!! טוב ממש ממש תודה למי שמחליט לעזור לי ממש משמש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

De-Panther

New member
../images/Emo6.gif הימים בהם ערוץ הילדים היה|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שולח לי הודעות שאני ארגיע את הילדים שמציפים להם את פורומי המנגה והאנימה בקללות ושטויות אחרות אלו למשל דברים שאני לא מתגעגע אליהם אנשים סתם עשו שם רע לפורום בזה שהם הציפו פורומים אחרים וציינו שהם מכאן

De-Panther

New member
אני זוכר שאחד המקרים היה בזמן|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אירוח של המתרגם בפורום באתר ערוץ הילדים ומלא ילדות מכאן קיללו אותו וכאלה זה סתם היה מעפן עם כמה שהיו הרבה טעויות בתרגום - עדיין תחשבו מה זה לתרגם כל כך הרבה פרקים אבל כן - המון טעויות הוא יכל לחסוך אם הוא רק היה רואה את כל הסדרה לפי שהוא מתחיל לתרגם לפנות לבנים בתור נקבה רק בגלל שהם הומואים שלבושים בשמלות?

Mana Sama

New member
הוא חצוף מחוצף,שונאת אותו XD

אבל באמת לא הגיע לך שהם יצעקו עליך כאילו אתה שלחת אותן =/ בכל אופן,סתם נוביות XD

De-Panther

New member
לא צעקו... אבל התלוננו../images/Emo3.gif|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

PakoLina

New member
עזבי את זה שזה לא יעבוד,../images/Emo118.gif

מי עוד רוצה עוד המוני פרקים והמוני פילרי-רומיקו בכלל?
אין לי כוח לחפירות שלה.

../images/Emo15.gif אני בעד דבר אחד

סוף. מצידי שתיתן לקלאמפ לכתוב את הסוף! (וזה אומר שאני _נואשת_.... הסופים של קלאמפ זה דבר איום ונורא. כולם יוצאים שתומי עין/ נכים/ נכים נפשית/ מצולקים לכול החיים/ הבחור שהם אוהבים הרג את אחותם/ כולם מתים מסביב/ העולם משומד כמעט/ אף אחד הוא לא מי שהוא נראה.... מצידי- תוציאו לאינו עין, תרצחו את מירוקו וקוהאקו, העניקו לקאגומה את הגורל של הוקטו (לא לגעת בסאשו הוא כבר חסר יד)... רק שייסתיים! ואמרו אמן)

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifהמנגה כבר בפרקים של..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הסיום - ככה שכן יש סוף רק צריך להזיז כבר את האנימה... ולסושמארו חזרה היד מה שכן המצב של מירוקו וסנגו לא טוב

De-Panther

New member
לא תדעי ולא תדעי../images/Emo3.gif נראה שאני|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

צריך לחזור לפתוח שירשורי ספויילרים על פרקים זה פשוט שאפחד לא מגיב אז אני לא יודע אם זה מעניין מישהו

PakoLina

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo118.gif

אתה ממש נהנה לעצבן אותי, מה?
וכן, זה היה יכול לעניין אם היית כותב מעבר לרמזים המעצבנים האלה Y.Y נווווו, מה קורה עם מירוקו?

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifטוב אז מה שקורה הוא..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שהוא וסאנגו החליטו שהם זוג מתאבדים מי שלא רוצה לדעת מה קורה לקראת הסוף שלא יקרא כבר הגענו לקרב האחרון כל החבורה(כולל סשומארו ג'אקן רין ואחשלסאנגו[שכבר לא תחת שליטתו של נאראקו]) בתוך הגוף של נאראקו(שהשלים את כל השיקון נו משמו) נאראקו הצליח להפריד בין כולם הקאזנה של מירוקו כבר הגיע לקצה(ובפעם הבאה שהוא יפתח מירוקו ימות) מכיוון שכולם הופרדו ונאראקו יצר לעצמו מלא כפילים בתוך הגוף שלו - סאנגו ומירוקו כל אחד החליטו בנפרד שהם מתאבדים כדי להרוג את נאראקו ולהציל את השאר איכשהו אינויאשה וקאגומה מצילים אותם מהטעות שלהם אבל הם בכלזאת מחליטים להתאבד! זתומרת... כרגע הם עדיין לא מתים אבל הם פשוט קפצו להם לאזור מלא בג'אקי, כשמירוקו גוסס והמסכה של סאנגו אצל רין קיצר... מצאו זמן לפתח נטיות התאבדות

PakoLina

New member
../images/Emo69.gif../images/Emo118.gif

אין מצב שזה ייגמר בסוף כזה טראגי, נכון?

למעלה