שמתם לב ש...

טווול

New member
שמתם לב ש.....

בפרק שם קוד מושטש שאילן יוצא לדייט עם ימית הוא לובש חולצה ירוקה ועלייה שחורה ואז הוא יורד עם קובי ועודד לחדר חזרות ואז הוא לובש את החולצה הלבנה שהוא לובש בסצנות הראשונות ואז בשטיפת כלים הוא עוד פעם עם חולצה ירוקה ועילליה שחורההההההה

טווול

New member
שמתם לב ש.....

בפרק אבאלה בסצנה ה1 לאילן יש מתחת לחולצה חולצה ארוכה בצבע שחור ואז הם יורדים להמבורגרי והחולצה מתחת כחולה ואז הם עולים עם גרי ויש לו שוב חולצה שחור!!!!!!!!!!!!!! חעחחעחעחעח שמתם לב גם שהרבה פעמים רואים את הבום מציץ לו אני שמתי לבב פה כמעט להכולללללללללל אנישמה לב לדברים האלההההההההה :) תמיד:)

טווול

New member
ראיתם גם ש.........

הדירה של נתן זה לא הדירה של ימית???????????!!!! עכשיו??? זה אותה דירה וגם בעונה ה1-3 הדירה של ברכה אלונה וצ'ינצ'ילה זה אותה דירה! חעחעחעח(זה הסט המתחלף)

שירי116

New member
חח כן היה סט של ההמבורגרי סט של הסלון והסט

המתחלף כמו שאמרת :) למרות שלא שמתי לב שזו אותה דירה חח

galgi33

New member
לא נכון...

עם ימית ונתן זה ברור אבל הדירה של ברכה והדירה שלא אלונה זה בכלל לא אותו דבר... גם הדירה של מר לטין זה הדירה של ברכה ויכול להיות שהדירה של צ'ינצ'ילה הוא של אלונה אבל אלונה וברכה זה לא נראה לי... גם הסט של אלונה הגיע רק בעונה השניה ושל ברכה כבר היה לפני.

טווול

New member
אתה טועהההההההההההההההההה

זה כן הדירה של מר לטין אלונה ברכה וצ'ינצ'לה אותו דירה תשים את פרק M טבעי הארנק בעל הבית בא ואילן כוכב ב' שם יש את כל הדירות ותראה שזה אותה דירה חוץ מזה הפיג'מות אמרו שזאת אותה דירה גם ממש רואים קודם כל תסתכל על הצורה של הדירה ועם עדיין אתה לא מאמין אז יש משהו שיש בכל הדירות באותו מקום ואז תדע שזה אותו סט יש בצד ימין שמסתכלים על הטלויזיה דלת בכל הדירות ועם תסתכל על הצורה והדלת והכל ביחד תדע שזה אותו סט :)

galgi33

New member
איזה קטע...

אני עושה מרתון של כל הפרקים (רואה אותם ברצף) ובדיוק היום התחלתי את העונה השלישית כלומר שכבר ראיתי את הפרקים שאמרת.... כשאני חושב על זה יכול להיות שפשוט הזווית שונה... הבית של ברכה הוא עם הדלת כאילו כמו הכניסה לחדרים של הפיג'מות... אבל אצל צ'ינצ'ילה ראו את הדלת משמאל פשוט... (ראו את הדלת עצמה בשונה מאצל כל השאר) וגם אצל אלונה יש יותר מרחב למרות שיכול להיות שפשוט הציבו קיר זמני

טווול

New member
בואו נסגור את זה...

כל הדירות זאת אותה דירה 10000000% OK ....................... וגם אני עשיתי מרתון כזה לפני בערך חודש ראיתי את כל הפרקים של הפיג'מות מ1 עד 123 בשבוע ורשמתי מי כתב כל פרק במחברת שיש לי בבית השיא שלי בלראות פרקים הוא 30 ביום:)......... הרבה לא????

טווול

New member
שמתם לב ש......

בעונה ה5 בגלל שנתן לא משתתף הזיזו את הקלידים של אילן לאיפה שהיה המקום של נתן

barak97

New member
שמתם לב ש...

בעונה ה-5 יש סט מתחלף, והוא הבית של המתקשרת (הפרק של היום), הבית של מיקי דיקציה, הבית של גב' ברכה.

galgi33

New member
ברכה לא נראה לי...

זה גם המשרד של ההוא ממסודרים (המשוגע הזה)

שירי116

New member
שמתם לב ש...

בפרק "סוף העולם" בעונה 5 כשמרסל פוארו נכנס אל גב' ברכה ואח"כ הם מתיישבים לשולחן הדלת נשארת עם חריץ ולא סגורה לגמרי?

טווול

New member
שאלהההההההההה עם כבר מדברים על סטים...

איפה מצלמים את החדר של אילן איפה שהמיטה בפרק פיק פיק פוק והצרפתים באים וכ"ו......

0OמומיןO0

New member
יש עוד קטעים שמראים את אילן במיטה

גם בפרק שיר המכולת ושלח לי מלאך,אולי זה בסט המתחלף?

barak97

New member
זה סט בפני עצמו... כנראה יש כאן בילבול..כנסו!

סט - חדר/מקום מסויים בדבר המצולם. אולפן - המקום בו מצלמים את הסדרה. בסדרות יש כל מיני סטים באולפן אחד - הבית של הפיג'מות מול ההמבורגרי, שנמצא מימין לבית של גב' ברכה וכו'... אז, החדר של אילן הוא סט באולפן, כמו הסט המתחלף, הבית של ימית ודנה וכו'.

galgi33

New member
החדר של אילן לא קבוע

הוא בעצמו מתחלף... לא כזה קשה לשים מזרון עם מצאים בחושך... אפשר בכל מקום

שירי116

New member
כן, סט מתחלף שכל פעם מחליפים באותו חדר את הסט

ז"א את הרהיטים וכו'. אבל גם של גב' ברכה הוא במתחלף לא?

שירי116

New member
שמתם לב ש...

בפרק "אח שלו" כשדנה מספרת לבנים על השיר שהמקשרת חזתה שישירו לה והם מתחילים לשיר את זה היא בהתחלה צוחקת בכלל?

למעלה