שמתם לב ש...

טווול

New member
בקשר לזה יש לי שאלה

נכון יש תחולצה שעודד לובש מלאאאאאא גופיה אדומה עם צלב שחור אלייה זה באמת צלב?????

שירי116

New member
שמתם לב ש...

בפרק בעל הבית הולך (אני חושבת P:) רואים את גרי שוכב במיטה ולידו השיער (של שפרה) וזו המפיקה נאווה קולטון (רואים בפספוסים)?

שמתם לב ש..

בפרק האמת לאמיתה יש קטע שאלי קרן אסף ויניב מנסים לקלוע גרעינים לכוס רואים שם את השלט של טופו עם טופי?

גרי 541

New member
שמתם לב ש...

בעונה השלישית בפרק אני אוכל כדי לזכות בפיספוסים בסוף שקובי הוא שוטר ואלונה נותנת לאילן לאכול יוגורט אז לפני שקובי מפיל את הכובע שלו אלונה שולחת לו נשיקה

שירי116

New member
שמתם לב ש...

אחת מהניצבים בפרק רוקומנרטי שרוני שאלה אותם על הפיג'מות זאת שאמרה לה די מספיק אני לא מכירה אותם הופיעה גם בפרק סיאנס ושאלה את עודד איפה זה רחוב דוד המלך?

0OמומיןO0

New member
זאת המפיקה שלהם או משהו

היא הייתה בפרק האמת לאמיתה שקובי עבד עליה

Mavette

New member
שמתם גם לב ש...

בעונות הראשונות עוד נכנסו לקוחות להמבורגרי ובמשך העונות הם הידללו והידללו עד שבעונה החמישית אין בכלל לקוחות אלא אם כן הם חושבים לעלילה???..

שמתם ../images/Emo23.gif ש:

בפרק "פרדי על הבוקר" כשגרי קורא עיתון הוא קורא עיתון מעריב ואז מצלמים בקלואוזאפ והעיתון הופך לעיתון ספורט ואז שוב מצלמים מרחוק והוא שוב קורא מעריב?!

Mavette

New member
שמתם לב ש...

אגב עיתונים: ב"המבורגריה קטנה בטירוף" גרי קורא עיתון שבעמוד הראשי שלו כתוב: "שר החינוך אמר: החינוך הוא לא שלי".?? XDDD

למעלה